Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miről adnátok elő 18 éveseknek?bőv.lenn fórum

Miről adnátok elő 18 éveseknek?bőv.lenn (tudásbázis kérdés)

12. kszb
2013. febr. 21. 14:33
vagy csinálj a szüfrazsettekről egy pp előadást! Sztem az is nyerő lenne!
11. kszb (válaszként erre: 10. - Sacc01)
2013. febr. 21. 13:50
akkor csinálj a gazdasági világválságról! Vedd bele az előzőt is (1929-33), képeket találsz a neten is hozzá! :) kicsit hátha segít megérteni a többieknek is, h mi zajlik körülöttük! Meg hátha lesz, aki átértékel dolgokat :)
10. sacc01
2013. febr. 20. 22:34

Utolsó,ez irtó jó ötlet.:)) Megkérdeztem a tanárnőt hogy ilyesmit lehet-e,de azt mondta hogy hagyjam ezt máskorra,most nem ilyesmire gondolt.:SS


Többiek,igen sajnos ez a drogos-alkoholos téma nagyon elcsépelt már,egyáltalán nem figyelnének rám,plusz a tanárnő is azt mondaná hogy "tucat".

Valami jó ötlet még??:)

9. kszb (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. febr. 18. 18:34
jah, és zárszónak vmi osztálykép, amit átvariálsz mintha az 5 éves érettségi találkozón lenne :)
8. kszb
2013. febr. 18. 18:32

ezek a prevenciós dolgok ebben az életkorban, főleg kortárstól elcsépeltek már. Szemközt röhögnék csak a többiek.

Ha mondjuk vmi időutazásos dolog lenne?

Téma: hogy képzeled el a következő 5 évet (érettségi találkozóig) :)

Elmúlt évek képei (biztosan van), és mint egy évkönyv, csak pp-ben, photoshoppal átvariálva (megöregítve mindenki, bolondos szöveg hozzá, h kiből mi lesz (egymás terveit úgyis tudjátok már) :) Persze mostani / múltbeli képeket is tegyél bele eredeti verzióban :)

Meg vmi jó kis zene alá? :)

2013. febr. 18. 18:26
Vagy a dohányzás káros hatásairól,elrettentő képekkel.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Sacc01)
2013. febr. 18. 18:23

Lehet a te előadásod élvezetesebb lesz, mit amivel megelőzött az osztálytársad.


Mondjuk írhatnál arról miért iszik sok 18 éves. Ja nem vízre gondoltam, alkoholra.

5. krautmanno (válaszként erre: 3. - Sacc01)
2013. febr. 18. 18:10
Esetleg a mai divatról?Mit viselnek szívesen a fiatalok.
2013. febr. 18. 18:10
Kedvenc versek, könyvek, költők, írók... globális felmelegedés, éhezés, gyermekek férjhez kényszerítése... ha kicsit is olvasod a híreket, nézegetsz a neten, akkor kimeríthetetlen ez a téma. Ha mindenképp arról akarsz írni, ami ezt a korosztályt érdekli, akkor a pia, drog, buli van az első helyen.
2013. febr. 18. 17:58

18 éves lány vagyok,a gimiben nyelvtanórára mindenkinek kell készítenie AKÁRMIRŐL egy 5-6 perces prezentációt power pointtal.

Én még később kerülök sorra,mások csináltak zenekarokról,ételekről,állatokról...a woodstock fesztiválról szerettem volna,mert ebben benne vannak a hippik,zene,kultúra,de már más csinált erről.

Ötletek?:)

Olyat szeretnék ami érdekli őket és a tanárnőt is (40 éves,de nagyon fiatalos)

2013. febr. 18. 17:58
Én nem látok semmit csak 1 mondatot. Így minden háttér nélkül azt tudom mondani, hogy pálya választás, életcél meghatározások, dohányzás, drog prevenciók stb. :)
2013. febr. 18. 17:56
Miről adnátok elő 18 éveseknek?bőv.lenn

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook