Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindenféle praktikák, gyógynövények, teák, stb...amik segítik a fogamzást. fórum

Mindenféle praktikák, gyógynövények, teák, stb...amik segítik a fogamzást. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
127. monstro
2008. jún. 4. 13:19

pont ma mondta valaki hogy az a pici csoda pontosan tudja mikor kell hozzánk megérkeznie.. csak ezt néha olyan nehéz kivárni, főleg olyanoknak akik már pár vetélésen túl vannak...

de azért sosem szabad feladni! Én is kipróbálok mindent ami nem kemikália, sztem többet ér az hogy hiszünk benne mint a mindenféle gyógyszer meg miegymás. Az én mottóm hogy csak természetesen:)

126. f848559bc2 (válaszként erre: 122. - Leonee)
2008. jún. 3. 21:06

Hát igen volt pár mellékhatása nálam..

Sztem ez a torna nagyon jó lesz..és én nagyon hiszek benne..és ami fontos természetes dolog és ahogy te is mondod a mozgás soha sem árt.

Igen a férfiak félnek az orvosoktól..és nagyon hisztisek is és persze nem akarják bevallani:))

Nekem volt már vér vizelet hormon vizsgálatom és minden eredmény jó..még is olyan a ciklusom h mindig más más időpontban jön meg....ezért akarom a barátcserjét meg a tornát elkezdeni..ma tartok a 31.napomnál és még ma sem jött meg..nem akarom beleélni magam semmibe...de bízok benne h nem fog nagyon elhuzodni vagy ha el is huzodik akkor 9hónapig huzodjon:))))

Igen türelemsek leszünk megteszünk mindent ami tőlünk telik és hamarosan csoda szép babócánk lesz:))

Fő a nyugalom amit tudom h könnyű mondani de biztos h ha mindig ezen görcsölünk azért se jön össze hiába vagyunk jó időben együtt azért sem mert rajta stresszelünk...összejön majd én bizok benne nagyon:)))

Te már szeded is a barátcserjét??

125. leonee (válaszként erre: 124. - Monstro)
2008. jún. 2. 22:42
Szerintem ott a legolcsóbb,a tornán. A könyvesboltban 2300 ft körül láttam az I. kötetet. Azt hiszem Alexandra, vagy melyik.
124. monstro
2008. jún. 2. 21:55
nekem azt írta a nő hogy ott helyben is meg lehet venni:) de kíváncsivá tettél, melyik könyvesboltban vetted? vagy bármelyikben kapható?
123. leonee (válaszként erre: 121. - Monstro)
2008. jún. 2. 21:49
Oké. :) már nagyon kíváncsi vagyok rá én is. A könyvből csak a 2. kötetet vettem meg, mert az volt a könyvesboltban, de majd most megveszem az elsőt is, mert az lesz a tornán is.
122. leonee (válaszként erre: 119. - F848559bc2)
2008. jún. 2. 21:47

Huha, jó sok mellékhatása van a clostinak. Nézegettem a neten én is az arwen tornát, és szerintem is hasonló lehet az Avivához. Arra azért nagyon kíváncsi vagyok, hogyan tudom tornával befolyásolni a ciklusomat. a mozgás meg nem árt. :)

Mi kb. 10 hónapja próbálkozunk. Valamikor megérzem a pé-met, valamikor csak sejtem, hogy mikor van, és próbálunk akkorra időzíteni. Egyenlőre nem tudom, hogy miért nincs baba, talán a sok stressz, vagy egyéb, még ki nem derült oka van. Mivel most belekezdtünk egy kicsivel nagyobb lakás megvételébe, és a párom éppen államvizsgázik is, így most nem akarunk elmenni dokihoz. Mondjuk ő egyáltalán nem akar, mint a férfiak általában. :) Nekem a legutóbbi doki mondta, hogy beutal hormonvizsgálatra, ha nem akarom kivárni az 1 évet, de én inkább várok még egy kicsit. Hasi UH-val megnézett, azon minden normális volt. Kérdeztem tőle, hogy mi a véleménye a bartácserjéről. annyit mondott, hogy kipróbálhatom, de nem csodaszer. Attól még segíthet, valakinek így sikerült teherbe esnie.

Amúgy sok bartánőm van, akinek 9-10 hónap után lett baba, vagy egy év eltelte után. Nekik most jön a harmadik,szóval valamikor csak türelmesnek kell lenni.

Neked volt más vizsgálatod is, vagy a clostis kezelés volt csak?

121. monstro (válaszként erre: 118. - Leonee)
2008. jún. 2. 21:39
hu.. most olvasom hogy ezen a héten te is kipróbálod:) ez jó majd számolj be róla:)
120. monstro
2008. jún. 2. 21:37
hm.. én is hallottam már róla, mármint az arwen tornáról, én most az aviva tornát próbálom ki, ez egy egyszeri alkalom 4 órás, megtanítják a gyakorlatokat, aztán otthon hetente2x kwell tornázni 30 percet.
119. f848559bc2 (válaszként erre: 118. - Leonee)
2008. jún. 2. 17:06

Hát igen a clostinak nálam sztem minden lehetséges mellékhatása kijött pl hőhullámok de azok kibirhatatlanok voltak főleg ahogy növelte a doki az adagot,akkor piros foltok a testemen amiket nagyon sokáig nem tudtam eltüntetni,hányinger,fejfájás,szédülés....stb.Szóva én ha lehet soha többet nem akarom szedni ezt a gyógyszert és más fajta hormon akármit se.

Az arwen torna háát most őszinte leszek és bevallom h nem igazán tudok róla sok mindent de azt tudom h nagyon bevállt sokaknál és a tornához különböző étrendek is tartoznak maivel akár fogyni is lehet a has és derék tájékról elsősorban,megmozgatsz ezzel a tornával olyan dolagidat ott lennt:)amiket talán eddig még soha nem,sok pcos nőnél ez a legjobb módszer ami segít...szóval ilyenek de a neten tudsz róla olvasni bővebben.Viszont egy másik barátnőm meg az Avivát csinálja neki az is bejött..sztem sok különbség nem lehet a két torna között.

A hőmérőzést én is csináltam egy darabig de nekem a párom elrakta a hőmérőt jó mélyre mert én már a végén besokkolam minden miatt ha felment azért ha leesett a hő azért nem is igazodtam ki és így abba hagytam h ne stresszeljem magam még jobban.Hát igen nagyon nehéz megtalálni a legjobbat ami jó is nem is okoz problémákat bírja is a szervezet.

Neked amugy van valami konkrét ok ami miatt nem sikeült még eddig a babóca??Mióta próbálkoztok??

118. leonee (válaszként erre: 117. - F848559bc2)
2008. jún. 2. 16:57

A Premenst szedtem, amiben kevesebb barátcserje van, mint abban, amit most szedek. De nem szedtem egyfolytában, ezért most végig szedem ezt a ciklust. Próbáltam a málnalevél teát, volt is pé-m, csak a cilkusom nem lett rövidebb, sőt úgy éreztem, hogy hosszabb lett. Az arwen tornát nem ismerem,az milyen? én az Avivát próbálom ki a héten.

A clostiról már sokat olvastam. Nem sok annak a mellékhatása?

Meg hőmérőzök is. Így legalább tudom mikor fog megjönni, és mikor volt peteérésem. Meglátjuk, hogy mi segít. A neten még olvastam másfajta homeopátiás készítményekről is, de nem egyszerű megtalálni a megfelelőt.

117. f848559bc2 (válaszként erre: 116. - Leonee)
2008. jún. 2. 16:00

A cLostit szedtem 3hónapig..de a továbbiakban szeretném mellőzni ezt és társait...

Sokkal inkább szedek ilyen gyógynövényes akármiket és ha minden igaz most egyik kedevs ismerős elküldi nekem az arwen tona dvdt és kipróbálom azt is.Ediig csak jót hallottam erről is.És te miket szedtél??Vagy miket próbáltál??

116. leonee (válaszként erre: 115. - F848559bc2)
2008. jún. 2. 15:22
Eddig miket kellett szedned? Nekem is rendszertelen a ciklusom, de nem akarok erre hormonkészítményeket szedni, csak ha már tényleg nagyon muszáj. Addig próbálkozok a gyógynövényekkel, vagy tornával.
115. f848559bc2 (válaszként erre: 114. - Leonee)
2008. jún. 2. 15:02

Kösyke h írtál:)

Én is most seretném elkezdeni a barátcserjét.Főkéép azért mert nagyon rendszertelen a ciklusom mindig más és más időpontban jön meg sajnos.Ugyhogy teszek egy próbát!

114. leonee (válaszként erre: 113. - F848559bc2)
2008. jún. 1. 21:43

Szia Andyka!

Én még nem tudok olyat ajánlani, ami bevált, de rengeteg gyógynövény van, amivel lehet próbálkozni. Én jelenleg a barátcserjét szedem, ami a ciklust is beállitja (elvileg), és segiti a peteérést. De van aki a málnalevél, palástfű tea kombinációt ajánlja.

2008. máj. 29. 12:31

Sziasztok lányok!

Engem érdekelne minden olyan gyógynövényes dolog ami segiti a fogamzást..nagyon elegem lett már a sok hormon bogyóval amit a dokik belém tömtek és az eredméyn 0 baba szempontből de a testsúlyomon eléggé nagy változások léptek fel ezek miatt.És én már nem akarok több ilyen bogyót beszedni!

Aki tud valami jó kis bevállt dolgot azt kérem segítsen nekem és ossza meg velem a tapasztalatait..előre is köszönöm...szép napot mindenkinek!

112. leonee (válaszként erre: 103. - Dia1)
2008. máj. 14. 13:51
Szia Dia! komolyan ilyen doki vannak? ez a mintavétel nem semmi. :) Bocsi, de el sem tudom hinni, hogy milyen hülyeségeket képesek a dokik csinálni. Bár az sem volt semmi, amikor a régi körzeti dokim megkérdezte, hogy van-e mandulám, és előtte néhány hónappal vették ki. Ő küldött el műtétre. Na ott is hagytam.
111. 120c31c524 (válaszként erre: 109. - Dia1)
2008. máj. 9. 19:10
na ez az!!!így kell hozzá állni:))))))
2008. máj. 9. 19:09

meg erre szedtem a palástcseppet,mert az arra is jó


de ez sem jött be

109. Dia1 (válaszként erre: 106. - 120c31c524)
2008. máj. 9. 19:09
Hát most már én is így vagyok. Akkor örültem, hogy végre van egy orvos aki nem zavar el azzal, hogy még fiatal vagyok és hogy ha nem foglalkoznék ennyit a témával egyből összejönne. Aztán négy hónap után kezdtem belátni hogy valami nem stimmel vele. Ott is hagytam a bogyókat pedig azóta nem is szedem. Most már csak valami jó orvost kellene találni:) de még adok esély a homeopátiás szereknek is... hátha nemkell újra hormonokat szendem. Na meg most már pozitívan állok hozzá, nekem is lesz babám és kész:)
2008. máj. 9. 19:08
igen!!!!dhupastonnal vagy ultrogestannal
107. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 105. - 120c31c524)
2008. máj. 9. 19:07
dehát azt meg lehet növelni v.hogy,nem?
106. 120c31c524 (válaszként erre: 103. - Dia1)
2008. máj. 9. 19:02
na az nagyon gyönyörü:(ez orvos????hááát
2008. máj. 9. 19:01
alacsony a progi szintem:)valszeg azért
104. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 78. - 120c31c524)
2008. máj. 9. 19:01
Are,efölött valahogy elsiklottam,de ez mitől lehetséges?
103. Dia1
2008. máj. 9. 18:32

Sziasztok!


Nem győzök írni annyian irogattok, nagyon aranyosak vagytok. A katona vizsgálatot el sem merem mesélni, mert így visszagondolva olyan nevetséges. Tavaly rátaláltam egy sarlatánra(igaz akkor örültem, hogy valaki szóba áll velem több mint fél év kudarc után) aki egyből mindenféle hormonlabor nélkül Closty és Bromo + hőmérő kúrát írt ki. A Bromótol első éjszaka elájultam bevertem a fejem és két nap kórház lett a vége, de ennek ellenére tovább szedette velem. Na mindegy, annyi mondott hogy megnézné a párom mintáját is (gondoltam be kell jönnie a páromnak) de nem!!! Egy üres Clostis üvegbe vigyem be a mintát úgy hogy tegyem a melltartómba mert testmelegen kell szállítanom és két órán belül érjek be vele) Na én hülye megtettem megnézte és azt mondta, na ez ám a minta, tökéletes. Még én si megnézhettem:) és valóban láttam a katonákat, de mint laikus ki tudja, hogy mennyinek kell ott lennie és hogy mennyire kell mozognia nem? Arról nem beszélve, hogy ő csak nőgyógyász. Szóval ilyan katona vizsgálaton vagyunk túl, most kezdünk arról beszélni, hogy lehet újra keresünk egy normális orvost és ő is elmegy. Egyébként azt még nem nézték hogy nem illünk-e össze, mert pont ez a doki nyugtatgatott azzal, hogy a 20 éves praxisa alatt egy ilyen esettel találkozott és ő látjra rajtam hogy én anyának születtem:) No comment az ilyenekre...

2008. máj. 9. 18:23
pillllll
101. b46d5f17a9 (válaszként erre: 98. - Dia1)
2008. máj. 9. 18:22
ne haragudj, de a párodat is megvizsgáltattátok? vele minden rendben? ha igen, nem lehetséges, hogy nem vagytok összeillőek hormonilag (így mondják? próbáld úgy érteni ahogy gondoltam :))
2008. máj. 9. 18:21

de jó hogy minden rendben van!!!

párod volt már katona vizsgálaton???

2008. máj. 9. 18:21

ó,,akkor te is keresztül mentél pár dolgon!!!


sajnálom!!!

98. Dia1 (válaszként erre: 95. - 120c31c524)
2008. máj. 9. 18:20
Fél év próbálkozás után egy doki megnézte és azt mondta hogy nagyon szépen érik jó nagy a tüsző és tankönyvbe illően szép minden odabent. (annak ellenére, hogy méhszájsebem van) aztán persze nem sikerült. Ősszel túl voltam négy hó closti és bromo kezelésen eredmény nélkül és anélkül hogy uh-va követtek volna. Csak hőmérőznöm kellett, a doki azt mondta, hogy midnen ok az alapján. Aztán újrakezdtem a hőmérőzést ebben a ciklusban, hogy lássam hogy van-e és van csak éppen kicsit kitólodótt a 20. nap környékére.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook