Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mandulaműtét után összejött a baba fórum

Mandulaműtét után összejött a baba (beszélgetős fórum)


2013. dec. 22. 21:06

PCOS elvileg nincs, a pajzsmirigy rendben volt, mondjuk az inzulinom az utóbbi vizsgálatnál nagyon magas volt és a doki akkor a mandulára gyanított, hogy már amiatt lehet ekkora galiba...

Majd most kiderül tényleg. Most várok pár hónapot, mielőtt újabb terhelést csináltatok, mert most a műtét miatt le kellett állnom a sporttal, és a nehéz kajálás miatt a diéta sem volt az igazi.

2013. dec. 22. 16:36
Sajnos az IR az egy car dolog:( Valószínű, hogy amiatt nem jön, de ez most ki fog derülni. Ha folyamatosan gyulladásban volt a szervezeted, akkor ki tudja.
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Mezítlábafűben)
2013. dec. 22. 09:02

Szerintem nem a mandula a hibás abban, hogy nem jön össze a baba, hanem inkább az IR, na meg lehet van ott egy kis PCOS és pajzsmirigy szórakozás is.

Megvizsgálták ezeket is?

2013. dec. 21. 23:15

Sziasztok!


Azokat szeretném kérni, osszák meg a tapasztalataikat, akiknek idült mandulagyulladás miatt nem sikerült a baba és műtét után sikerült spontán teherbe esni.


7 éve szeretnénk babát, eddig egy inszemmel össze is jött, viszont elvetéltem a 7. héten. (Inszemre ellenanyag termelés miatt volt szükség, spermiumok elpusztultak...)

1 hónapja kivették a mandulámat, ami folyton gyulladt volt. Emellett IR-em van, ami miatt már 2 éve csinálom a hármas kezelést Merckformin XR napi 500 mg-mal, illetve a napokban elkezdtem inni napi 2 adag inofolicot is.

Köszi a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook