Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit fűznél hozzá az alábbiakhoz? fórum

Mit fűznél hozzá az alábbiakhoz? (beszélgetős fórum)

1 2
36. 00346cf747 (válaszként erre: 31. - Mandulaszem)
2009. jún. 13. 14:09

Szia. Az igazat megvallva, én ezt a stílust már követni sem tudom, ha néhány hasonló szó van az írásban, automatikusan tovább lépek.

Sosem értettem, miért jó azt írni, hogy köcce, meg jácci, hasonlók, ha az eredeti alak pont annyi betűbe kerül. :)

Kolléganőm minap megdöbbenve konstatálta, hogy kineveltünk egy olyan korosztályt, akikkel nem beszélünk közös nyelvet. Régen is voltak generációs problémák, de gyanítom, hogy a jövőben sokkal inkább. De az már az ő megoldandó feladatuk lesz.

35. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - 4ca460d3e8)
2009. jún. 13. 14:04
Ezt én sem hiszem el, sőt sok házasság épp amiatt megy tönkre.
2009. jún. 13. 13:59

Jajjjjjjjjjjjj kicsikém, inkább tanulj 14 évesen,mint fórumokat nyitsz!


Van mit pótolnod, már ne haragudj meg!

2009. jún. 13. 13:42

Örülök neki, de akkor próbálj változtatni.

Most nem akarlak újra kijavítani:))) Pedig ismét lenne mit:)))

32. 989497bbef (válaszként erre: 31. - Mandulaszem)
2009. jún. 12. 22:58
Nem sértödök meg sööt önbizalmat adtál és nagyon szépen köszönöm amugymeg igen gyors író vagyok szoval ez a baj:) nem figyelek a billentyüzetre csak irom irom és irom:D de nem baj legközelebb oda figyelek télleg köszii szépen:) én ijenekért nem dobom be a durcát csak azok dobják be érted akik magukra veszik azaz a szivükre:) puszy joéjszakát:)
2009. jún. 12. 22:29

Örülök, hogy vannak még segítő szándékú emberek, csak azt sajnálom, hogy magát a tettet nem viszik véghez. Tehát ha már kritizáljátok, javítsátok is ki, hiszen csak abból tanulhat az ember.

Szepike remélem nem sértődsz meg, de én kijavítanám a hibáid és csupán jó szándékból:)


-tényleg

-ilyesmi

-ilyenek

-légyszíves

-elgondolkodtató

-rájössz

-esne

-tetszik


Tudom, hogy ezek közül többet az internetes csevegéseknek köszönhetsz, de hidd el, jobb ha nem veszed fel azokat. Én is beleestem ebbe a hibába és a tökéletes nyelvtanommal olyan dolgozatokat produkáltam, hogy utólag elolvasva jöttem rá, hogy teljesen belém épültek.


Tényleg ne vedd ezt sértésnek!

2009. máj. 7. 18:53

Hmm kicsit lemaradtamm bocsy mindenkinek ne veszedjetek bocsánat ha rosszul irtam le valamit nem akartam, de nem tudok én már lassan irni én csak gyorsan tudok télleg bocsánat mindenkinek!!!!és szép napot mindenkinek!!jahm és nem arrol szol ez a forum hogy ki mit tud ki nem tud valamit vagy ijesmi hanem arrol szoll hogy mikell a szeretethez,meg stb... én sem akartam senkit megbántani de 14 éves fejemmel tudom mi az a szeretet, a család, és a boldogság!!! nahmeg a csalodás ijenek!!!!!"agis" nem akarlak megbántani de ha te nem tudod hogy mi a szeretet,stb..amiket leirtam akkor meg ne irjj a forumhoz vagy ha irsz is akkor a témához kapcsolatosan irj ne szolj le mindenkit én csak annyit tudok mondani hogy isten nem bottal ver!!!és evvel nem akarlak megbántani és te rád is vonatkozik mind ez "pemete" nem akarlak titeket megbántani de ez nem volt szép töletek elsönek magatokbol induljatok ki és ha nem tetszik a forum vagy valami akkor léccives ne irjatok!!! mert én csak olyanokra vagyok kiváncsi akit érdekel ezz egy kicsit elgondolkottato ha elolvastad de ugyis rájösz ha mégegyszer elolvasodd. Nem akarok nektek rosszat de ha van családotok és ha öö irna igy nagyon gyorsan és kicsir hibásan és ha megbántaná öt valaki de nem hiszem akkor nem tudom neked hogy essnee mert nekem kicsit rosszul esett de nem baj nem haragszomm 14 éves vagyok igy tudok irni akinek meg nem teccik és ha elolvasta és ha nem teccik neki akkor meg ne irjon idee ennyit tudok mondani erröl!!!:)


Mindenkinek szép napott és nyugodalmas jo éjszakát!!!

29. abe24d45e1 (válaszként erre: 27. - Agis)
2009. máj. 7. 17:36

Orulok neki ,hogy megmosolyogtattalak...ezek utann is ,


Koszi szepen en boldog vagyok mar lassan 10 eve a ferjemmel es a fiamal.Viszont kivanom neked is ,hogy ne keljen sokaig varjal amig tesznek azert ,hogy bebizonyitsak kinek hianyzol es ki szeret.Nem hoditok en sekit irasban soha nem is tettem.

Koszonom szepen megfogadom a tanacsodat es fogok olvasni magyarul is nem csak idegen nyelven,es akkor biztosan nem felejtek majd.

28. abe24d45e1 (válaszként erre: 26. - Pemete)
2009. máj. 7. 17:31
Igen nagyon ugy nezzet ki ,de en amugy nem vagyok egy ilyen tipus.De neha kijon akaratom ellenere is.Es ,hogy ki mitt szur le a masikbol ,azt mindenki sajat maga donti el szerintem,en nem mondtam ,hogy nem probalkozok csak szoltam neki ,hogy neha meg velem is megesik ha gyorsan irok ,vagy ha sokaig nem irok magyarul azt hiszem felejtek.Nem akartam en off lenni vagy megbantani senkit ,de szerintem nem ra kell ugrani valakire egybol hanem kijavitani.....hm.....
27. agis (válaszként erre: 23. - Abe24d45e1)
2009. máj. 7. 16:18

"kicsike" Édesanyám nem mer így hívni, úgy 3 éves korom óta:) de azért köszönöm, megmosolyogtattál...


További szép életet kívánok Neked, meg a másik helyesen írni nem tudó topicindítónak! Egy jótanács: Ne írásban akarjátok majd meghódítani az "áldozatotokat", mert ha több esze van, mint egy szobanövénynek, akkor hanyatt-homlok menekül majd.


Ha sokat olvasnátok könyveket(és nem internetes fórumokat, nem lenne baj a helyesírásotokkal.


Részemről befejeztem ezt a magasröptű eszmefuttatást.


Üdv

"kicsike"

26. pemete
2009. máj. 7. 15:44

Na látom ti egymásra találtatok!

Hej-hej, helyesírás, ugye?

És bizony igaza van agisnak, bizony abból szűrünk le bármit is a másikról egy fórumban, hogy helyesen ír-e, vagy sem, meg hogy milyen a stílus. Én pl. soha nem nézem meg van-e képe az illetőnek, vagy nincs, mert nem érdekel, miért nézném meg egy olyan ember képét, aki még helyesen írni sem tud! Ráadásul még csak meg sem próbálja megtisztelni azzal sem a másikat, sem az anyanyelvünket, hogy megpróbálkozzon vele...

25. abe24d45e1 (válaszként erre: 20. - 989497bbef)
2009. máj. 7. 15:37
Sikerult megvan.
24. abe24d45e1 (válaszként erre: 22. - Agis)
2009. máj. 7. 15:30

Ahelyet ,hogy a kerdesre valaszolnank vagy tovabb egy masik forumra...

Ne legyel offf.

23. abe24d45e1 (válaszként erre: 22. - Agis)
2009. máj. 7. 15:27

Minek kene valaki kepet kitegyen magarol nem ertem ???Kotelezo?Ha meg nem erdekel ,hogy ki mitt felejt el akkor hallgasal es ne ir semit.

Kicsike nem mint ha te helyesen irtal volna a forumokban amiket kezdtel ,utanna neztem .

En nem tudom minek teszem osze magam ilyen.....ahhh ufffffffffff.

22. agis
2009. máj. 7. 15:10

@82virag82

mit nézzek azon, mi vagy? Nem én vagyok az, aki felháborodik, ha valaki nem tesz ki magáról képet...engem ez nem érdekel. A hozzászólásodra reagáltam. Nem érdekel hol élsz s milyen nyelven felejtettél el.

Egy fórumon, ha nem abból szűrsz le bármit is a másikról, ha arról nem, hogy mit ír és hogyan ír, akkor miből?

Minek is magyarázkodok Neked, magam sem értem....

21. abe24d45e1 (válaszként erre: 19. - Agis)
2009. máj. 7. 15:08

Szerinted az arab iras az konyu????

Vagy ha eveken at egyaltalan nem is irsz ,magyarul

olyankor mi van?Bun az ha valaki elfelejt valamit,?

De ez nem ujdonsag itt az oldalon,hogy nem azt nezik meg ,hogy ki kicsoda ,vagy mitt ir hanem egybol elitelik mert eppensegel nem irt helyesen.

Szerintem mindenkinek van hibaja ,kinek ez kinez az valami okbol.

Tovabbi szep napot.

2009. máj. 6. 18:58
aha értem!!!
19. agis
2009. máj. 6. 13:42

"Hat neha megesik , hogy nem irunk helyesen folleg ha +par nyelven meg beszelunk es irunk akkor neha kicsit bizza igen osze zavarodok meg en is, vagy ha gyorsan irok. "


Erre gondoltam, bár csak most látom, nem 4-5 nyelvről volt szó, hanem +párról, ami nem tudom mennyit takar....

2009. máj. 6. 12:01
Ezt most mire értetted?kicsit bövebben léccives!!
17. agis
2009. máj. 6. 10:17
Miket kell itt ma reggel megtudjak? Eddig életem egy sötét verem volt, mert fogalmam sem volt arról, hogy ha valaki 4-5 nyelvet beszél, elfelejt helyesen írni... :)
2009. máj. 5. 22:39
okéé semmi bajj:) köszönöm puszy joéét okéé:D
2009. máj. 5. 21:12

Bocs a tegnap ugy hirtelen csak kileptem, a gep kezdett szorakozni es nem tudtam visza lepni az oldalra.

Olvastam amitt irtal,hat igen szerintem sem az a fontos hogy hamar agyba bujjal vele!!!Az meg varhat,

Kivanom ,hogy nagyon boldog legy ezzel a fiuval.

Ha gondolod irhatsz pu.is es beszelunk ott.

Minden jott kivanok szia puszikka

2009. máj. 4. 22:43
aha hát igy van nem az számit hogy mennyi év van köztunk csak azér nelegyen tul sok de viszont boldogok legyüünk hát még ez friss 1 honapja vagyunk együtt de remélem igy is fog maradni:) tudom minden tini lány ezt mondja öö az igazi igy ugy amugy de én teljesen más vagyokkkk én egy fiunak se mondtam még hogy öö az igazi de öö benne megtaláltam ami kell olyan mint énn egyszerüen mosmtár kitudom mondani még az isten is egymásnak teremtett minkett:) pedig öö rajta kivül volt 2 fium az egyik 1 éves és 5 honapos kapcsolat volt és ennek azért lett vége mert megcsalt hát igen nem voltam ugy vele együtt mert még mondtam neki várjunk ne sijessük ela dolgokat és öömeg hát gondolta oo ez a lány ugyse fogja magát odaadni nekem és akkor hát lefeküdt egy másik lánnyal és vége is lett a másik megg 5 honapos volt ööt meg én hagytam ott mert láttam kézen fogva menni egy másik lánnyal !!e viszont vele se voltam ugy vele én ugy vagyok vele hogy én kiismerem az embereket és utána cselekszemm!!!a mostanival sem votlam még és öö már 20 éves meglehet érteni de mondtam neki a dolgokat nem még nem elöször ismerjük ki egymást meg minden és ö meg mondta várok rád amenyit csak kell hisz ezmég nem fontoss hogy együtt legyünk ugyis!!öö dolgozik meg minden nem olyan mint a többi fiu a mai világban 16.17,vagy a legtöbb 25 akiknek már van gyereke ott haggya azt a lányt azt linkeskedik továb nem dolgozik az helyett füvezik,frogozik ijenek!!!nah mindegy aza lényeg hogy öö nem olyan öö már 17 évesen elkezdett dolgozni!!!és én hiszem hogy öö vele fogom leélni az életem!!!!mert annyibol kiismertem már hát a szavaibol meg minden hogy öö nem csalna meg sohaaa !! nah mindegy az a lényeg megimserkedtünk és nagyon örülök neki!!!:) amugy joéjszakátt!! puszy
2009. máj. 4. 22:23

Nem az szamit ,hogy o mekkora.

Tudod en reggen amikor megismertem az elso fiut ,nagyon boldog voltam,es szerelmes es szinte semi nem erdekelt.Anyi idos voltam mint te,es 4 es fel evig tartott a kapcsolatunk,nagyon szep volt es jo.

2009. máj. 4. 22:20
igen igenn:)de öö egy kicsit már tapasztaltabb mert 20 éves énmeg 15 leszek
11. abe24d45e1 (válaszként erre: 10. - 989497bbef)
2009. máj. 4. 22:19
A fiu is ugyan igy gondolkodik mint te?
2009. máj. 4. 22:17
Aham értem!!:)
9. abe24d45e1 (válaszként erre: 1. - 989497bbef)
2009. máj. 4. 22:14

Na meg ami ilyenkor a legjobban elszediti az ember es nem latt tisztan ,az a nagy "elso szerelem".Meg most is emlekszem amikor valahogy ugyan ugy gondolkodtam mint te ,nem kelett se penz se semi mert nem volt fontos ,csak a boldogsag.

Ma sem fontos ,es soha ne is gondoltam ,hogy fontos lesz.

2009. máj. 4. 21:45

Hát igenn virágg:) igazad vann!!:)


Amugy gyémánt lány nem bántottál megg:) de viszont a fiuzás mellet én tanulok is néha napján de a legötbbet itthol vagyok és segitek anyumnak mert sajnos beteg:(



Ne haragudj krucifix de ha eltuod olvasni akkor nem gázz:)semmi nem?

7. abe24d45e1 (válaszként erre: 4. - 4ca460d3e8)
2009. máj. 4. 21:43
Hat neha megesik ,hogy nem irunk helyesen folleg ha +par nyelven meg beszelunk es irunk akkor neha kicsit bizza igen osze zavarodok meg en is,vagy ha gyorsan irok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook