Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit gondoltok, egy 10hónapos babánál lehet használni a gőzkabbint néhány percre megfázás esetén? fórum

Mit gondoltok, egy 10hónapos babánál lehet használni a gőzkabbint néhány percre megfázás esetén? (tudásbázis kérdés)


4. ZSU1980 (válaszként erre: 3. - Kathlee)
2008. szept. 16. 23:40

Szerintem nem ártasz vele!Mi járunk usziba,és ott 3 hó feletti babákat visznek szaunába.:)

(pár percre)

A zuhanykabin nem olyan meleg!Szerintem nyugodtan!

Esetleg kend be Luff balzsammal a kis hátát,meg mellkasát.Nekünk az is segíteni szokott.

3. kathlee (válaszként erre: 2. - Icus)
2008. szept. 16. 14:10

Köszönöm az ötletet! Megpróbálom majd! Mondjuk szerintem Lucának az lesz az első dolga, hogy lebontja a sátrat...

Nekünk a zuhanykabinban lehet gőzt csinálni. Nem olyan meleg mint a szauna. Arra gondoltam, beülnék vele 2-3 percre. Nekünk mindig segít megfázásnál!

2. Icus
2008. szept. 16. 14:04
Én a gözkabint nem ismerem. De, nekem a doki azt ajánlotta, hogy a kiságya mellé tegyem a gyereknek a kamillás fazekat. A kiságy tetejére pedig teritsek egy törölközött, mintha sátor lenn, de oldalt ne takarjam be. Ami gőz bemegy, az pont elég neki
2008. szept. 16. 13:24
Mit gondoltok, egy 10hónapos babánál lehet használni a gőzkabbint néhány percre megfázás esetén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook