Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed AB után újra próbálkozunk fórum

Missed AB után újra próbálkozunk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3250. Bocika83 (válaszként erre: 3248. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:58

Jaj megértelek, én mindenkinek azt mondogatom, hogy nem tervezzük egyenlőre a következő babát de sokan átlátnak rajtam :( egyszerűen nem akarom, hogy ez beszéd téma legyen

Próbálj kisírni szabit szeptemberre hátha elenged, próba szerencse!!!!

3249. Bocika83
2011. aug. 23. 09:55

Én is szabira akarok menni ..............


Köszi csajok a tanácsot azt hiszem megfogadom, és elmegyek a rákszűrésre és ha már megkérem, hogy kezdjünk valamit ezzel a babátlanodási dologgal :(

3248. Fishyke (válaszként erre: 3247. - Sz.rozika)
2011. aug. 23. 09:55

Hát, hallod, halvány fogalmam sincs:S talán nem, épp ellenkezőleg, meg akar tartani minél tovább, mint egy szorgos kishangyát, aki mindig itt van, ha szükség van rá. Utána is azt mondta, szerinte legalább fél évet várjunk a próbálkozással, de tuti nem miattam, hanem hogy maradjak még.

Meg vagyok én áldva:(

3247. sz.rozika (válaszként erre: 3244. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:47
jah értem :( de attól még hogy tudja, csak nem csinál valamit, nem rúg ki vagy ilyenek...?
3246. Fishyke (válaszként erre: 3245. - Bocika83)
2011. aug. 23. 09:46

Jaah, oké, értem már:) Bocsi, kicsit nehéz ma a felfogásom:(

Teljesen megértelek, én is rühellem a vizsgálatokat, csak azért megyek el hozzá 5-én, mert már régóta megvan az időpont, és akkor csináltatok rákszűrést is. Bár, múlt héten voltam a másiknál, és ott totál elfelejtettem, pedig lehetett volna, én hülye.

Miért ne sikerülne?? Bármikor összejöhet!! tudod, nem szabad negatívnak lenni, bár nekem sem megy:)

3245. Bocika83 (válaszként erre: 3234. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:38
Csak annyi az összefüggés, hogy annak ellenére hogy tök rendes a dokim, utálok nődokihoz járni, főleg a sikertelen terhesség alatt tett be az a sok hüvelyi uh megvizsgálódás fuuuujjjj, szóval próbálnék egy füst alatt letudni mindent de persze ez nem fog menni :(
3244. Fishyke (válaszként erre: 3242. - Sz.rozika)
2011. aug. 23. 09:37
:)) Nem terveztem az orrára kötni, de láttam rajta, hogy azt se hitte el, hogy nem akarunk még próbálkozni:)) Belelát az ember veséjébe is.
3243. Katus73 (válaszként erre: 3241. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:21
Azért nem kell félteni. :) Mosógép elindítva. Én meg iszom a kávémat ..Aztán elmosogatok, meg a többi... Ha marad vmi holnapra, hát marad. :) Bár holnap délelött tankönyvekért kell mennem a gyereknek. Az összes maradék pénzemtől megszabadítanak holnap. :(
3242. sz.rozika (válaszként erre: 3240. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:19
hát ne kösd az orrára semmiképp, hogy miért mész el, elfáradtál, kell a pihi, aztán kész :)
3241. Fishyke (válaszként erre: 3239. - Katus73)
2011. aug. 23. 09:15

:) Nekem is az a legjobb pihenés, ha otthon lehetünk és nem kell menni sehova. 6 évig mindig utazgattam az egyetem miatt, 3 éve meg majdnem minden hétvégén vagy hozzánk, vagy páromékhoz utazunk...besokalltam a menésből, csak púp a hátamra az egész.

Azért ne vidd túlzásba a takarítást:)

3240. Fishyke (válaszként erre: 3238. - Sz.rozika)
2011. aug. 23. 09:12
igen, arra én is gondoltam, hogy akkor kéne...csak nem tudom, kibírom-e addig:S Főnököm már múltkor is faggatott, mikor akarunk újra próbálkozni, tuti, hogy rákérdezne, hogy azért megyek-e el...lehet el se enged, ki tudja.
3239. Katus73 (válaszként erre: 3237. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:07
Fishyke! Tényleg kell a pihenés! Ne zsigereld ki magad! Amint lehetőséged van tessék elmenni szabira. Még akkor is, ha nem mentek sehová. Mi is itthon töltöttük a két hetet, de feltöltődtünk. Igaz, kicsit kupi van, mert a takarítás is szabadságolva volt, na de majd ma bepótolom! :)
3238. sz.rozika (válaszként erre: 3237. - Fishyke)
2011. aug. 23. 09:05

pedig mától nincs helyettesítés sem, ha jól emlékszem, szóval kevesebb a meló végre ugyi?.. de gondolom a 2 hét annyira kiakasztott, hogy most ez sem vígasztal.. pláne, ha még csak nem is értékeli a főnök az erőfeszítéseidet...

de gondolj arra, hogy az idegesség árt neked, pedig 2 hét múlva nagyon rendben kell már lenned minden téren, hogy jöhessen a babó és minél előbb szabadulhass innen :)

tarts ki!!!

esetleg akkor vehetnél ki szabit, mikor az esélyes napok vannak, hogy nyugodtság legyen :)

3237. Fishyke (válaszként erre: 3231. - Kriszaaa)
2011. aug. 23. 08:47

Azt hittem, ma már jobb lesz, de bejöttem, és a jókedvemnek annyi, most úgy érzem, utálom az egészet, mindjárt felállok és vissza se jövök...

Muszáj kivennem szabit, mert nagyon elegem van:(

Persze főnököm látja, kérdi, mi bajom, mondom elfáradtam, ő meg persze, hogy mitől, nem tudsz aludni? De persze tudja, hogy két hétig megszakadtunk a melótól, ő is látta. De négy emberből én vagyok a legutolsó, aki érdekli, én jöttem ide legkésőbb is, én vagyok a legfiatalabb is. Az tök mindegy, ami velünk történt, vagy hogy meló mellett csináltam végig a felújítást és a költözést, vagy hogy az idegtől már milyen bajaim vannak...én biztos mindent bírok...áááh, fel tudnék robbanni:((((

3236. sz.rozika (válaszként erre: 3233. - Bocika83)
2011. aug. 23. 08:42

szia Drága, már szabad az út :)


Szerintem is menj el rákszűrésre és kérdezz rá, hogy ki kell-e várni az 1 évet, vagy foglalkoznak veled már 9-10 hó után is, ha tényleg nem, akkor kérj előre időpontot és ha nem lesz addigra rá szükség, élvezettel mondod le :), ha igen, akkor meg már nem kell vesződnöd azzal, mikor mész, el lesz döntve..

3235. Katus73
2011. aug. 23. 08:35

Sziasztok!


Ma itthon vagyok, egyedül. :) (Apa dolgozik, fiúk a másik szülőjüknél), úgyhogy igyekszem többet jönni! :)


Bocika! Szerintem menj rákszűrésre és ott említsd meg a babadolgot is!

3234. Fishyke (válaszként erre: 3232. - Bocika83)
2011. aug. 23. 08:29
Szia! Szerintem mindenképp menj el majd rákszűrésre. Csak nem értem, hogy függ össze a baba témával a rákszűrés?
3233. Bocika83
2011. aug. 23. 08:00

Fishyke: örülök, hogy jól vagy és biztos helyre rázod párocskádat is :) Nahát hogy rohan az idő, már csak 2 hét :)))


napzuhany: sajnálom, hogy gondok vannak, de remélem felszívodik a ciszta nagyon szorítok hogy a szeptember a ti hónapotok legyen :)


guluke: és már biztos hogy műtenek? Ha jól értem, akkor csak műtét közben fog kiderülni, hogy sikerült-e teljesen az előző műtét :( Nagyon szorítok!!!!


Krissza: de jó lenne ha így lenne :) Élvezném ha babásan mondhatnám ki az igent szerelmemnek :)))


Rozika: be engedsz az új naplódba??? :)

3232. Bocika83
2011. aug. 23. 07:51

Sziasztok csajok!


Nagy a dilemmám, segítsetek, azon gondolokozom, hogy mikor menjek vissza a dokihoz. Én tavaly novemberben lettem terhes és akkor volt rákszűrésem is. Arra gondoltam, hogy október-november környékén mennék, és megcsináltatom az éves rákszűrést, viszont ugye a baba témával nem hiszem hogy fog foglakozni, mert nem telik le addigra az 1 év próbálkozás. :( Vagy várjak még egy kicsit és toljam el a rákszűrést :( Nem tudom mi tévő legyek

3231. Kriszaaa (válaszként erre: 3230. - Fishyke)
2011. aug. 22. 21:37

Nem hiszem, mert manó elött is már volt ilyen.

Kitartás Nektek is. Remélem rendbejössz belülről, helyreáll a lelki békéd, és nem hat ki a pocidra. Én is néha mintha komolyan csinálnám a műbalhét, úgylátszik, ez is a missed ab. egyik mellékhatása, mert olvastam itt már egypárunktól, hogy kicsit összezördültek utána. :-D

Nem baj, legalább ennyit szenvedjenek meg a pasik is, ha már a többi része nekünk jutott :-)


Na, akkor holnaptól kicsit fellélegezhetsz, és kipihentebben kezdhettek újra neki a projektnek.

3230. Fishyke (válaszként erre: 3224. - Kriszaaa)
2011. aug. 22. 21:03
Olvastam a naplódat, banyek, én is megijedtem volna:S De szerencse, hogy semmi komoly baja nincs! Nagyon tündéri a lurkó:) A derekad gondolom a sok hajolgatás és emelgetéstől? :S
3229. Fishyke (válaszként erre: 3228. - Napzuhany)
2011. aug. 22. 20:57

Reméljük, és akkor nemsoká próbálkozhattok!!:)

De tényleg, mi ez a kollektív rosszul lét?:((


Csajok, hogy viselitek ezt a meleget? Nekem baromira elegem van belőle, melóhelyen is rossz volt a klíma, 30 fok volt az irodában, grrr...

Ma még helyettesítettem, holnaptól már végre mindenki lesz és mindenki csinálja a dolgát, akkor többször tudok írni is:)))


Hétvégén volt mindenféle dráma, családdal összeveszés, párom is bedepizett, a lakással se haladtunk, ahogy akartunk...De talán ma már helyreállnak a dolgok.

A hasam nem görcsöl már, ittam gyógyteákat, és úgy néz ki, elmúlik:) Már csak két hét, és...:)))

3228. napzuhany
2011. aug. 22. 18:00
Lányok, úgy látom kollektív a rosszul lét, csak nem a babától. Én sem vagyok jól, a ciszták remélem dolgoznak és kiürülnek, hogy szeptemberben kezdhessünk. :((((((
3227. db8fdeb442 (válaszként erre: 3226. - Fishyke)
2011. aug. 22. 17:22
Nehéz elhinni...
3226. Fishyke
2011. aug. 22. 14:52

A hülye...


[link]

3225. Kriszaaa (válaszként erre: 3196. - Bocika83)
2011. aug. 22. 13:32
Nekünk a fiam a lagzi szervezés közben sikerült, legyen nálatok is így!!!!!!!!!!!
3224. Kriszaaa (válaszként erre: 3187. - Anesi)
2011. aug. 22. 13:29

Köszönöm jól. Balcsin voltunk hétvégén.

Naplómban leírtam, nem írom ide is most le, mert hosszú, de a szívbaj keringetett a fiammal kapcsolatban.

Várom a mensimet, a héten már akár jöhet is.

Sajnos én is páromnak verem ki néha a hisztit, de végülis ki máson? :-)

Alakulunk, muszáj, tudod, nagy a cél: BABA!!!

3223. Katus73
2011. aug. 22. 12:58

Sziasztok!


Letelt a szabim, így most a melóból jelentkezem. Egyenlőre nyugi van, 3 beteg a 12 ágyas osztályon. :) És legközelebb csak szerda este jövök. :)


Rozika! Pihenj, töltődj fel! Mi már két hónapja kezdhettünk volna, de nekem most jött el az idő!


Katus

3222. db8fdeb442 (válaszként erre: 3219. - Anesi)
2011. aug. 22. 12:44
Én jól vagyok, a dokik mondják hogy kell. 2 hónapja még azt mondták már csak egy vizsgálat lesz. Most meg hogy ha túl nagyot vágtak volna, akkor kilukadt volna a méhem a hasüreg felé, ami életveszélyes is lehet, ezért eleve nem vághattak olyan nagyot, és lehet még ott a sövényből.
3221. Fishyke (válaszként erre: 3220. - Anesi)
2011. aug. 22. 12:15
Én megyek, 5-én, akörül kezdünk majd próbálkozni élesben. Csináltatok rákszűrést, és megnézetem, minden rendben van-e.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook