Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mióta megváltozott az iwiw, nem tudok levelet irni!Miért? fórum

Mióta megváltozott az iwiw, nem tudok levelet irni!Miért? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 28. 20:21
Nekem pl. még az nem tetszik az iwiwen, hogy ha rakok fel képeket, és előbbre akarom hozni, akkor a nyílra kattintás után, az első oldalra ugrik, és hát sajnos elég lassú megoldásnak tűnik :S
2009. máj. 25. 22:12
Itt is elég sokszor rossz az iwiw,talán még régen votl a legjobb,mikor nem akarták megváltani vele a világot:)
27. supin (válaszként erre: 23. - Ágota 77)
2009. máj. 25. 13:39
Nekünk is új a gép. De az iwiw egy rakás sz.......
2009. máj. 25. 13:34
De érdekes... Nálam simán működik (bár kicsit lassú, mint mindig). Be tudok lépni, stb, bár a levélírás néha(!) nem akar sikerülni. De nekem is jobban bejött a régi.
2009. máj. 25. 12:06
Én csak délelőttönként tudok belépni, ez hogy lehet?
24. 2d539db31c (válaszként erre: 23. - Ágota 77)
2009. máj. 25. 12:02

Ugyanilyen gondom van nekem is. Napokig nem tudok bejelentkezni, olvasatlanok a leveleim, a barátaim nem kapnak választ. Aztán váratlanul simán beenged.

Már gondolkoztam rajta, hogy feladom, kilépek belőle, hiszen nem azt kapom, amiért regisztráltam.

23. Ágota 77 (válaszként erre: 22. - Gligi)
2009. máj. 25. 11:47
Persze, nagyon jó dolog az iwiw. Mikor beléptem hetekig miden időmet ott töltöttem. Én rátaláltam egy kedves régi barátnőmre, éppen holnap fogunk összefutni kb 10 év után. De jelenleg számomra használhatatlan. Igaz az én gépem már öreg és lassú de a régi iwiw még futott rajta ez már végképp nem. (Lefagy és újra kell indítanom) Ráadásul azok sem boldogulnak akiknek új gépük van.
22. Gligi
2009. máj. 25. 06:16

MEGLEPŐ, de most sikerült egy levelet elküldenem!!!

Képfelrakás csak korai időpontban működik (nálam ez mindig működik), talán, mert akkor még nem telített a rendszer ?!

Nem működik jól az iwiw, de azért mindenki valja be magának hogy ha rég nem látott és elfeledett emberek megtalálnak a rendszerén keresztül akkor nagy meglepetést és jó érzést hozhat napjainkba :-)

2009. máj. 24. 22:58
Csináltam egy kis közvélemény kutatást a barátnőim között, nekik is nagyon lassú inkább be sem lépnek pár hete. Nem tudtak képet feltölteni. Régen minden nap beléptem, most két hetente, csak ha kellene onnan egy ismerős elérhetősége.
2009. máj. 24. 21:40

Ritkán használom. Ma kb. 1 hónap után beléptem, kellet egy e-mail.cím.

Ott meg sem próbáltam levelet írni, mellékletet csatolni, stb. Baromi lassú.!!!! Mondják a fiaim,hogy már egyre kevesebben használják,mert nagyon gagyi lett.

Van egy másik a Facebook - ez nem az én korosztályomé :) Sajnos.

2009. máj. 24. 20:50

Nekem sem tetszik. Alig lehet belépni, a profilomat nem tudom megváltoztatni, mert oda soha nem tudok bemenni. Pedig szerettem volna új képeket berakni. Múltkor levélre válaszoltam, de végül a citromailba kellett elküldeni, mert az egészet visszadobta.

És én sem vagyok arra kíváncsi, hogy vadidegenek mit gondolnak rólam, névtelenül.

Vacak az egész!!

18. f8db0709b8 (válaszként erre: 16. - Setna)
2009. máj. 24. 10:51
Nekem az a bajom,hogy a listát nem dobja ki,én név szerint nem tudom beirni mind a 314 ismerősöm nevét!Enter,kiir egy nevet,de akkor is marad még313:(
2009. máj. 24. 10:31
engem be sem akar néha engedni!!
16. Setna
2009. máj. 24. 10:23
Nyugi, elküldi az! Entert kell ütni az emberke neve után, nem csak egérrel kattintani. Legalábbis nekem ez volt a gond, míg a tesómék fel nem világosítottak, mi most a módja. Remélem, segíthettem, és nálatok is csupán ennyi a probléma.
2009. máj. 24. 09:45

Amióta megváltoztatták, szinte nem is használom. Eddig is lassú volt, a képeket alig, vagy egy félnap küzdelem árán lehetet feltölteni, most már azt sem.

Ez a "szavazás", hogy szép vagy, okos vagy mások szerint meg abszolúlt nem érdekel.

14. vizike
2009. máj. 24. 09:44
Sajnos nekem sem megy a levél irás, mióta igy giccsesitették az oldalt.Nem tudom bejelölni a cimzettet.Ha pedig simán beirom, nem fogadja el.:(
2009. máj. 24. 09:37
Mióta megváltozott az iwiw, én képeket nem tudok feltölteni....
2009. máj. 24. 09:27

Ez az alkalmazás cucc nagyon felesleges.

Most nekem hibát ír ki. Nemtudom mi van már megint, mindig van vmi.... :S

2009. máj. 24. 09:18
És mi ez az új módi, hogy szerinted xy okos, csinos,divatos, van ízlése...? A frászt szólogassanak be az embernek. Ki találja ki ezt az új szolgáltatásokat? Akarod tudni, mit gondolnak rólad mások? Nem!Főleg, ha tudom, ki gondolja.:)
10. Ágota 77 (válaszként erre: 9. - 60nov18)
2009. máj. 24. 09:14

Teljes mértékben egyet értek. Miért kell elrontani ami jó???

Én mondjuk azon is dühöngök, ha a bevásárló központba ahová hetente járok teljesen átforgatják a sorokat.

2009. máj. 24. 08:54
Igazat adok,az alapfunkciók nálam sem működnek.Azóta nagyon ritkán megyek bele az IWIW-be.Különben az új IWIW rohadtul nem jött be nekem.
8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Ágota 77)
2009. máj. 24. 08:42
Hát,hogy lassú az tény!De hogy alapfunkció nem működik az már sok:(
2009. máj. 24. 08:41

Eddig sem volt túl gyors az iwiw az én gépemen (igaz már elég régi szegénykém), de most közel perc is amire bejön valami, ilyen extrákra nem is gondolok mint levelezés.

Tapasztaltatok ti ilyet, hogy még lassúbb lett?

2009. máj. 24. 08:40
Telenyomták mindenféle felesleges hülyeséggel, most már mindent tudsz ott csinálni, ha működik, csak éppen azt nem, amiért eredetileg készült.
2009. máj. 24. 07:52
Nekem nem volt még ilyen problémám vele,de sokszor kilép vagy iszonyat lassú.
2009. máj. 24. 06:42
Köszi,nagyon frankó.....dühit,mert vannak barátaim akivel azon keresztül tartottuk a kapcsit....most már ott sem tudunk üzenni!
2009. máj. 24. 06:36
Sokan panaszkodnak erre! Remélem hamarosan rendbe teszik!
2009. máj. 24. 06:34

Hellóka!

Én sem, mert nem küldi el!

Sőt az alkalmazásokat sem lehet használni,de akkor minek készítették őket?!

2009. máj. 24. 05:50
Mióta megváltozott az iwiw, nem tudok levelet irni!Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook