Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindörökké szerelem! fórum

Mindörökké szerelem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindörökké szerelem!

1 2 3 4
100. 656f03db60 (válaszként erre: 99. - 656f03db60)
2009. dec. 25. 11:07
Már a lényeget megtaláltam egy hozzászólásban. :)
2009. dec. 25. 11:03

Szép történet. Sok boldogságot!


Egy kérdésem lenne, mégpedig mi lett a kislány apukájával, akitől elváltál? Róla nem olvashattunk, hogy egy összetört szívű ember maradt, szintén teli álmokkal, vágyakkal, vagy neki is voltak esetleg olyan dolgai, amiért nem voltál mellette boldog?

2009. máj. 28. 18:33

Jaj, ezen elsírtam magam. Szép kis történet. Lepergett előttem. Valami hasonlóság velem is történt ezekből és remélem a történeted vége nekem is sikerül majd:)


Sok boldogságot.

2009. jan. 14. 15:20

Ha valakit érdekel....

A tegnap megjelent (2009. 01. 13.) Kiskegyedben olvasható a történetünk kicsit lerövidítve, képekkel illusztrálva.

96. 852308703c (válaszként erre: 93. - E178e93bc0)
2008. szept. 29. 16:37
az biztos...!! csak ide nem akartam hosszabban leirni a sajatom...mert ez nem rolam szol...hanem inkab safirahrol es parjarol...hogy milyen edin beteljesedett a szerelmuk...:)
95. 852308703c (válaszként erre: 92. - Safirah)
2008. szept. 29. 16:35

ertem....mert sokszor gondolkodom hogy a paromnek ebben abban jo e o emg kozbe arra torekszik h nekem legyen a jo..en meg arra hogy neki.,..sokszor azt mondja "baba ha nekes jo akkor nekem is, az a lenyeg neked jo legyen es en akkor boldog vagyok"-edi....

hajra mindenki talaljatok meg az igaz szerelmet...! :)

94. Safirah (válaszként erre: 93. - E178e93bc0)
2008. szept. 29. 08:10
Ezt nagyon szépen mondtad!:D És igaz is!:D
2008. szept. 28. 16:32
Minden szerelemnek nagy története van!!
92. Safirah (válaszként erre: 91. - 852308703c)
2008. szept. 28. 15:58
Nagyon örülök neki, hogy hasonlóan boldogságban élsz, mint mi!:D Kívánom, hogy örökké tartson a harmónia!:D Szerintem a boldogság abszolút élhető dolog, ha a két ember ugyanazt az utat érzi a magáénak és mindketten akarják, hogy működjön a kapcsolat!:D Ha mind két fél oda teszi a "magáét", nem lehet elrontani!:D Az egyik legfontosabb szerintem, hogy a másik örömét, boldogságát fontosabbnak tartsam, mint a sajátomat! És, ha a másik fél is azért teszi a dolgokat, hogy én boldog legyek, akkor mindketten boldogok leszünk a kapcsolatban, mert bár a másik boldogsága fontosabb nekünk, mint a sajátunk, ezáltal válunk mi magunk is boldoggá!:D Na, ezt egy kicsit bonyolultan írtam le, de szerintem érted - érzed, hogy mit akartam belőle kihozni!:D
91. 852308703c (válaszként erre: 90. - Safirah)
2008. szept. 28. 15:03
:) en is hazatalaltam :) habar az en tortenetem sokkal masabb mint a tietek..de igaz szerekem...:) az biztos...alig ismertem latasbol es tudtam hogy nekem o kell!! es meg a sors is segitsegemre volt hogy kozelebb keruljek hozza...:) meg csak interneten beszelgettunk...de tudtam nekem o kell..es hogy valami kulonleges szemely....es talakoztunk..es az ota egyutt...igaz szerelem...:) remelem...
90. Safirah (válaszként erre: 88. - 852308703c)
2008. szept. 28. 11:47

Kedves JustmeCpt!


Neked is nagyon köszönöm, hogy időt fordítottál arra, hogy elolvasd a történetünket és még írtál is nekem!:D

Abban mi is egyet értünk veled, hogy mi egymásnak születtünk! Mert az nem lehet véletlen, hogy annyi éven át sosem tudtunk egymást teljesen elengedni, el sem tudtuk képzelni, hogy eljöhet olyan idő, amikor a másik - még ha csak a háttérben is -, de ne lenne része az életünknek! Szerencsére ez az idő nem is jött el, helyette minden nappal egyre közelebb léptünk a mai életünkhöz!:D Immár júliusban volt 5 éve, hogy egy fedél alatt élünk mi hárman és szintén júliusban ünnepeltük a 4. házassági évfordulónkat, amely nap megismerkedésünk 22. évfordulója is!:D Minden nappal jobban és jobban szeretjük egymást és örülünk minden percnek, amit együtt tölthetünk!:D Mindenkinek csak azt kívánom, hogy adassék meg neki az az áldás, hogy valóban a másik felével élheti le az életét, mert annál nincs nagyobb boldogság!:D Szavakban le sem tudom ezt írni, mert ezt csak érezni lehet!:D Akinek ez megadatik, tudni, érezni fogja, hogy "hazatalált"!:D

89. Safirah (válaszként erre: 87. - E178e93bc0)
2008. szept. 28. 11:35

Kedves Kész!


Nagyon szépen köszönöm Márai csodálatos szavait!:D Nagy kedvencem, úgyhogy igazán mélyen érinti a lelkemet!:D

Köszönjük a gratulációdat, igyekszünk mindent megtenni azért, hogy ezt a boldogságot, ami oly sok akadály után a miénk lett, örökké őrizzük!:D Szerencsére nem kell nagy erőfeszítéseket tennünk, mert valahogy maguktól is jól mennek a dolgaink!:D Valahogy szinte mindíg mindenről egyformán gondolkodunk, így a nagy viharok elkerülnek minket!:D Azért persze táplálni kell a tüzet minden nap, különben a legnagyobb tűz is kialszik!

2008. szept. 28. 11:11
kedves Safirah: ti ket olyan ember vagytok akiket a sors is egymasnak szant...szerintem azert jott kozbe annyi minden mert meg nem voltatok kesz...a lelek vandorlasok szerint ha ket lelek egymasnak van termetve talalkozni fognak de elotte mindketto bizonyos dolgokat meg kell tanuljon, a lelek meg kell erjen a masik lelek befogadasara...es ti megertetek...ahogy mondjak NEKTEK TALALKOZNOTOK KELLETT...igy teljesedik ki a ket lelek es a kapcsolatba egessze valnak..:) kivanok nektek sok sok boldog egyutt toltott evet !!!
2008. szept. 27. 20:58

"Most már zavar nélkül, leplezetlen kíváncsisággal bámultunk egymás arcába, oly mohón és élesen, mintha évek óta lesütöttük volna egymás előtt szemünket, s most nem tudunk betelni azzal, amit látunk. S csakugyan, most már tudtuk, hogy éveken át nem mertünk igazán és bátor pillantással egymás szemébe nézni. Félrenéztünk, másról beszéltünk. Éltünk, mindegyik a maga helyén. Csak éppen mindketten őriztünk egy titkot szívünkben – s ez a titok volt kettőnk életének értelme. És most kimondtuk."


Márai Sándor



gratula a cikkhez és sok-sok boldogságot kívánok Nektek!!

2008. szept. 27. 20:26
remelem letezik...:) szeretnem ha letezne...deh en elegge realista szemmel nezem a vilagot...de remenykedem abba hogy letezik...: MINDOROKKE SZERELEM, BOLDOGSAG, HUSEG, KITARTAS, OSZINTESEG...(remenykedni azert lehet...:)
85. inci-finci (válaszként erre: 84. - Orsi cicuska)
2008. szept. 9. 20:45
Szia köszi a szavakat, a fiammal jól meg vagyunk , sok mindent elmond , vagyis amit akar és mindig tanácsot kér , pedig kamasz és tényleg szerencsém van vele, de van még két iker lányom most lesznek 12évesek .. na ez sem a témához való . :DD
2008. szept. 9. 20:06
Hát szegény... :( Egyébként nem ien rózsaszín felhős volt mindig minden.. sőt! Volt egy nagyon n ehéz időszak az éltünkben..de ez hosszú... mindegy örülök h jó a kapcsolatod a fiaddal maradjon is így... :-)
83. inci-finci (válaszként erre: 82. - Orsi cicuska)
2008. szept. 8. 21:06
Hát te tudod,nekem sajnos nem voltak ilyenek a szüleim (alkoholisták voltak míg éltek), de nem kallódtam el , viszont van egy tini fiam 17 éves és nem panaszkodom mert elég jó a kapcsolatunk . Szia és örülj hogy ilyen a család.
82. Orsi cicuska (válaszként erre: 79. - Inci-finci)
2008. szept. 8. 18:52
Hát rólam anya és nővérem MINDENT TUD... Utálom hogy sokmindenkinek adni kell a "szépet" vagy "kegyesen füllenteni" vmiröl... Legalább 2 olyan ember legyen aki mindent tud rólam és akiknek még soha sem hazudtam... persze jó ha az ien ember olyan kit a világon mindennél jobban szeretsz!Fura hogy ezt mondom/írom de anyával és nővéremmel szoktunk csajos délutánokat tartani amikor csak 3an vunk minden délután ien:D és akkor mindent kibeszélünk... egymás párját egyszóval nincs tabu.. De jó is így mert ha ők nem lettek volna lehet elkallódtam volna..És jobb hogy anya és nővér ad tanácsot és nem egy hasonlókotú barátnő aki hasonlóan tapasztalatlan!!Ezért van az hogy én többre tartom magam.mint egy 18 éves! SE anya se a nővérem nem így kezel,hanem mint egy felnőttet... :-) Szerintem sokak boldogok lehetnének ha ien anyukájuk és testvérük lenne....
2008. szept. 8. 16:51
És vajon mi történt 1997 07.19 óta???
80. anyuca66 (válaszként erre: 79. - Inci-finci)
2008. szept. 7. 09:44
Így igaz. Nem kell mindent, mindenkinek tudni...
79. inci-finci (válaszként erre: 78. - Orsi cicuska)
2008. szept. 6. 23:20
Jó hogy anyukáddal mindent megbeszélsz, de azért titkok vannak és lesznek is, de nem baj, nem kell mindenről tudniuk.
2008. szept. 6. 20:18
Hát igen!! Én nem olyan vagyok,mint a sok hasonlókoru lány.... Másabb a gndolkodásom a viselkedésem!Ehhez az érettebb gondolkodáshoz sajnos sok rossz dolog segitett hozzá és persze anyukám és növérem... Ök a bizalmasaim... :))
77. inci-finci (válaszként erre: 76. - Orsi cicuska)
2008. szept. 6. 09:00
Bízni lehet , a remény hal meg utoljára, sokáig tartó boldogságot.
2008. szept. 4. 20:20
Nekem másféléve tart és remélem örökké tart majd:) De ugye semmire sincs garancia sajnos... De én bízom benne... :))
75. Orsi cicuska (válaszként erre: 74. - Inci-finci)
2008. szept. 4. 20:09
De jóóó :-) Az iet ugy szeretem... :-)
74. inci-finci (válaszként erre: 73. - Anyuca66)
2008. aug. 20. 19:43
Sose tudhatod , én 35 éve ismerem a párom akkor voltam 6éves, és 25éve vagyok a felesége.
2008. aug. 20. 19:08
Pont 30 éve voltam Sikondán táborba. Itt is nagyon egymásba habarodott 1 fiú és 1 lány. Talán ők is együtt vannak.
2008. júl. 30. 23:02
PÁN PÉTER Sohaország!!!
71. o.andi
2008. júl. 8. 00:01
régen hittem benne ma már nem..:-(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook