Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a megszakított közösülésről? fórum

Mit gondoltok a megszakított közösülésről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. nyau82
2008. aug. 14. 00:36
ha nem akarsz babát,akkor inkább ne....saját tapasztalat.egyébként nem csak a végén jönnek a spermák,hanem már az előtte lévő váladékban is megtalálhatók.egyetlen egy is elég,hogy terhes legyél.hőmérős-naptáros módszerre nem gondoltál?ennél még az is jobb.vagy a kettő kombinálva.
2008. aug. 13. 23:14
Persze kozben a baratnom 2szer is elvez mig en egyszer!o eleg hamar nedvesedig szerencsere!igy a farkincam jol be van nedvesitve!a gumit nem szereti se a gyogyszert!nem talaltam olyan forumot de kivancsi lennek,hogy milyen erzes ha egy nonek piercing van a puncijan vagy a mellbimboin keresztul szurva!nekem eleg izgato a filmeken!de a nonek is az?
10. a64f1e8256 (válaszként erre: 9. - 01c8755c79)
2008. aug. 13. 21:58
Mi is a kihuzasos modszert valasztjuk!a baratnom igy meg sose volt terhes!meg az elovaladekomtol se!szeretjuk pedig hosszasan elhuzni a szexet!kb30perc elojatek,40perc sex es 10perc utojatek a lovelesre!igy a vegen a parom franciazasal fejezi be,igy tobbnyire ra mennek a gyerekek!
2008. aug. 13. 14:29

... nah most csomó piruló smily...

... nekem már nem lehet gyermekem, és mégis szoktuk alkalmazni, ugyanis ha befejezi a párom rendesen, akkor utána elég vacak az íze... ha rendesen kimosom akkor is érződik.... és nem celeti. piruló smily... :o)

2008. aug. 13. 14:20

Mi a férjemmel ezt módszert alkalmazzuk már egy jó ideje, mert amikor elegem lett a fogamzásgátlókból és kipróbáltam a pharmatex elnevezésű hüvelykúpot, ami elvileg megöli a spermákat, akkor terhes maradtam, már 10 és fél hónapos a kislányunk, azóta még egy próbálkozásom volt, egy injekció, de attól meg olyan görcseim és vérzéseim voltak, hogy azt sem erőltettem, a gumit nem bírom, viszketek tőle, szóval mi maradt?!

Semmi, max a méhbe helyezett dolgok, de ezektől meg eléggé viszolygok. Úgyhogy mi egyelőre maradunk a régi jól bevált "kelenföldnél kiszállunk" módszernél. Ez egyelőre bevált. ÉN nagyon sokáig az exemmel is így vdekeztem .és soha nem maradtam terhes!

Majd ha lesz valami normális fogamzásgátló a piacon, akkor talán megint megpróbálkozom:)

2008. aug. 13. 08:47
Nem tartom fogamzásgátlási módszernek...ha gyereket szeretnél, csak nyugodtan! ismerek egy kislányt, aki "ennek" köszönheti az életét, és ő nagyon jól sikerült:)!
2008. aug. 13. 08:44
szerintem nagyon gáz! Sosem tenném, akkor inkább a gumi!
2008. aug. 12. 20:01
Nem a legbiztonságosabb módja a védekezésnek... Ha a kapcsolatotokba belefér, hogy "becsússzon" egy baba, akkor hajrá, egyébként nem javaslom. Bár az biztos, hogy izgalmasabbá válik a ciklusok vége.
2008. aug. 12. 19:59
nekem orosz rulett, nem játszanék vele.
2008. aug. 12. 19:54
Merész módszer. Párszor én is megjátszottam ezt a fajta védekezési módszert, de miután a múlt hónapban 2 és fél hetet késett a menzeszem, utána valahogy nem merek már kockáztatni:)
2. dor@
2008. aug. 12. 17:46
jó móka! :)
2008. aug. 12. 15:47
Sok ismerősöm ezt a módszert használja. Szeretném megkérdezni, hogy ti mit gondoltok róla?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook