Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindörökké szerelem! fórum

Mindörökké szerelem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindörökké szerelem!

1 2 3 4
10. Elviracska (válaszként erre: 9. - Safirah)
2007. júl. 27. 19:23

Nagyon köszönöm ,én is a jó kivánságokat....


Igazad van minden jó ha a vége jó...:))))ez igy igaz...

9. Safirah (válaszként erre: 8. - Elviracska)
2007. júl. 27. 19:21

Kedves Elvirácska!


Neked is nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat!:) Igen, minden jó, ha a vége jó!:)


Néztem a fotódat és látom, hogy nagyon szép családod van neked is, úgyhogy én is hasonló jókat kívánok neked, mint te nekem!:)))



Egyébként, ha valaki kíváncsi rá, hogy milyenek is, akikről a sztori szól, hát a Naplómban (Safirah naplója) megnézhet minket!:)

2007. júl. 27. 19:05

Szia


A lehető legjobbakat kivánom,és nagyon szép a történeted ,mindenek mellett ,hogy minden nem elözőre sikerült...

Igazi szerelem ,hát ez talán mondhatjuk,hogy az,és tartson is mig csak éltek ,én ezt kivánom...

Az egyik legszebb dolog az életben ,ha szerelemben ,tudsz élni a és boldogságban..



Gratula ,és boldog évfordulót Nektek:)))

7. Safirah (válaszként erre: 6. - Cskata)
2007. júl. 27. 18:40

Szia Kata!



Köszi a gratulációt!:)


Igen, ez még egy másik világban volt! Sem mobiltelefon, sem net! Minden nap vártuk a postást, hogy jött-e levél....:))) Meg volt a maga feelingje a dolognak, az tuti!:) Ma már nincsenek is talán ilyen történetek!:(((



Egyébként azt nagyon imádom, ha olyanokkal hoz össze a sors, akik anno ott voltak Zánkán abban a 10 napban és emlékeznek ránk! Volt már ilyen és totál leesett az álluk, hogy ma házasok vagyunk!:)))

2007. júl. 27. 18:27

kedves történet - és tetszik a happy end!:)

Az összesen 4 évnyi levelezéshez meg külön elismerésem - sajna ma már ez nem működne egy tizenévesnél sem!


Gratulálok, boldog évfordulót Nektek!:)

5. Safirah (válaszként erre: 3. - Nicci)
2007. júl. 27. 13:42

Szia Nicci!


Neked is köszönöm, hogy időt szántál "ránk"!:))

Köszönjük a jókívánségokat, tudjuk, hogy így lesz!:)))

Hasonló jókat kívánok én is neked!:)))

Puszi:


Safirah

4. Safirah (válaszként erre: 2. - Vica26)
2007. júl. 27. 13:35

Kedves Vica!


Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságot és azt is, hogy időt szántál rá, hogy "benézz" az életünkbe!:)

Én és a Férjecském TUDJUK, hogy egymásnak lettünk teremtve, hiszen nem véletlenűl vagyunk ma már együtt minden szinten!) Látom, te is férjnél vagy, ezért azt kívánom, hogy örökké tartson a boldogságotok és mielőbb ti is hármasban menjetek tovább az úton!:) Nagyon szép menyasszony voltál!:)))

További szép napot neked!

Puszi:


Safirah

2007. júl. 27. 13:32
Jó volt olvasni a soraidat,hogy az igaz szerelem mindent legyőzz!Kívánom ,hogy együtt öregedjetek meg,boldogságban,szerelemben!
2007. júl. 27. 09:13

Kedves Safirah!


Hihetetlen a történeted és nagyon szép, megható! Olyan, mintha egy szerelmes lányregényt olvastam volna, és nem is a valóságot!

Sok-sok boldog évet kívánok Nektek megértéseben, szeretetben!


Boldog házassági évfordulót!!!:)

2007. júl. 19. 09:01
21 évvel ezelőtt Zánkán ismerkedtem meg a férjemmel 12 évesen. Ez egy elrendeltetett szerelem, ami most is tart és jobban izzik, mint bármikor! De nem volt olyan könnyű eljutni a mai boldogságunkig.... Ezt mesélem el a történetemben a "megismerkedési" és házassági évfordulónk kapcsán....

Ugrás a teljes írásra: Mindörökké szerelem!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook