Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindörökké szerelem! fórum

Mindörökké szerelem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindörökké szerelem!

1 2 3 4
70. kis-enci (válaszként erre: 69. - Mestengo)
2008. júl. 7. 23:45

Hát teljesen egyetértek. Nekem egyáltalán nem potyognak a könnyeim mikor olvasom, már az első pár mondatnál érezni, hogy ez egy mese. Egy rokonom filozófiával foglalkozik, így eleget hallok tőle sokmindenröl (pl szerelemröl is). Az, hogy érett nőként azért mentél hozzá az 1. férjedhez, hogy elfelejtsd a kislány korodban megismert gyereket... TÚLZÁS

Még egy filmben is undorító lenne ez a történet... Bocsi, de nekem ez a véleményem

2008. jan. 28. 20:46
jó adag túlzás, némi amerikai stchhel fűszerezve. szerintem. bocs.
68. Safirah (válaszként erre: 65. - Cilu89)
2007. dec. 29. 20:08

Kedves cilu89!


Köszönjük a jókívánságot!:D Hiszünk benne, pontosabban mi tudjuk, hogy létezik örök szerelem és kívánjuk, hogy neked is olyan boldogságba legyen részed, mint nekünk!:D Nincs annál nagyobb boldogság, mint ha az ember azzal élhet, akiről tudja, hogy a másik fele! Mert igenis van mindenkinek és megnyugtató és földöntúli érzés, ha a sors mellé vezeti!:D Tudja az ember, ha Ő az!:D

Boldog Újéve(ke)t!:D

Üdvözlettel:

Safirah

67. Safirah (válaszként erre: 64. - Orsyka)
2007. dec. 29. 19:55

Szia orsyka!

Köszönöm szépen a szép szavakat!:D Bizony hálásak vagyunk a sorsnak, hogy megadatott nekünk az a boldogság, amit ma élünk nap, mint nap!:D Talán hihetetlen, de a szerelmünk minden nappal csak erősebb! Bár ez szinte lehetetlen is, hiszen annyira nagy lánggal ég ez a tűz, hogy elképzelhetetlen, hogy lehet még nagyobb, de lehet!:D Táplálni kell és egyre magasabbra csapnak a lágok! Hazudik, aki azt mondja, hogy törvényszerű, hogy kialudjon! Ha ébren tartjuk örökké tud égni!:D Mi ezen vagyunk!:D Kívánom, hogy nekd is hasonlókban legyen részed!:D

Boldog Újévet:

Safirah

66. LYNCY
2007. nov. 15. 22:05
SZERETEK SZERELMESNEK LENNI
65. cilu89
2007. nov. 13. 21:56
Nagyon sok boldogságot nektek! akárki akármit mondd létezik örök, s igaz szerelem...ez a történet erre egy csodás példa...Minden jót nektek Puszi
64. orsyka
2007. nov. 8. 19:40
Ez egyszerüen....nem is tudom szavakba önteni...Potyogtak könnyeim amikor elovastam. Hálás lehetsz a sorsnak, hogy mindez veled történt meg. Legyetek nagyon boldogok!
63. Safirah (válaszként erre: 62. - Virág3)
2007. aug. 16. 08:10

Kedves Virág3!


Köszönjük szépen a jó kívánságot!:)

Mi is azt kívánjuk neked, hogy legyen részed ilyen boldogságban, amiben mi élünk és sose érjen véget!:)))

2007. aug. 15. 19:45

Gyönyörű ez a történet!

Legyetek mindig ilyen boldogok!

61. Safirah (válaszként erre: 57. - 472361965f)
2007. aug. 14. 16:58

Szia!


Megnéztem az Adatlapodat és a Naplódat is!:)

Tiszta szívből kívánom nektek, hogy valóban egy életre szóló szerelem legyen a tiétek is!:))) Ez minden kapcsolatban benne van szerintem eredetileg, de hogy valóban úgy lesz-e rajtatok is múlik!:) Minden kapcsolatot - barátságot és szerelmet is - ápolni kell, szolgálni és akarni a boldogságot!:) Akkor nem lehet baj!:)

60. Safirah (válaszként erre: 56. - 94c70243ac)
2007. aug. 14. 16:49

Az évek alatt (a házasságom idején is) folyamatosan kapcsolatban voltunk levelek és telefon útján, aztán 1999. márciusában úgy döntöttünk, hogy ismét találkozunk személyesen is. Ekkor, március 21.-én történt meg egy hotelszobában , amire 13 évet vártunk!:))) Ekkor már nem volt kérdéses, hogy legyen köztünk "valami", hiszen 25 évesek voltunk, nem 15.


Csak mellékesen jegyzem meg, - még mielőtt bárki is megkövezne -, hogy a férjemnek a házasságunk alatt folyamatosan voltak nőügyei, úgyhogy cseppet sem volt lelkiismeretfurdalásom, amikor ágyba bújtam életem szerelmével!:))) Mert nekem csak Ő volt!:)))

59. Safirah (válaszként erre: 55. - 2099b0c8cb)
2007. aug. 14. 16:43
Nem, őt nem zavarja, mert egyáltalán nem érdekli őt sem az én lányom, sem a fia, aki már 18. éves lesz hamarosan!:((( Talán majd ha 80 éves rozzant öreg ember lesz, akkor elgondolkodik rajta, hogy hol is rontotta el!? De akkor is csak azért, mert nem lesz, aki ellássa gondolom....:(((
58. Safirah (válaszként erre: 54. - 2c0bd9b733)
2007. aug. 14. 16:40

Zánka varázsa:) Ez tök jó!:) Olyan jó lenne elmenni oda és végigjárni a régi helyeket.....:) Én még arra is emlékszem, hogy hol csattant el az első csók....:)

Egyszer úgyis visszamegyünk!:))) Valamelyik kerek évfordulón..... Mondjuk a 25.-en!:))) Bár, az még 4 év...:(((

2007. aug. 10. 07:29

Safirah,


Nagyon gartulálok,imádtam a cikkedet,ennek hatására regisztráltam magam itt,mert muszáj volt hozzá szólnom...


Az én Párkapcsolatom is nehezenkezdődött,bár meg sem közelíti a tietekét.Két és fél éve annak hogy megismertem a szerelmet.Nekünk "csak" Győr Szombathely távolságot kellett leküzdenünk,de ez is csak pár hónapja sikerült.Addig két hetente röpke órákra találkoztunk.


És gondoltam szólok,hogy vannak még fiatalok akik nem az interneten és a mobiljukon élik a kapcsolatukat,mert mi sem tettünk így...Napi egy sms este,amiben jó éjt puzit küldött és mást nem nagyon hallottam róla két hétig,csak ha komoly dologról volt szó akkor telefonáltunk.

A végén már nagyon vártuk az a pár órát amit szombatonként együtt tölthettünk...


Szerencsére ma már egyetemi tanulmányaim miatt együtt lakunk,ugyanis Győrbe tanulok és nem is volt kérdés hogy hozzá költözzek.

Komoly terveink vannak,és csak remélni tudom hogy nekünk is olyan szép vége lesz a történetünknenk mint nektek...


Gratulálok!

2007. aug. 9. 16:58

Safirah,


irtad, hogy nem szűnt meg teljesen a kapcsolat és hogy 25 évesen 'teljesedet' be. Hogy jutottatok el idáig. Mégis hogyan találkoztatok újra?

Lehet, hogy leirtad már, de nem találom...

2007. aug. 9. 14:28
És az iggazi papát nem bántja, h a lányotok nem őt érzi igazi apjának?vagy ez hogy van?Zsuzsi:)
2007. aug. 8. 09:48
Olyan furcsa, mindketten éreztük az elejétől fogva, h ez a kapcsolat más mint a többi! Azóta egyszer voltunk Zánkán egy ugyanilyen talin, egyből nosztalgiáztunk és nagyon furcsa érzés volt! Bizti Zánka varázsa :o)
53. Safirah (válaszként erre: 52. - 2c0bd9b733)
2007. aug. 8. 09:44

Komolyaaaaaaaaaaaan? De jóóóóóóóóóóóóóóó!:)))

Volt már itt valaki (Öltöny), aki szintén Zánkán találta meg a szerelmet!:)

Nagyon örülök nektek és remélem szintén jó ómen lesz Zánka a sorsotokra nézve!:) Meg aztán, ha ti TUDJÁTOK, hogy meg van írva a közös életetek, akkor az ÚGY IS VAN!:))) Én már csak tudom, hiszen éppen így vagyunk vele mi is!:)))

2007. aug. 8. 09:19
Megtaláltam egy éve! Mit gondolsz, hol? Igen Zánkán az ifjúsági centrumban, ahol egy vw-találkozón voltunk :o) Mindketten tudjuk h egymásnak születtünk, egymás gondolataiban olvasunk és imádjuk egymást!
51. Safirah (válaszként erre: 50. - 2c0bd9b733)
2007. aug. 8. 08:50

Szia niki baba!


Köszönjük szépen!:)

Mi is nagyon sok boldogságot és egy életre szóló igaz szerelmet kívánunk neked!:)))

2007. aug. 8. 08:47
A hideg rázott és könnybe lábadt a szemem...gyönyörű történet. Legyetek nagyon boldogok!
49. Safirah (válaszként erre: 46. - Teráz)
2007. aug. 8. 08:06

Szia Teráz!


Neked nincs is mit mondanom, hiszen azt hiszem fél szavakból is értjük egymást!:) Ugyanolyan varázslatban élünk!:))) Adja az ég, hogy örökké így maradjon!:) Persze ez nem is kérdés, hiszen TUDJUK, hogy így lesz!:) Mert így KELL lennie!:) Ez az elrendeltetés!:)))

48. Safirah (válaszként erre: 45. - Fe20557d00)
2007. aug. 8. 08:01

Szia bogica10!


Ledöbbentem, amikor a soraidt olvastam.:( Sajnálom, hogy meghalt a társad és nem adatott meg nektek a közös élet!:( Mit lehet ilyenkor mondani? Csak közhelyeket!:( Pedig mélyen érinti az ember lelkét egy ilyen történet...... És méginkább megerősíti abban és figyelmezteti is arra, hogy becsülje meg az ember a szerelmét és élvezzen ki minden pillanatot, amikor vele lehet, mert nem lehet tudni, hogy ez meddig tart!? Mondjuk és éreztessük, hogy szeretünk!:)))

47. Safirah (válaszként erre: 44. - Vica30)
2007. aug. 8. 07:56

Kedves Vica30!


Kívánom, hogy megvalósuljon ez az álmod mielőbb!:)))

46. Teráz (válaszként erre: 43. - Safirah)
2007. aug. 7. 19:42

Köszönöm , az élet nagy ajándéka ez a szerelem mindkettőnknek.Mi egymásnak születtünk,szerencsére időben megtaláltuk egymást.

Szerelem volt első látásra,azóta is nagyon nagy szerelemben ,szeretetben élünk.Számunkra nincs a

világon olyan gazdagság amiért ezt a "GAZDAGSÁGOT ",boldogságot amit együtt megtaláltunk, odaanánk :)

2007. aug. 7. 07:49
18 éves lányként első nagy szerelmem 1 évi kapcsolatunk után autóbalesetben elhunyt:-(Azóta eltelt 11 év a mai napig érzem iránta őszínte szerlememet....de,a mindennapi életben kell ezt megtalálni.Szerencsés az aki elé a sors nem állít ilyen nehéz feladatokat,és életében egyszer és élete végéig megadatik ez!
44. Vica30
2007. aug. 7. 07:32
Szeretném átélni ezt az érzést. Oda-vissza.
43. Safirah (válaszként erre: 41. - Teráz)
2007. aug. 7. 07:15

Kedves Teráz!


Mivel én is igazi izzó földöntúli szerelemben élem a napjaimat, eszembe sem jut feltételezni, hogy ilyen nincs!:))) Kívánom, hogy nálatok is örökké tartson ez az állapot!:))) Nagyon sok boldogságot az elkövetkezendő évekre!:)))

Azoknak meg, akik nem hiszik, hogy ilyen történetek nem csak a mesében vannak, azt kívánom, hogy életükben egyszer (mert többször nem is lehet!) megtapasztalják, hogy márpedig létezik az igazi, a nagy Ő, a mindent elsöprő érzés!!!:)))

42. Safirah (válaszként erre: 40. - Öltöny)
2007. aug. 7. 07:11

Kedves Öltöny!


Nagyon megdobogtatta a szívemet, hogy ti is Zánkán ismerkedtetek meg és ha nem is azonnal, de mára beteljesedett a szerelmetek!:))) Tiszta szívből kívánom, hogy örökké őrizzétek azt a lángot, ami most lángra lobbant, mert ezt igenis lehet!!!:)))


Egyébként ti milyen körülmények között ismerkedtetek meg éppen ott? Mert ugye az Úttörőváros már a múlt.... Bár tudom, hogy van helyette valami Isjúsági Centrum.... Vagy éppen arra laktok? Bocsi, hogy kérdésekkel zaklatlak, de érdekel!:)

41. Teráz (válaszként erre: 36. - MARIMAMA)
2007. aug. 5. 12:34

Azért én remélem hogy tévedsz !

A mi szerelmünk nem változott,még mindig csodálatos őszinte,tiszta SZERELEM :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook