Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a megszakított közösülésről? fórum

Mit gondoltok a megszakított közösülésről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. rohiani (válaszként erre: 39. - 5f3b9a27bc)
2008. aug. 19. 11:53

Szerintem itt senki sem azért "védekezik" a megszakítással, mert sajnálja a pénzt a gyógyszerre.

Mi 13 éve vagyunk együtt a párommal, és az első 7 évben gyógyszert szedtem, de nem akartam tovább mérgezni a testem, és akkor már úgy gondoltuk, hogy végül is jöhet a bébi, ha akar, de azért megszakítással szexeltünk 2 évig, mert még annyira nem volt tuti a bébi időpont, de ha becsúszik, akkor nem gond. És most sem lenne az.

Egy friss kapcsolatban és 18 évesen én sem javaslom ezt a módszert senkinek.

Ha valaki meg annyira nem akar gyereket az úgy sem ezt a módszert fogja választani, hanem legalább két módszert kever.

A pharmatexet én is ki szerettem volna próbálni, mert párom néha mondja, hogy olyan jó lenne belém élvezni, de ez a módszer szerintem sokkal kockázatossabb, mert nem öli meg a spermákat ahogy írják. Szerintem sokkal több a pharmatex baba, mint egy tartós kapcsolaton belül a megszakításos. És itt a tartós kapcsin van a hangsúly.

41. pemete (válaszként erre: 39. - 5f3b9a27bc)
2008. aug. 19. 11:41
Ja és a nagy többség aki ide azt írta, hogy így védekezik mind férjnél van, szóval a betegségek kockázata elég kicsi!
40. pemete (válaszként erre: 38. - 5f3b9a27bc)
2008. aug. 19. 11:40

Igen a hüvelygyűrűt is próbáltam, már azt is írtam ha visszaolvasol. Nagyon sokáig szedtem fogamzásgátlókat, mindtől volt valami bajom, ja és még mielőtt az óvszert emlegeted elmondom azt is hogy allergiás vagyok rá, és a pharmatex az ami mellett terhes maradtam. Tudom van még pesszárium, és spirál is de ezek nem fekszenek nekem! Ja próbáltam az injekciót is, az se vált be! Na tudsz még valami okosat mondani? Hmm?

Amúgy a tablettát próbáltam nem a kúpot a pharmatexből. Ja és én már elmúltam 18 éves, és nem is akkor lettem terhes szóval asszem ez az én problémám, ha megint az leszek:) De ha 18 évesen teherbe estem volna nem valószínű, hogy megtartom, mert 18 évesen az ember nincs felkészülve egy gyerekre. De ez mindenkinek a saját döntése, ehhez semmi közöm se nekem, se másnak!

2008. aug. 19. 11:13

Szerintem aki sajnálja a fogamzásgátlásra a pénzt, az majd megnézheti magát, ha terhes lesz vagy esetleg elkap valamit, mert senkivel nem védekezik. Nemtudom mi a sok azon a havi 2-3000 ft-on.

Ismerősöm most van az 5. hónapban, megszakítással védekeztek, 18 éves és múlt hét szombaton volt az esküvője. Felvették az orvosira, de egyenlőre halaszt.

38. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 8. - Pemete)
2008. aug. 19. 11:07
csomó féle fogamzásgátló módszer van ezeken kívül, csak utána kéne járni! ott van a hüvelygyürü, pharatex hüvelykúpra írtad, hogy próbáltad, van vmi tablettás változat is, a bnőm mondta h ezek a kúpok meg feltologatós tabletták kifolynak belőle még másnap is csak folyik, szóval nem a legjobb megoldás.
37. pemete (válaszként erre: 36. - Rohiani)
2008. aug. 19. 10:41

Igen ez tényleg lehet, hogy így van:)

ÉN úgy lettem terhes, hogy kipróbáltunk egy új módszert, eztz a helyi hatású tablettát, amit fel kell helyezni, elovad és megöli a spermákat. Úgy égetett belülről, mint az állat, és még a spermákat se nagyon nyírta ki:) De valahogy éreztem is, hogy valami van. És rá 3 hétre két csík lett:) És jövő hónapban egy éves lesz a kislányunk, akinek nagyon örültünk végülis, csak nem számítottunk rá! Azóta nem vagyok hajlandó semmiféle fogamzásgátlót használni, ez a módszer egyelőre tökéletesen megfelel nekünk. Ettől nem hízok, nem kényelmetlen, nem éget, nem viszket, stb.

36. rohiani (válaszként erre: 34. - Pemete)
2008. aug. 19. 10:24

Szerintem az is számít, hogy a nő agyában mi játszódik le. Nekem soha meg se fordul a fejembe, hogy esetleg terhes is lehetek.

Ha valakinek ezen jár az esze szex közben, akkor az a vonzás törvénye miatt tuti nagyon eséllyel lesz az.

35. Ficánka28 (válaszként erre: 31. - 38113ab761)
2008. aug. 19. 10:20
100%- os módszer??? Biztos, hogy nincs! Az én környezetemben van egy 35 év körüli nő, 2 gyerek után elkötette magát... azóta már 2-szer volt abortusza. Pedig erre tényleg azt mondták, hogy biztos!!!!
34. pemete
2008. aug. 19. 10:14
Végre nem vagyok egyedül ezen a fórumon aki így védekezik:)
2008. aug. 19. 10:11

Van akinek bejön, de van akinek nem.

Mi így "védekezünk" már 4 éve, mióta megszületett a gyerkőc, és előtte is így védekeztünk.

A babó nem baleset volt, elhetároztuk, hogy lehet és onnantól nem védekeztünk, két hónap alatt össze is jött.

De itt tényleg nagyon sok múlik a pasin, és azon is, hogy mennyi az előváladék, és hogy tényleg tudja kontrolálni az élvezést.

De egyébként nálunk sem lenne gond, ha jönne mégegy manó, de ő már baleset lenne, de nem olyan nagy.

2008. aug. 19. 09:52

Én szerintem ez a lehető legrosszabb védekezési módszer, mert amikor a fiú váladékozik (ami ugye csak tisztítja azt a bizonyos csatornát), már akkor előfordulhatnak termékenyítő sejetek. Aztán ha a nő éppen akkor termékeny (meg különben is), elég ha odaér egy kicsit...


Én biztosan nem ajánlanám. Nekem gumi mellett lett terhességem úgy, hogy amikor előjátékoztunk, valahogy talán odaérhetett, vagy már nem is tudom. De annyit gondolkodtam rajta, hogy hogy és mint lehetett. A fejem is belefájdul :)

2008. aug. 19. 09:48

Úgy gondolom, ez a módszer "bizalmi" kérdés a partner felé...Már utaltatok is néhányan rá, hogy vajon a pasi valóban kiszáll-e amikor kell avagy sem....

Hogy megbízható e a módszer?

Van akinek bejön...

Láttam (tapasztaltam a tágasabb környezetemben) én már tabletta mellett megyfogant picit, óvszeres illetve spirálos gyerekeket is...

"Százszázalékos" módszer nincs...

2008. aug. 19. 08:08
Én a barátommal már több mint 2 éve ezt a "módszert" alkalmazzuk. Az óvszertől erős gyulladásom lesz, a tablettát inkább nem!, és még nem lettem állapotos. Igaz ha úgy alakulna hogy babám lenne, megtartanánk. (Nem vagyunk ellene.)
29. j357
2008. aug. 15. 12:11
nem hinném hogy tuti biztonságos módszer...
28. ab4b6bc17d (válaszként erre: 27. - Ab4b6bc17d)
2008. aug. 15. 11:57
Hol végzik ezek a gyermekek? A Gyámügy éppen most kezdett el foglalkozni velük...
27. ab4b6bc17d (válaszként erre: 26. - *bodza*)
2008. aug. 15. 11:56

Sajna a legtöbben nem állnak ilyen pozitívan a dologhoz. Persze akkor már késő bánat. Ismerek olyan fiatalokat, akiknek még fél év korkülönbség sincs a gyerekeik évei között és sorjában így lett három babájuk. A baj csak az, hogy sem anyagiabkan, sem pedig érettségben nem állnak úgy, hogy legalább az alapvetőket megteremtsék a piciknek.

Komolyan nem értem sokszor, miért kell kockáztatni, ha nincsenek meg a feltételek és persze a "kedv" is ahhoz, hogy bevállaljanak egy babát? Hiszen már régen feltalálták az óvszert!

2008. aug. 14. 14:22
Mit gondolok a megszakított közösülésről?Hááááát,15 éves gyönyörű nagylány az eredménye a mi kis valamikori megszakításunknak.:)) Mivel már nem voltunk tinikorban,így nem volt probléma,nagyon örültünk a kis jövevénynek.Azóta óvszert használunk és ezt ajánlanám a mostani fiataloknak is!!!!!,hiszen a betegségektől is megóv.
2008. aug. 14. 13:06

Határozottan hülyeség. Aki izgalmakra vágyik, találjon ki valami új dolgot a párjával.


"Megszakított közösülés


A technika lényege nagyon egyszerű: A férfi kihúzza a péniszét még az orgazmus előtt a hüvelyből. Ma már tudjuk, hogy ez a módszer abszolút nem biztonságos, hiszen az előnedv- mely a közösülés során távozik a péniszből-, már tartalmaz spermiumokat.

Előnye, hogy ingyenes, nem igényel semmilyen eszközt és teljesen természetes módszer.

Hátránya, hogy egyáltalán nem biztonságos. A statisztika szerint 4 nőből egy szinte biztosan teherbe esik. Nem biztos, hogy a férfi előre megérzi, amikor el fog élvezni, így könnyen lehet, hogy nem tudja időben kihúzni a péniszét. A módszer nem véd meg a nemi betegségektől sem."

24. ab4b6bc17d (válaszként erre: 23. - Ab4b6bc17d)
2008. aug. 14. 11:49

Nem beszélve arról a gyermekről, aki így születik... neki sem mindegy, hogy akarták-e vagy csak egy aprócska "bakinak" tartják a szüle(i), ha megmarad neki mindkettő, mert általában az egyik (ha nem mindkettő) lelép ilyenkor.


Na, szó ami szó, szerintem felelőtlenség.


És nem egészen orosz rulett sem, szerintem, mert ott csak önmagára nézve veszélyes az az ember, aki pisztolyt tart a fejéhez, itt azonban általában a gyerek/nő issza meg a levét. Persze ketten kellenek a dologhoz, szóval szerény véleményem szerint a nőnek kell az okosabbnak lennie, hogy később ne legyen belőle baj!

23. ab4b6bc17d (válaszként erre: 21. - Gpetra)
2008. aug. 14. 11:40
Persze hogy nem, de én arra céloztam, hogy nem nekik kell minden alkalommal a nőgyógyásznál kifeküdni, stb. stb.
22. lilura
2008. aug. 14. 10:49
jaj ez a "soha nem maradt/am terhes" milyen duma már?! ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz soha...de tényleg van, aki szereti az orosz rulettet. Illetve az is benne lehet a pakliban, hogy az egyik fél esetleg terméketlen...ha ennyi idő után se történt semmi, én azért erősen gyanakodnék.
21. gpetra (válaszként erre: 16. - Ab4b6bc17d)
2008. aug. 14. 10:43
Szerintem azért a férfiaknak sem mindegy, hogy gyerekük lesz-e vagy nem...
2008. aug. 14. 10:32
Hát! Nagy felelősség! A "bocsi" nem megoldás!!!Csak olyan állandó partnerrel, akit nagyon jól ismerek, és tudnám vállalni később a gyerekkel együtt, mert ez is benne van a pakliban, habár még velem nem fordult elő, hogy "bent hagytam". Egyébként kötelező a gumi, ha nincs más, ha tetszik, ha nem.
2008. aug. 14. 08:35

Azokkal értek egyet, akik orosz rulettnek tartják.


...és csak nagyon megbízható férfival szabad csinálni.

Nagyon sok bonyodalmat és idegességet tud okozni az "egy pillanattal" később kiszálló partner, s nem elég egy apró "bocs" a dologhoz.


Az óvszerek között is vannak különbségek, nagy a választék, s vannak síkosítók is, amikkel kombinálva nem olyan "viszketős".


S ha van egy nőnek méhszája, kapható arra felhelyezhető eszköz is.


Persze, akik szeretik az izgalmakat, azoknak erősen ajánlott.:))

2008. aug. 14. 08:29
Amúgy ismerek néhány ilyen akcióból született gyereket.
17. Leoborta (válaszként erre: 13. - 01c8755c79)
2008. aug. 14. 08:28
Hát skynetnek ez a stílusa. Nem ismered még?
2008. aug. 14. 07:53

Ráadásul mindennek a nők isszák meg a levét. Nem a hapsinak kell görcsölni a következő menszesz idején... nem neki kell teljességgel dönteni egy magzatról, ha nem kívánt terhesség jön létre és így tovább...


Miért nem használtok óvszert?

2008. aug. 14. 07:51
Én nagy ostobaságnak tartom, mert nagyon éles a határvonal! Nem biztos, hogy meg tudtok állni és akaratlanul is átléphetitek azt a bizonyos határt.
2008. aug. 14. 07:46
hát elég rizikos dolog nem gondolod?Nem mindig lehet bizni a férfiakban megigérik hogy kiszálnak aztán a végén mégis bummm
13. 01c8755c79 (válaszként erre: 11. - A64f1e8256)
2008. aug. 14. 07:14
Hjuj, ehhez képest az én hozzászólásom prüd volt... hol vannak a piruló smily-jeid? :o))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook