Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinálnál ha utálnád a legjobb barátnőd párját? fórum

Mit csinálnál ha utálnád a legjobb barátnőd párját? (beszélgetős fórum)

2011. febr. 21. 11:08
Várok egy darabig a szólással, meg később hátha szakítanak, de majd meglátom. Majd jelentek, hogy mi a helyzet.
18. gyöngyszemü (válaszként erre: 16. - B065921e9b)
2011. febr. 20. 15:20

Igen még mindíg együtt vannak a helyzetük azóta is sz.r!

Én is képtelen lennék ilyen pasival együtt lenni aki a tulajdonának tart, megalázza.... Egyes nőket nemértek ez miért tetszik nekik, eltűrik a jogtalan féltékenykedést...... azt hiszik ez a szeretet... :-(


Nekem is 3 évembe kerűlt amíg így döntöttem, nembírtam tovább hogy panaszkodott, merthát érezte hogy ez így nem normális kapcsolat, szenvedett, viszont kilépni sem mert, mert milesz ha nem talál jobbat....

Én viszont nemakartam az ő problémái miatt az én idegeiemet kikészíteni...

Kettőnk között örlődött, mert ő is kellett neki meg rám is szüksége volt, így én döntöttem! Azóta nyugodt vagyok! Valahol rossz, de nekem erre nincs szükségem, és ezekszerint nem voltam fontos számára! :-(

2011. febr. 20. 11:30

Nos az én barátnőn sem szereti kimondottan a férjemet, így nincs közös program, csak csajos /ha sikerül/:)

Nálunk ez nem volt nagy ügy, tudomásul vettem, hogy nem szeretik egymást, de attól én még szerethetem mindkettejüket. Miután ezt ők is tudomásul vették nincs semmi probléma. Mondjuk ez családdal már más, mint "fiatalon".:)

16. b065921e9b (válaszként erre: 15. - Gyöngyszemü)
2011. febr. 20. 10:23

Ez durva. És azóta is együtt van a pasival? Hát elég nehéz, én még nem mertem ezt szóba hozni.

Úgy volt, hogy jövő héten szombaton együtt töltjük a napot, és írja, hogy előbb a pasijával kell megbeszélnie. Meg nem tudunk elmenni bulizni, hogy a srác féltékenységi rohamot kap. Képtelen lennék eltűrni egy ilyen pasit.

2011. febr. 19. 22:02
Én is voltam ilyen szituba a barátnöm bemutatta az új pasiját, eleinte minden rendben volt aztán nem engedte a srác hogy bárkivel is találkozzon a barátnőm, titokban kellett találkoznunk hogy dumcsizzunk.. mert senkit nem viselt el a srác, teljesen kiakarta sajátítani, és egyéb dolgok.... Három évig tűrtem.... vitáztunk hogy ne tűrjön tovább, így a 10 éves barátságnak véget vetettem 7 hónapja.
14. Breki lány (válaszként erre: 12. - B065921e9b)
2011. febr. 19. 20:36
Én is így vagyok most. A barátnőm együtt van (több mint 3 éve) a párjával. Eleinte normálisnak tűnt. Aztán kb 2 hónap múlva már elkezdett féltékenykedni vagy nem is tudom,hogy minek nevezzem amit csinált. A barátnőm elkísérte az ANYUKÁJÁT(!!!!) valahova és a párja szinte dührohamot kapott,hogy miért nem vele tölti azt a napot. (1 napról volt szó és előző nap találkoztak) Ha mi a barátnőmmel szeretnénk elmenni bulizni,akkor a párjától előbb engedélyt kell kérnie. És ennél már jóval durvább dolgokat is csinált már, de kevés lenne a hely felsorolni. Igen, néha kedves vele, és elhiszem,hogy a barátnőm szereti, de megmondom őszintén s sose tudnék egy ilyen pasit elviselni magam mellett. Én ugyan elmondtam a barátnőmnek finoman,hogy nem kedvelem. Vagyis úgy fogalmaztam,hogy azért nem kedvelem,amit vele tesz. De attól még találkozom ritkán vele és nem mutatom a pasi felé,hogy mit gondolok. Bár sztem ez kölcsönös...
2011. febr. 19. 17:32
Finoman utalnék rá, hogy ne is álmodjon a párcserés hancúrról.:D
2011. febr. 19. 17:28

Én most hasonló helyzetbe vagyok. Amikor barátnőm bemutatta az új pasiját örültem neki, mert egy normális srácnak ismertem meg. De most már tele van vele a hócipőm. Ha találkozni akarok a barátnőmmel, előbb vele kell egyeztetni, hogy nem sérti-e az ő kis életét. Meg, ha eljön hozzám, akkor húzza a száját meg féltékenykedik. Szegény barátnőm meg nekem panaszkodik, hogy milyen se vele, se nélküle kapcsolatban vannak.

Legszívesebben kiherélném a gyereket, de barátnőm miatt nem tehetem. Ezt a békát muszáj lenyelnem, és kivárnom, hogy szakítsanak. Talán ez most, nagyon gonosz volt, de remélem minél hamarabb be fog következni.

2011. febr. 19. 17:28

szia!Ha esetleg a te párod,a barátnőd párjával eldumál,akkor ti is tudtok trécselni.Ha nem viseled el a srácot,akkor inkább ne menj...Muszájból nem érdemes elmenni.

Múltkor én is úgy jártam,h elmentem egy barátnőmmel,ott volt a pasija is,volt nagy társaság,és a barátnőm képes volt a srác társaságához elülni,nem törődve az ezeréves barátnőivel....Szóval egyszer úgyis választani kell.Vagy a barátságokat,v a párját...És neked is...

2011. febr. 19. 17:18
Találkozok vele is evvel nincs gond, csak azt szeretnék ha négyesben mennénk el bulizni.
2011. febr. 19. 17:17
Ők már az összeköltözést tervezik szóval "jól" megvannak. Szóltam a barátnőmnek is és a srácnak is, hogy nem értékelem az ilyen beszólásokat.
2011. febr. 19. 17:16
én ezt nem értem. ha találkozni akarsz a barátnőddel, akkor találkozz a barátnőddel. mi a rossebet keresne ott a pasija is? 10-15 éves barátságaim vannak, soha, ismétlem SOHA nem kevertük bele egyikünk pasiját sem a dologba. mi egymás barátnői vagyunk, a pasiknak ehhez semmi köze. nélkülük is van élet.
2011. febr. 19. 17:14
Eddig sem mentem/mentünk. De állandóan hívnak minket ha alkalom adódik és tudom, hogy a barátnőm egy idő után meg fog sértődni ezen.
2011. febr. 19. 17:14
Nekem két ilyen esetem is volt két külön barátnővel. Próbáltam elviselni a srácot, de az egyik esetben rühellés kölcsönös volt. A srác is utált engem. Ezzel a barátnőmmel meg is szakadt arra az időre a kapcsolatom, amíg együtt voltak, de valószínű a srác miatt, mert én sose mondtam, hogy nem találkozom velük... A másik barátnőmnél elviseltem a srácot, de utáltam. Egy idióta volt! Szakítottak végre nem látom :D
5. 17bf95899f (válaszként erre: 3. - Farrah22)
2011. febr. 19. 17:14
Le kell kezelni egyszerűen a dolgot.Én megmondtam a barátnőmnek,hpgy bocsi de utálom a pasidal de téged imádlak ezért elviselem...én is kaptam megjegyzéseket és megértem a barátnőmet közölje a barommal hogy vagy leáll vagy beverek neki.Én drasztikus vagyok.de célt értem.
2011. febr. 19. 17:11

A barátokat megválogathatjuk. Ha neki az kell...

Ha nem akarsz menni velük, akkor nem mégy.

Nem vagytok összenőve... udvarias távolságtartás.

2011. febr. 19. 17:11
Nagyon nehéz igen :( Még ha nem lenne csak szimpatikus nem is érdekelne, mert a barátnőmért elviselném. De ez a srác még rám is sértő megjegyzéseket tesz.
2011. febr. 19. 17:09
Nehéz a szitu,én is voltam ebben a cipőben,és elviseltem azt az idiótát,a barátnőmre való tekintettel.Szerencsére szakitott vele a barátnőm!
2011. febr. 19. 17:05
A legjobb barátnőm párját egyszerűen nem tudom elviselni. Igazából nem kell vele sokat együtt lennem és nem is akarok beleszólni a kapcsolatukba( semmi közöm hozzá) de szeretnék ha elmennénk velük bulizni. Nagyon sokat hallottam róla a barátnőmtől és már akkor sem volt túl szimpatikus de mióta ismerem élőben is még rosszabb a helyzet. Nem szeretnék semmiféle buliba vagy akárhova elmenni velük négyesben de a barátnőmet sem szeretném megbántani. Ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook