Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Galyatető környékén mit érdemes megnézni, hová érdemes menni túrázni? fórum

Galyatető környékén mit érdemes megnézni, hová érdemes menni túrázni? (tudásbázis kérdés)


9. Ildi0325 (válaszként erre: 8. - Ficankolo)
2011. máj. 19. 12:06
Tavaly nyáron voltunk egyszer, de nagyon zsúfolt a strand.Én nem szeretem amikor heringként vannak az emberek a vízben. Egyébként jó maga a strand, sok medence van, csak rengetegen voltak, pedig hétköznap voltunk.
2011. máj. 19. 11:02

Mi most hétvégén vasárnap tervezzük,hogy megyünk Sástóra illetve a Kékestetőre.

Biztos jó lesz majd. Én még nem voltam.


Tervezzük,hogy Hajdúszoboszlóra lemennénka nyáron mit érdemes megnézni, és milyen a strand? Nekem nagyon tetszik a honlap. Aki tud írjon már róla!

7. moncsicsi83 (válaszként erre: 5. - Faline66)
2011. ápr. 3. 20:29
Egy napnak nem is rossz ;)
6. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - Darcy73)
2011. ápr. 3. 20:28
Ohh, a Mátra túrista térkép nem is rossz ötlet. Köszi a tippeket. Kékestetőre megyünk, mert én még sosem voltam. De lehet a többi helyet sem hagyjuk ki. Már amennyire időnk és az időjárás engedi majd...
2011. ápr. 3. 20:24
Ott van pl Ágasvár -jó kis túra , vagy Mátraszentimre -Bagolyirtás-Fallóskút- megintcsak jó - kocsival pl a siroki vár , a recski kényszermunka tábor , a struccpark , a bányászati múzeum , a parádfürdői cifraistálló -ez belefér egy napba
2011. ápr. 3. 19:51

Mi rendszeresen megyünk a Mátrába túrázni.Van több útvonal is.Sástó-ra érdemes elmenni.Ott van kilátó is.(Bár én oda nem megyek fel,csak a családom.)Bagolyirtás felé is van egy jó útvonal.Ez Mátrafüredről indul ki.

Javaslom,hogy vegyél egy Mátra turista térképet!

Aztán persze Kékestetőt se hagyjátok ki!

Jó pihenést és túrázást!

2011. ápr. 3. 19:14

a turistautak.hu-n biztos találsz arra érdemes útvonalat, és a muemlekem.hu-n pedig látnivalót


jó utat!

2011. ápr. 3. 19:10
Húsvét hetén 4 napra Galyatetőre szeretnénk menni kirándulni egyet. Ehhez szeretnék kérni tippeket, hogy mit érdemes megnézni, hová érdemes túrázni, ami 3-4 napba belefér és tényleg megéri elmenni oda...
2011. ápr. 3. 19:09
Galyatető környékén mit érdemes megnézni, hová érdemes menni túrázni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook