Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire képes a photoshop? Avagy Pataky Bea új képei fórum

Mire képes a photoshop? Avagy Pataky Bea új képei (beszélgetős fórum)


12. o.andi
2009. márc. 17. 18:02
photofun...
11. df2a740c00 (válaszként erre: 8. - A749a08d37)
2009. febr. 19. 15:38
persze, egy kis ferdítés még belefér. De hogy egy mázsás nőciből miért kell Claudia Schiffert faragni, azt már nem értem. A képeken valójában már nem a fotózott alany látható, hanem csak egy utópia.
2009. jan. 29. 11:01
Ebben neked teljesen igazad van! Én személy szerint szeretem ha van egy két "hiba" a képen. Attól olyan valóságos.
9. Mókicaaaa (válaszként erre: 8. - A749a08d37)
2009. jan. 29. 10:55
hát de azért az kicsit durva, hogy minden nőből szexszimbólumot csinálnak aki a Tv-ben szerepel...
2009. jan. 29. 10:52

Sziasztok,


Korsós András vagyok, grafikus és képek retusálásával is foglalkozom.

Elnézéseteket kérem, hogy beleszólok, ám meg kell védenem magamat (magunkat)


Tény, hogy vannak túlzások a retusálásban.Ezt nem vitatom, magam is a "természetes hatás"retusálást részesítem előnyben.


viszont ennyi erővel a smink is hasonló nem? alapozó eltünteti az arc hibáit, pirosító pirospozsgássá teszi az arcot, rúzs vérrel teli színűvé az ajkakat a szem kihúzása pedig konturt ad a szemnek. A fényképezőgép és a vaku sajnos kihoz így is hibákat, ám ezt el kell tüntetni. Az, hogy a cicit egy kicsit dúsabbra, kerekebbre tesszük, itt-ott egy kis pluszt lefaragunk az benne van és így jó. Nem lennének szexszimbólumok smink és grafikus nélkül. Tény, hogy sokan túlzásba esnek, ám hölgyek. ne ítélkezzünk minden grafikus felett.

7. silvercat (válaszként erre: 6. - Df2a740c00)
2008. okt. 16. 14:27
Na igen ezen már én is elgondolkodtam.Belőlem is szupernőt csinálhatnának azok a profi fotósok!Sajnos csak a képek erejéig!:)
6. df2a740c00 (válaszként erre: 4. - Silvercat)
2008. okt. 16. 12:22
jaja, nem is ellene írtam ezt, csak felháborítónak tartom, hogy mai kor ideáljai számítógéppel előallított, csak virtuálisan létező nők, akikhez nekünk, háromdimenziósoknak mérni kéne magunk (a média szerint). És ehhez a Pataky Beának igazából semmi köze, ő csak egy példa arra, hogy egy nem éppen előnyös külsejű nőből hogy csinálnak bombanőt a technika segítségével..
2008. okt. 15. 21:18
Bea jelentősen lefogyott, már ahhoz képest amilyen volt, de még így is legalább 10 kilót kellene ledobnia magáról. A technika pedig csodákra képes....tényleg nagyon jól mutat a képeken.
2008. okt. 15. 21:01
Sokat fogyott.A combjain nagyon is látszik!.Különben a sztármodellek képeit is retusálják,az övét miért ne tennék?
2008. okt. 15. 20:57
Én a Fókuszban láttam, R. Réka fogyasztja, és azt mondta, hogy Beának már csak (nem emlékszem pontosan) 8-10 kilót kéne még fogynia. Hááááááááát, annál azért több van rajta... De a képeken tényleg jól néz ki, a technikáját nem tudom. :)
2. 8565183eb5 (válaszként erre: 1. - Df2a740c00)
2008. okt. 15. 20:54
Tv be az volt hogy lefogyott
2008. okt. 15. 20:53
Megdöbbenve láttam néhány képet Pataky Attila exnejéről. Rosszindulat nélkül mindom, hogy a csaj szerény becslések szerint is minimum 100 kg. Hogy csináltak róla ilyen képeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook