Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csináljak ha a 4 hónapos babám üvölt a babakocsiban? fórum

Mit csináljak ha a 4 hónapos babám üvölt a babakocsiban? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 22. 13:52
Köszönöm a tippeket.:D
18. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 12. - Lindy22)
2011. jún. 21. 21:49
vannak nagyon jó linkek a youtube on,ha a Földi Zsuzsa nevet beütöd nagyon nagyon jó kötések vannak
17. vov (válaszként erre: 12. - Lindy22)
2011. jún. 21. 14:16
Ha pesti vagy, akkor nézd meg a minimanóban, rendszeresen van ingyenes tanfolyam.
16. Lindy22 (válaszként erre: 14. - Wanita77)
2011. jún. 21. 13:58
Csak azért fura Nekünk ez,mert az első hónapokban nagyon jól elvolt benne. Órákat aludt benne,bele tettük és már csukta is le a szemét. Aztán egyszercsak elkezdett benne sírdogálni. De akkor marad a hordozó, abban elvan,csak kicsit nehéz cipelni,meg azért órákat se lehet benne,míg a kocsiba lehetne Vele menni messzebbre,hosszabb sétákra.
15. Taki71
2011. jún. 21. 13:40
Nekem is ez volt a problémám .....vettem egy babahordozót,ami kétirányban használható és ezt használtam.
14. wanita77 (válaszként erre: 1. - Lindy22)
2011. jún. 21. 11:09
Az enyém is ezt csinálta. Üvöltött kb. 10-20 percet, nagy nehezen aludt 20 percet, majd megint üvöltött. :( Zengett a lakótelep, én meg fejvesztve rohantam vele haza. :( Aztán 6 hónaposan már nem is aludt benne, de még mindig nem szerette. Mindent próbáltunk, semmi nem használt. Az autóban is ordított sokáig, aztán egyszer csak abbahagyta. Vannak ilyen gyerekek, akik utálják a kocsit, nem sokat lehet tenni, csak várni, hogy elmúljon. Kitartás!
13. madyson (válaszként erre: 1. - Lindy22)
2011. jún. 21. 10:29
Szia!Én a babahordozót raktam a babakocsira,és így oldottam meg.Abban elvolt,egyébként az enyém is üvöltött benne.
12. Lindy22 (válaszként erre: 10. - Vov)
2011. jún. 20. 21:19
A kendőt nem merem használni,mert félek,hogy rosszul kötöm meg...de majd utána nézek,hol lehetne megtanulni...mert még csak 7 kiló,de szépen hízik,mi lesz később..:D
11. Lindy22 (válaszként erre: 8. - Hancsalean)
2011. jún. 20. 21:17
Nem,nem refluxos,hál égnek. 3 hónapos koráig olyan szépen elvolt benne.Bele tettük és már aludt is benne,addig amíg mozgott a kocsi,de egyik napról a másikra romlott a helyzet.
10. vov
2011. jún. 20. 21:14

Én kendőben vittem egy darabig. Jobb, mint a kenguru, mert jobban eloszlik a súly. Szeretette Ő is, én is, pedig nagy baba (most 1 évesen 13 kg), de bírtam.


Aztán rájött, hogy a babakocsiból is lehet nézelődni.

Persze nekünk is volt sokszor, hogy az üres kocsit toltam:)

9. hancsalean (válaszként erre: 1. - Lindy22)
2011. jún. 20. 21:08
A legszebb emlékeim: egyik gyerek egyik felén a babakocsinak, másik másikon, középen fogom és tolom, a másik kezemben meg cipelem az alvó apróságot...sokszor majd leszakadt a kezem.
8. hancsalean (válaszként erre: 3. - Lindy22)
2011. jún. 20. 21:06

Nekem 1,5 éves koráig ezt csinálta, akkor áttértünk a sétára, inkább képes volt 30 percet oda és vissza sétálni, csak ne ültessem bele. Átérzem, én előre egy ideg voltam, főleg télen, beöltözve...a gyerek üvöltött, hányt...a másik kettő mellettem. Még az autóban is sírt, abban a mai napig hisztizik, de mnár nem üvölt.


Nem refluxos a babád?


Nekünk ez is hozzájárult.

7. 0c7cb4959f (válaszként erre: 4. - Lindy22)
2011. jún. 20. 21:02
Az enyém annak idején egyáltalán nem volt hajlandó benne lenni se a babakocsiba, se a kiságyba! És nem is változott meg ez ügyben egyáltalán! Mindent kipróbáltam, de úgy döntöttem ,ha utálja hát hagyjuk a fenébe,nem ér annyit hogy lilára üvölti magát, vittem kézben, és mellettem aludt! Akkor viszont vigyorgott ezerrel, ma már 6 éves és kiegyensúlyozott aranyos kisfiú!
2011. jún. 20. 20:59
Vedd ki és az egyik kezedben a baba, a másikkal tolod a babakocsit. amikor tudsz, a pároddal menj sétálni. az én lányom 1 éves koráig ezt csinálta, most már élvezi a babakocsizást, már nem félek előre a sétától!
5. Pen80 (válaszként erre: 3. - Lindy22)
2011. jún. 20. 20:59
Valószínűleg a kenguru miatt nem bírja. Azt akarja, hogy abban vidd. Amíg abban is hordozod, nem sok esély van arra, hogy a babakocsiban is elmarad. Anyán lenni sokkal jobb, érthető. :))
4. Lindy22 (válaszként erre: 2. - Vov)
2011. jún. 20. 20:56
Megemeltem ,de nem vált be,mert csak dühöngött tovább.:D
2011. jún. 20. 20:55
Mit lehet csinálni ha végig üvölti az utat? Ha nem foglalkozom Vele ,csak tolom,40percig is képes sivítani,és nagy nehezen elalszik a végén. a kenguruban elvan, de néha jó lenne, tolni és nem leszakítani a derekam.:D Ha megemelem az ülést az se jó Neki,és csak üvölt tovább. Valami jó bevált praktika? Jó lenne ezek a hiszik nélkül sétálni egyet.
2. vov
2011. jún. 20. 20:54
Átmenetileg próbáld kendőben vinni. Esetleg emeld meg egy kicsit a babakocsit, hogy kilásson- de ezt nem tőlem hallottad:)
2011. jún. 20. 20:52
Mit csináljak ha a 4 hónapos babám üvölt a babakocsiban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook