Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit fűznél hozzá az alábbiakhoz? fórum

Mit fűznél hozzá az alábbiakhoz? (beszélgetős fórum)

1 2
6. abe24d45e1 (válaszként erre: 1. - 989497bbef)
2009. máj. 4. 21:26

Szepike14.

Ez amiket ide leirtal mind szep es jo ,egy dologban egyet ertek en is veled,hogy inkabb legyen valaki szegeny es becsuletes es szeresen tiszta szivbol.

Szeppel fotett nem lehet enni fiam csak joval fotett: ezt mondta reggen a nagymamam es igaza van.A szepet felteni kell ,a gazdag ember meg lehet a vagyonat jobban szereti mint mast.

Szoval nem kell sietni,az ido majd megoldja a szep vagy csuf ,szeret nem szeret, szegeny gazdag dolgot.

5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - 4ca460d3e8)
2009. máj. 4. 21:17
Hát a kérdés kiírásán is fenn akadtam már :D
4. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 3. - 989497bbef)
2009. máj. 4. 21:10
Jól van akkor! Amúgy nem bántás ként, de fiúzás mellet, a helyesírásodra is figyelhetnél!
2009. máj. 4. 21:07
Pedig ezigy igazz 14 évesen tapasztaltam mársok mindent föleg ijen téren volt egy fium aki gazdag volt megminden és nem tuttam megszeretni és ott is hagytam mert nem tuttam megszerezni pedig 2 honapot voltam vele együtt de viszont most van egy barátom aki nem is gazdag d enem is szegény és imádjuk egymást és öö vele 1 honapja vagyok vele együtt szoval nálam ez igy alakuldt lehet hogy nállad nem de nállam igen!!
2009. máj. 4. 21:01
Ugyan már! A csúnya is vissza tud élni az érzéseiddel, és nem hiszem hogy a szegénység boldogságot ad, főleg egy életen át!
2009. máj. 4. 20:51

Ami igazán fontos a szeretet,boldogság,család.Légy boldog avval akit igazán szeretsz aki elnyerte a szivedet örökre!!szeress hogy szeressenek.

Nem az számit gazdag vagy szegény,nem az számit csunya vagy szép.inkább legyen szegény mintohgy vissza éljen az érzéseimmel.inkább legyen csunya csak szeressen és én is öt.A legfontosabb hogyha egy nö és egy férfi egymásra talál elnyerik egymás szivét boldogok.Nincsenek hazugságok csakis öszinték egymással,megértik egymást és nagyon boldogok! A kor az nem számit mer ha valaki szeret valakit sőt belé van bolondulva akkor ott féltékenység isvan de megcsalás sohaa!!Soha ne hazudj a szivednek!azaz ami a sziveden az a szádon is! Valakit megszeretni nagyon könnyü de felejteni egy élet is kevés.én sokszor tapasztaltam márr 14 évesen.Majdha lesznek gyerekeid,vagyha már vannak ő rá szánod magad meg persze az egész idödet is,és a párodra is!!ez megérthetö hisz csak ők vannak neked(nektek). A boldogságot semmi pénzér nem lehet megvenni semmi pénzér mer ha gazdag vagy mindened megvan de a boldogsáh seholl inkább légy szegény de akkor a boldogság egy életen át ott lesz!Ha bármi bánt soha ne folytsad magadba,mondd el a párodnak,vagy barátoknak,vagy éppenséggel szülöknek.és egyböl megfogsz nyugodni.Csak öntsd ki a szivedböl ami bánt,fáj.Soha ne halgass másra cska a szivedre. Soha ne higgy el olyat amit nem látsz,és mégis azt mondják hogy igaz. egy szoval a szeretetet,a boldgoságot,örömöt,családot semmi pénzér nem lehet megvenni!Lehet hogy van pénzed de boldogság sehol nem kaphatsz!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook