Mit árul el a nick név a viselőjéről? (beszélgetés)
Az enyém a teljes egyéniségemet.
Ez én vagyok!
Nem igazán szeretem az álarcos bálokat!
az én nevem sokáig gabaly volt, de aztán egyre kevésbé éreztem jellemzőnek a gubanc-ságot, ezért váltottam. a nevem bogi, azaz bog.
a bog miluj pedig azt jelenti hogy Isten kegyelmes :) a gabaly név gabalysága is emiatt a tény miatt nem igaz már rám. :)
a név már a legősibb kultúráktól egy-egy személyiségjegyet hordozott. biztosan van jelentősége. szerintem kihatással van a viselőjére, és persze választott név esetén meglévő tulajdonságokat árul el.
Sztem, semmi különöset... Idétlen név mögött is láttam már nagyon jófej embert, meg jól csengő név mögött is bunkót. Kinek hogy sikerül regisztrálni. Olvastam már olyat is, hogy "anévamimégnemvolt". :)
Egyébként én sem 25 éves vagyok, csak a többi -rámillő- szám már foglalt volt. És ez a szám tetszett. Mondjuk ha valaki foglalkozik számmisztikával, lehet hogy levon belőle valami következtetést. :)
a szem...
a lélek tükre...
az enyém mindent elárul, azt mondják...
talán ezézt választottam...
Miért haragudnék? Semmi okom rá.
A kleca név alatt lehetetlen haragudni, nem tudtad? :)))
szép dolog a lányszerelem:)
vegyétek fel videóra:))))
További ajánlott fórumok:
- Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett?
- Mit jelent a nickneved?
- Miért használ valaki egynél több nicket?
- Bébisamponokat miért árulnak káros összetevőkkel?
- Savanyú káposztát készítek, mert amit a csarnokban árulnak...
- Miért pont az a nickneved, ami?