Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minőségi pólót Budapesten hol kapni? fórum

Minőségi pólót Budapesten hol kapni? (beszélgetős fórum)


9. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Laslow)
2012. jún. 30. 22:12
Pedig a lengék között is találsz minőségit.Én a Promodban szoktam ilyesmit venni és amilyen lenge,olyan klassz is.Nem olcsó,de megéri a pénzét.Ebben a melegben pont jók az ilyenek.Amúgy meg márkás cuccok nekem eddig jók is voltak.Vegyél olyat.:)
2012. jún. 30. 18:35
Bocs nem olvastam az előzőt..szóval ott ahol írtam találsz és tényleg nagyon jók:)
2012. jún. 30. 18:34
Szia! Akarsz rá valami mintát vagy csak egy jó pólót szeretnél?:) Most mindenhol vannak leárazások én az esprit-et szeretem ott tényleg minőségi ruhákat kapsz és most egy póló nem is drága én vettem most párat és nagyon szeretem őket nem bolyhosodnak ki pár mosás után.
2012. jún. 30. 17:21

Köszönöm a tippeket.


A webshopokat kizárom, ruhát nem lehet szerintem felpróbálás és megtapogatás nélkül vásárolni (kivéve adott márka adott ruhatípusát, ha pont azt már ismerem).


Valami kis mintát vagy feliratot mindenképp szeretnék a mellkasi részére, szóval nem teljesen egyszínű pólót keresek. Hétfőn lesz a nagy pólóvadászat, jó lenne 3-4 jobb darabot találni. (Meg mondjuk valami pulcsit/kardigánt a télre, ha már vannak ilyenek.) Szóval saját használatra keresek pólót, néhány darabot, nem szeretnék rájuk egyedi megrendeléssel mintát nyomatni.


Amúgy pár napja az Auchanban találtam egy nagyjából megfelelő pólót, Fruit of the loom márka alatt, abból vettem is egyet, csak azon meg túl kicsi a mellkasi kis minta (a gyártó emblémája kb. 2 centis méretben). Emlékeim szerint még a nagyobb Tescokban láttam régebben anyagot is tartalmazó pólókat, majd megnézem. De nem igaz, hogy nincs egy bolt, ami ilyenekkel lenne tele, szégyen.

2012. jún. 30. 16:38
ww szalonban
4. beatav (válaszként erre: 1. - Laslow)
2012. jún. 30. 16:33
Fruit of the Loom polók vannak az Auchanban 990-1099Ft között (áruházanként változik az ár)
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Laslow)
2012. jún. 29. 23:08
Fotót nyomattam karácsonykor pólóra. Nem engedték hogy vigyek, csak saját pólóval dolgoztak. Szerencsére, mert azóta sem jutottam olyan jó minőséghez.
2. homern (válaszként erre: 1. - Laslow)
2012. jún. 29. 22:21
mi a csapatpólókat mindig ilyen minőségű pólóból rendeltük,ahol nyomnak pólót ott biztos van,ilyen irányba kellene keresni esetleg
2012. jún. 29. 22:05

Minimum 200g/m2 tömegű, azaz vastag, minőségi pólót vennék, de reménytelen. (Mindenütt csak a hajszálvékony, anyag nélküli pólók vannak.)


Szóval az elsődleges szempontom pólókeresésnél az anyaga lenne, egyébként meg hogy legyen rajta valami kis ábra vagy felirat, de semmiképp ne 30 centis betűkkel, meg ilyenek. Tudtok ajánlani olyan boltot Budapesten, ahol ilyesmiket találni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook