Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire való a petróleum zselé? fórum

Mire való a petróleum zselé? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 4. 20:37
Sziasztok! Azt nem tudjátok véletlenül, h iylet hol lehet kapni és mennyiért kb? Azt hallottam, h a szempilláknak nagyon jót tesz :)
2008. dec. 11. 16:42
Most jutott eszembe, hogy régebben is használtam ilyen zselét a számra, mert elfogyott az otthoni, amihez hozzá vagyok szokva és ha csak azt használtam, akkor éreztem, hogy kívül zsíros a szám, de olyan volt, mint ha alatta száraz lenne.
2008. dec. 11. 16:37

Azt olvastam egy brit lapon, hogy megvédi a bőrt a külső viszontagságoktól, mint pl a hideg, szél.

Nem vettem észre, hogy nem szívódna be a bőrömbe, ahogy bekenem a szám vele, de lehet, hogy igazad van.

Rengeteg helyen láttam már ilyen zselét, főleg a Vaselintől. Ez egy norvég márka.

7. Sz.Csirke (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2008. dec. 11. 16:30
annyi a lenyege hogy nem szivodik be a borbe.
2008. dec. 11. 16:30
Vedoreteget kepez, emiatt en pl. arra hasznaltam, hogy bekentem a gyerek kezet vele mielott kezlenyomatot keszitettem, igy a bore nem erintkezett a gipsszel.
5. MelisUK (válaszként erre: 4. - Sz.Csirke)
2008. dec. 11. 16:30
Miért? Mit tudsz róla?
4. Sz.Csirke (válaszként erre: 3. - MelisUK)
2008. dec. 11. 16:28
szarazsag ellen jo, vedelmet nyujt. De igazabol nem erdemes hasznalni.
2008. dec. 11. 16:18

Ez egy krém, amit főleg baba ápolásra árulnak, de felnőtteknek is gyártanak. Csak azt nem tudom, hogy pontosan mire való, hogyan működik.

Van pl egy ajakbalzsamom, a Vaselin gyártja, az is petróleum zselé, aloe verás.

De pl a babáknak való krém (500 grammos kiszerelésben van, a babaposi krémek mellett) pontosan mire való? És a felnőtteknek való krém mire jó? Hogy működik? Tudja valaki?

2008. dec. 11. 16:11
Kokorszaki lampaba vilagitani? :)
2008. dec. 11. 16:09
Mire való a petróleum zselé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook