Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen krémet használjak a pattanások eltűntetésére? fórum

Milyen krémet használjak a pattanások eltűntetésére? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 24. 13:43

Én mindjárt 25 éves vagyok. 7 évet szedtem fogamzásgátló tablettát. Akkor nem volt egy pattanásom sem, most meg örülök, hogy ha van pár nap, amikor viszonylag tiszta az arcbőröm. Menstruáció előtt/után meg mindig van 3-4 csúnya piros pattanás az arcomon, és nagyon nehezen múlik el a piros folt. Bepanthen kenőcs szokott segíteni a gyógyulásban.


Jó lenne, ha nem kellene... :(

11. Ella89
2010. jún. 24. 13:02
Mondjuk Avonos Solutions arctisztítót használok Aha-sav van benne.
10. Ella89 (válaszként erre: 9. - Csipkerózsika)
2010. jún. 24. 13:02
Nekem is Dalacin-T, Differin krém estére. PCO szindrómám van és csak ez meg a fogamzásgátló segített. Most meg terhesen semmit sem használhatok.
2008. szept. 22. 23:45
Én anno mindent kipbóbáltam, amit drogériákban vagy vény nélkül a gyógyszertárban kapni lehetett, de semmi nem vált be. Végül háziorvossal írattam fel Dalacin-T oldatot -(később Zineryt vagy vmi hasonló), az használt, szépen levitte. Sokan dícsérik itt a fórumon a teafa olaj szappant, meg a csalánteát. De kamaszkori pattira nem biztos hogy elég... Szerintem forulj dokihoz, olyanhoz akiben bízol.
2008. szept. 20. 12:17
Sziasztok! Én egy 15 éves lány vagyok, és szintén pattanásokkal küzdök:S....bár nem sok van, engem mégis nagyon zavarnak a sok pici pöttyök szinte az egész arcomon. elég sok mindent kipróbáltam már, kétszer voltam bőrgyógyásznál, illetve kb 4-szer kozmetikusnál. Nem vált be. Most egy ideje a sószappant használok(több mint két hete) de az se nagyon akar használni. VALAKI SEGÍTSEN! mit használjak?
2008. szept. 12. 13:09

Gyógynövényboltokban is kapható Dr Pál fokhagymakrém, pattanásokra. Illetve ez inkább zselé. Nekem most ürült ki az első tégely, amit májuban vettem. Ja, ez régi termék, de most valamit újítottak, és nincs büdi szaga- legalábbis csak nagyon picike.

Nagyon jó a hatása. Ma veszek is másikat, mert megéri. az ára 1500 forint körül van.

2008. szept. 4. 16:15
Loreal Pure Zone mélytisztító zselé.Nekem jó.
2008. aug. 26. 10:08
Mennyibe kerülnek ezek a krémek?
2008. aug. 26. 09:48

Nekem a bőrgyógyász Skinoren krémet írt fel régebben.

Kicsit drága, de megéri!

2008. aug. 26. 09:34
én minden nap reggel és este a clean&clear arclemosóját használom és bár előjön 1-2, de szépen tisztán tartja az arcom (ahhoz képest, ami olyankor amikor nem használom..)
2008. aug. 26. 09:27
én Lorealt használok. vagy kén szappant. az segít:D
2008. aug. 26. 09:26
Milyen krémet használjak a pattanások eltűntetésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook