Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindig ilyen emberekbe botlok.Hol 2 nap, hol 1 hét, de... fórum

Mindig ilyen emberekbe botlok.Hol 2 nap, hol 1 hét, de... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Kobain254 (válaszként erre: 2. - 6f4f1e70ab)
2022. dec. 13. 22:16
Nem a posztoló a komolytalan.
9. f58867fb46 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 12. 15:19

Akkor pedig kezeld lazábban.

Ha eltűnt akkor viszlát.

Majd jön az igazi, aki marad!

8. syria (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 12. 13:27

Pazarolod az idődet, de te tudod.

Ha most lenne szükségem társkeresésre, az első kapcsolatfelvétel után (hacsak nem derül ki már akkor kizáró ok), biztos hogy forszíroznám a mielőbbi személyes találkozót. Senkinek nem adnék esélyt, hogy telefonon vagy bármilyen más csatornán heteken át hülyítsen, lopja az időmet, hamis képet alakítson ki magáról számomra. Szemtől-szembe sok minden azonnal kiderül. Amikor társkeresőztem, a személyes találkozó után - bármily vonzó is volt az ember - senkit nem hívtam vissza, s ezt mindenkinek meg is mondtam. Aki lát bennem fantáziát, az úgyis vissza fog hívni, aki meg nem, azt minek keressem? Minek tegyem ki magam elutasításnak, ami akár megalázó is lehet?

7. handymandy (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 12. 09:04

Szerintem inkább a személyes találkozót próbáld meg mielőbb elérni. Ez a chetes rizsázás sztem nem vezet sehová. Ebbe mind a férfi mind a nő elveszíti az érdeklődését egy idő után.

Nem azt mondom, hogy én nagyon tapasztalt lennék ezen a téren,de akivel tindereztem 1 nap után találkoztunk,ennek már 4 éve,azóta is együtt vagyunk.

Akivel csak a chetelés ment, azzal nem lett semmi.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 12. 07:39
Érdekes. Nem lehet hogy foglalt? Azok a pasik csináljàk ezt szerintem. Akinek meg tényleg tetszel annak nem lehet túl sok az ha érdeklődsz.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - F58867fb46)
2022. dec. 12. 07:35

Nem találkoztam egyikkel sem, odáig el sem jut :D

Telefon beszélgetések vannak, és nem nyomulok, nem akaszkodok rájuk. Pl Konkrét eset:aki most még csak válaszra sem méltat: mindig hagytam, hogy ő keressen, amikor ideje van. Pár napja egész nap tudtunk beszélgetni, elbolondoztunk, oldott poénkodós, de normálisan. Ha nem írtunk, mindig órákat beszéltünk, mindenféléről. Este elmondta, másnap car napja lesz . Oké, tudom, ilyen a munkája. Másnap este, láttam fent van messengeren, annyit kérdeztem: hogy telt a nap, valóban annyira rossz volt e. Ő fáradt, most esett be. Beszélgessünk? Mondom, nem kell, pihenj, nem kötelező, nem erőszak. Erre: pedig lehet jobb lenne- (mármint ha erőszakosabb lennék)( elmondása szerint mindig őt szedték fel, félénk az ismerkedésnél- tényleg visszafogott, egy szexre célzó szó sem volt sosem) Leírtam , hogy nem az vagyok, ha nem keresnek, rá kérdezek, de egy pár nap múlva elendegem, mert akkor nem engem keres. De,de, csak szétszórt fáradt. Megy aludni. Már azt sem nézte meg, hogy kellemes estét kívántam. Másnap semmi. Harmadnap már felhívtam messengeren, kicsöng, fel nem veszi, pedig elérhető. Ír egy sort: boltban van, aztán hív... Biztos nagyon hosszú volt a sor mert azóta sem keresett. Elbúcsuztam azzal, hogy biztos nagyon hosszú a sor...

meg fáj, nem ilyennek ismertem meg, nyilván oka van amiért ilyen, vigyázzon magára.

Legszivesebben keresném, kérdezném, de felesleges. Sőt legszivesebben aktívabb lennék, csak régebben meg azzal szívtam merthogy keresem, "mászok". Most akkor ???

2022. dec. 12. 06:58

Elolvastam a kérdésed ..

Velem is ezt csinàlta de inkább egy ember..

Felemelt szàrnyaltam majd eltünt..na innentől én nem fejlődtem hanem lejebb mentem rezgésszintben..nem hogy uj emberekkel nem akartam megismerkedni kimozdulni se mozdultam ki a lakàsból csak amig dolgozni mentem..inkább átaludtam a fél életem..


De megkaptam a vàlaszt a kérdésed elolvasàsa utàn ez a video jött szembe..


[link]


(Igen egy baràtnőm az meg is mondta tul negativ vagyok azért dzakitja meg velem a kapcsolatot..)


Mondjuk szép baràtnő ha padlon vagy és még ő is magadra hagy..én nem tenném..


De a net sokat ir erről elhagyhat mert élőbe nem jössz be..


Vagy csak hogy jobban felfigyelj rà és keresd a miértekre a vàlaszt stb.


Vagy nárcisztikus és eléri hogy magad lealacsonyitsd elveszi az önbizalmad


Ezeregy oka lehet..

3. f58867fb46 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 12. 06:51
Nem lehet hogy teljesen mást mutatsz magadról a társkeresőn, mint a valóság és lelépnek amikor rájönnek?
2022. dec. 11. 23:22
A komolytalan társkeresőzésnek ez az ára!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook