Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit fog szólni a védőnő hogy van 3 cicám a házban? fórum

Mit fog szólni a védőnő hogy van 3 cicám a házban? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. ápr. 5. 20:50
Mindenkinek köszi, kicsit megnyugodtam hogy nem egy veszedelem ez a védőnő!!!!!
16. szombatne (válaszként erre: 12. - Viktóriaanyu)
2010. ápr. 5. 20:50
:D köszi!
15. viktóriaanyu (válaszként erre: 8. - Molyka)
2010. ápr. 5. 20:49
pontosan
2010. ápr. 5. 20:49

Nekem is van cicám. Igazából ha túlestél a toxo fertőzésen akkor ártalmatlan rád nézve a cica. Vagyis a babára.

Én ezért megyek el szűrésre mielőtt terhes lennék. Remélem átestem már rajta.

13. szombatne (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. ápr. 5. 20:49
Nem mondtam. Persze hogy a szobából kizárom őket ha megszületik.De a konyhában akarnám továbbra is tartani őket. Toxom: negatív.
2010. ápr. 5. 20:48
Attól,hogy jön a baba még nem kell mennie a macskának.Ahol rendesen van takarítva ott nem lehet gond.
11. Reno77
2010. ápr. 5. 20:47

Nekünk kettő van, meg egy kutyus is. A védőnőnket én sem igazán érdeklem, még ki sem jött hozzánk. A macsekokat nagyon tisztán tartjuk, annak ellenére, hogy ki-ki járnak. Az alom naponta 2x van tisztítva, a legjobb minőségű kristályos almot vesszül, az alomdoboz teljesen zárt, kis ajtóval.

A cicák be vannak oltva, kezelve vannak, én meg már gyerekkoromban átestem a toxoplazmán.

Szóval próbáljon beszólni. :)

2010. ápr. 5. 20:47
Egyébként ezek fajtiszta cicák tenyésztem őket minden oltásuk megvan és genetikai tesztettel rendelkeznek.
9. bared (válaszként erre: 4. - Szombatne)
2010. ápr. 5. 20:47

szerintem kérdezz rá a nőgyógyászodtól..neki mondtad már?

egyébként ha a baba megszületik kikell zárnod a szobából, mert a cicák imádják a kisbabákat az illatuk miatt, és könnyen rájuk fekszenek, merő szeretetből((

2010. ápr. 5. 20:47
Azt hogy, jéééé 3 cica. :) Semmi köze hozzá. El fog látni minden földi jóval, kiokosít mit hogyan és javsolni fogja a toxo szűrést.
2010. ápr. 5. 20:46

én is igy vagyok vele. nekem is itt van benn a lakásban egy perzsa. már előre félek mi lesz ha teherbe esem. mert ugye elég hosszuszőrű.

ugy szertejuk mint családtagot, hiszen már 7 éve boldogit minket::)

2010. ápr. 5. 20:46
Én azt hittem majd mondja hogy rakjam ki őket meg ilyesmi...Teljesen be vagyok parázva ettől...
2010. ápr. 5. 20:46
kötöztesd ki a macskákat, szerintem a baba fontosabb, mint a kisállat, persze cukik, de soha nem lehet tudni, hogy milyen bajt okozhatnak.
2010. ápr. 5. 20:45

Sziasztok!

Van valakinek cicája aki kismama?

Én 6+6 hetes kismama vagyok és azon aggódok már előre hogy mit fog szólni a védőnő a cicákhoz. 2 szoba van a házba egy fürdő és egy konyha+étkező.A cicák az étkezőbe vannakott van nekik kialakítva hely,de mászkálhatnak mindenfelé. Sajnos máshova nem tudom őket rakni. Nagyon vártuk ezt a kisbabát már régóta(lombikbaba)de imádom a cicáimat is,ők mindig itt voltak velem és ők voltak a vigaszaim.

2010. ápr. 5. 20:44

Semmi köze hozzá!

Amikor a lányom született akkor nekünk kettő volt.Párszor megjegyezte,hogy jobban oda kell figyelni a szőr,alom miatt,ennyi.Látta,hogy semmi baja nem lett a babának u.hogy már nem is szól semmit.

2010. ápr. 5. 20:42
ha elviszed a cicákat toxoplasma szűrésre, és tisztán vannak tartva,semmit..
2010. ápr. 5. 20:41
Mit fog szólni a védőnő hogy van 3 cicám a házban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook