Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindenféle praktikák, gyógynövények, teák, stb...amik segítik a fogamzást. fórum

Mindenféle praktikák, gyógynövények, teák, stb...amik segítik a fogamzást. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
157. leonee
2008. nov. 18. 19:19

Én próbáltam a Jónást is, de eddig az sem jött be. De azért figyelgetem, hogy mikor van. Próbálkozok én is mindennel, egyszer valami csak bejön. :)

A 30 baba azért szép szám. :)

156. 120c31c524 (válaszként erre: 154. - Leonee)
2008. nov. 18. 19:18

a málnalevelet a parátcserjével együtt nem is igazán jó szedni

mert külön külön is,,cisztásodásra hajlamos nőknél,cisztásodást okoz

együtt a kettő meg pláne

2008. nov. 18. 19:17

szia!!

nálunk nincs baba projekt

de ezt a 2 teát ajálgatom nagyon régóta ezen az oldalon:)+ számolgatom serényen a Jónás naptárat és eddig 30 baba jött össze eddig:)))ezekkel:)

154. leonee (válaszként erre: 153. - 120c31c524)
2008. nov. 18. 19:03
Are, neked volt olyan szer, ami bejött? Nekem a málnalevél, meg barátcserje eddig nem segitett. Viszont most ajánlották a forever baba programját, és nagyon jókat mondanak róla.
2008. nov. 18. 18:24
meg még van egy csomó minden:)
152. 120c31c524 (válaszként erre: 151. - A15943dd9b)
2008. nov. 18. 18:24

a ciklus első felében tüszőrepedésig málnalevél tea

tüszőrepi után palástfű tea


a málna a pét segti,a palást a beágyazódást:)

2008. nov. 18. 18:15

Sziasztok!

Most regisztráltam!

Engem érdeklene hogy milyen "csoadszerek" léteznek amik segítik a teherbeesést:))

Komolyra fordítva a szót aki ért ezekhez a dolgokhoz attól nagyon szívesen fogadnák egy két tanácsot,tapasztalaot!

Előre is köszönöm!

150. leonee (válaszként erre: 149. - Alfoldi13)
2008. nov. 6. 09:32
Nálunk egyenlőre mást gondolnak odafenn, akárhogy imádkozunk a babáért, még nincs. Egyébként te írtad néhány hozzászólással lejjebb, hogy a sófürdő segített a feleségednek.
2008. nov. 5. 19:09
talán az imádság is jó itt is...
148. dragon73 (válaszként erre: 147. - Leonee)
2008. jún. 7. 10:59
Köszi igy mar sikerult
147. leonee (válaszként erre: 146. - Dragon73)
2008. jún. 6. 17:32

Azt nem tudom, hogy meg lehet-e rendelni. Én a tornán vettem meg, a II.kötetet meg könybesboltban. Próbáld meg olyan könyvesboltok oldalán nézni, ahol szállitanak ki könyvet.

A babatervezok oldala működik. Próbáld meg beirni a keresőbe, hogy babatervezok.otthona.net. az elején nincs www. :)

146. dragon73 (válaszként erre: 145. - Leonee)
2008. jún. 6. 17:13
Szia!Mar probaltam felmenni erre az oldalra de nem sikerult.Ez a könyv fantasztikus lenne mert nalnk pont a mozgekonysag a problema.Meg lehet rendelni a neten?Elöre is köszi Andi
145. leonee (válaszként erre: 142. - Dragon73)
2008. jún. 6. 14:53

Szia Dragon! Van egy oldal, a babatervezok otthona. (ezt most megint nem reklámozni akarom) Ott lehet rendelni férfiaknak vitamint. Én most kezdem el az Aviva tornát, és az van férfiaknak is. a II. kötetben vannak olyan gyakorlatok, amik megmozgatják náluk is a fontos dolgokat, és ezáltal nő a spermiumok száma, és mozgékonysága.

Ezen kivül még a cinket olvastam, ami segithet, illetve a neten lehet utánanézni, hogy még mi.

144. leonee
2008. jún. 6. 14:47
Ezt olvastam, hogy a savtalanitás egyik módszere. A sós viz segiti a szervezetet. Én ki fogom próbálni! :)
2008. jún. 6. 12:17
valamikor nagyon régen nagyon szerettünk volna gyerekeket sokatsokat de ,egy se egy öreg doktor bácsi javasolta a feleségemnek hogy a fürdővizébe tegyen bele egy kiló sót egy arasznyi magas legyen a kádban a viz bele a só hetente két háromszor üljön benne negyedórát... s a naplómban az eredmény... ezt csak azért irom ide hátha valakinek hasznára lesz.... egy nagypapa
2008. jún. 6. 11:58
Sziasztok !En lombikos vagyok .Szeretnek en is valamilyen gyogyteat esetleg vitamint ami jo hatassal lehet.A cickafarkfut es a palastafut ugy olvastam,hogy jo hatassal vannak.Valaki tud roluk valamit?Sajnos a ferjemnel van a problema.Esetleg ferfiaknak is van valamilyen gyogynöveny?Tudom naiv kerdes de a mai vilagban sohasem lehet tudni(:
141. f848559bc2 (válaszként erre: 140. - Leonee)
2008. jún. 6. 11:07

Na hát az tök jó:)

Én még sajnos nem tudtam elkezdeni nem érkezett meg a dvd:(de a dvd mellé kapok én is egy ilyen diétás étrendet és állítóllag azzal együtt nagyon hatásos.Bízok benne h ma megérkezik már a dvd nagyon várom most ebben van már az összes reményem.Amugy még mindig nem jött meg..34.nap...

140. leonee (válaszként erre: 139. - F848559bc2)
2008. jún. 6. 08:28
Tegnap voltam Aviva tornán is, és nagyon tetszett. Sok dolgot hallottam arról, hogy mit együnk, és mi nem tesz jót. Ha a szervezetünk nagyon savas, akkor azt sem segíti a fogamzást, ezért erre is figyelni kell. A torna meg elég rendesen megmozgatja a nemi mirigyeket, ami azért is jó, mert így a hormonok jobban képződnek, és beáll a cilkus rendszeresre, ha hetente kétszer végezzük a tornát otthon. Te próbáltad már az Arwent?
139. f848559bc2 (válaszként erre: 138. - Leonee)
2008. jún. 5. 15:09
sztem én is napi egyet fogok szedni majd.És én is azért szeretném elkezdeni h kicsit röviditsen a ciklusomon állítsa be egy rendszeres időpontra..húha lehet nagyon kérek vagy nagy csodát várok a gyógyszertől:)
138. leonee (válaszként erre: 137. - F848559bc2)
2008. jún. 5. 15:05
nálam barnázást nem okozott. Én nem érzek semmi mellékhatást. Viszont, ha most is hosszabb lesz a ciklusom, akkor nekem nem is segit igazán. Elvileg 3 hónapnál tovább nem is érdemes szedni. A tájékoztató azt irja, hogy napi 2-3 szemet lehet szedni 1-2 hónapig, utána napi 1-et. én inkább napi 1-et szedek.
137. f848559bc2 (válaszként erre: 136. - Leonee)
2008. jún. 5. 14:39

Nincs cisztm hála az égnek nem is okozott a cloti cisztát egész 3hónap alatt sem.A barátcserjét kédeztem tőle azt mondta szedhetem.Igen jó pár dokinál jártam már most a jelenlegi alapjában véve nagyon jó fej meg aranyos kedves nincs bajom vele.Csak még is uyg vagyok vele h inkább próbálok ki természetes dolgokat mint h szedjem feleslgesen a hormon dolgokat amiktől én nagyon hízok hajlamos vagyok alapból a hízásra szóval nem szertnék szedni most egy darabig semmi ilyet.Jó most amugy is szünet van mert a clostit 3hónapnál tovább nem ajánlatos szedni de hát aztán majd meglátjuk.Megpróbálom a barátcserjét és meglátjuk amedig meg nem jön meg addig meg még reménykedek:))

Köszike a tanácsokat aranyos vagy:))

És náald a barátcserje nem okozott barnázgatást mert sokan eztis mondják.Ha ilyen van akkor abba kell hagyni??

136. leonee (válaszként erre: 135. - F848559bc2)
2008. jún. 5. 14:29

Esetleg próbálj meg egy másik dokit keresni. Tudom, ezt könnyű mondani. Csak egy dokinál voltál, vagy többnél is. Nekem még csak felajánlotta a doki, hogy csináltassak hormonvizsgálatot, ha szeretnék, és utána meglátjuk,hogyan tovább. Azt hiszem arra rá fogom szánni magam a nyár végén.

Mondjuk azzal én sem értek egyet, hogy mindenféle gyógyszert felirnak, és a rengeteg mellékhatást meg a páciensnek kell elviselnie. Van olyan doki, aki mindenféle hormonvizsgálat nélkül irja ki a closit is.

Én a barátcserjéről nem olvastam,hogy cisztásodást okozhat, de a clostihoz nem szokták javasolni, vagyis együtt a kettőt. Egyébként egy UH-n meg tudják nézni, hogy okozott-e a closti cisztát nálad, vagy nem. az egyik ismerősömnek meg maga a doki mondta, hogy szedjen premenst, mert az rendbe hozhatja a ciklusát, de neki most derült ki, hogy méhszájsebe van, mert volt egy vetélése, amit műtéttel kellett befejezni.azt pedig egy rákszűrésen észre kellene venni, meg annak tünetei is vannak.

Szerintem ne aggódj!

Én először a premenst vettem, de akkor még nem is tudtam, hogy abban jóval kevesebb a barátcserje. Majd most meglátom a Zafirral, hogy van-e különbség, vagy használ-e nekem. A premensnél nem is éreztem, hogy hatna a pms-re, mert a cicim nagyon fájt a mensi előtt. A múlt hónapban meg a ZAfirral szerintem nem fájt annyira. szerintem olvasd el a tájékoztatóját mindkettőnek, és úgy döntsd el, hogy melyiket próbálod ki. Én nem akarlak rábeszélni, csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani. meg én is utána olvasgattam,és meglérdeztem a dokit, aki mondta, hogy kipróbálhatom.

135. f848559bc2 (válaszként erre: 134. - Leonee)
2008. jún. 5. 14:00

Köszike az infókat:)majd megnézem a neten is őket.És szted melyik lenne a jobb számomra??tudom nem vagy orvos de ugy mégis kiváncsi vagyok a véleményedre.Mert én kicsit elbizonytalanodtam most a zafír barátcserjével kapcsoltaosan ugyanis egy kedves ismerősöm próbál lebeszélni róla szte csak rontok a helyzeten de többen mondják azt h próbáljam ki és biztosan segít.Most akkor mit csináljak??!!Orvoshoz igazából nem akarok menni mert tul vagyok azokon a vizsgálatokon amiken tul kellett lennem,max felírna valami erős hormon akármit amitől csak híznék és azt meg nem szeretném...Viszont érzem h most se a babóca miatt késik sajnos hanem valami miatt..pedig jó lenne ha megjönne ha nincs babó...

Hát nekem a closti nem állította be sajnos.Persze h nincs könnyű dolgok a dokiknak sem de sztem az se túl jó megoldás tőlük h felírkálnak minden olyan gyógyszert amivel lehet éppen csak ártunk.Pl a closti is huzamosabb szedés esetén cisztákat okoz sok kicsi cisztát most akkor ez is milyen gyógyszer..jajjj én már nem tudom ma megint kicsit a padlóra kerültem:((((pedig tudom h nem szabad...

134. leonee (válaszként erre: 133. - F848559bc2)
2008. jún. 5. 09:12

A premens gyógyszertárban kapható recept nélkül. 30 szem kb. 2200 ft körül van, és 20mg körül van benne a barácserje, de a neten utána lehet nézni, nem akarok hülyeséget írni. (van belőle 60 szemes is, az nem tudom mennyi) A Zafírt bioboltban lehet kapni, és 60 szem 1950ft körül van, és a leírás szerint 200mg barátcserje van benne. A neten is lehet rendelni.Nekem ez árban jobban megérte.

A hosszú ciklusnál az a legrosszabb, hogy nem tudjuk, hogy most baba van, vagy csak késik megint. Én amióta hőmérőzök, így legalább jobban tudom, hogy mikor volt pé-m, és így legalább tudom, hogy mire számítsak, éppen hány napot fog késni. Mondjuk most az utóbbi néhány hónapban úgy érzem, hogy az LH fázisom 14 napról 16 napra tolódott, lehet, hogy a barátcserje miatt, nem tudom, és emiatt meg reménykedni szoktam, hogy baba van,mert késik, aztán meg mégsem.

Szóval a closti sem tudja beállítani rendszeresre a ciklust? mondjuk mindenkinek más a szervezete, és szerintem ezért sincs könnyű dolga az orvosoknak sem, mert nehéz kitalálni, hogy éppen melyik gyógymód a megfelelő egy páciensnél.

133. f848559bc2 (válaszként erre: 132. - Leonee)
2008. jún. 5. 07:28

A barátcserjében akkor ezekszerint töb is van,és melyiket érdemes megvenni??

Hát én pedig ebben bízok h majd ez segíteni fog és beállítja a ciklusom mert nekem a clostio nem igazán állította be vagyis annyit csinált h megjön most már ujra magától nem kell gyógyszer h megjöjjön de van ugy h 28napra van mikor 34napra van mikor 51napra szóval nagyon változó és ezt egy kicsit jó lnne rendszerezni már.Ezért akarom kipróbálni mindenképp és mellé a tornát is majd..de most jelenleg várakozó stádiumban vagyok mert 33napomnál járok de eddig még sehol sincs..de nem élem bele magam semmibe sem továbbra sem...

És a Premens az milyen gyógyszer pontosan??azt neked orvos írta fel??

132. leonee (válaszként erre: 126. - F848559bc2)
2008. jún. 4. 20:16
Igen már szedem egy ideje. CSak az első ciklusban, amikor elkezdtem a premenssel, akkor pontosan 28 napos volt a ciklusom, de szerintem nem a barátcserje miatt, hanem akkor amúgy is annyi lett volna. Utána szedtem a ciklusom elején, akkor kb. 34 napra jött meg, majd a következő elején nem szedtem, akkor meg még többet késett. Most meg a Zafir nevűt szedem, de szerintem most is késni fog. Nehéz kiigazodni ezen. :) Mellékhatása nálam nincs, de másnál barnázást okozott. akkor abba kell hagyni, mert lehet, hogy másra van szüksége a szervezetnek.
131. leonee
2008. jún. 4. 20:09
Én is inkább a természetesség hive vagyok. Ha a gyógynövényeket megfelelően használjuk, akkor nincs mellékhatásuk, legalább is nem olyan, mint egy gyógyszeré.
130. leonee (válaszként erre: 129. - Babii)
2008. jún. 4. 20:08
Igen, az is segithet, mint a málnalevél tea. :)
129. Babii
2008. jún. 4. 19:35
én úgy tudom a cickafarkfű termékenyítést segítő tea! :)
128. f848559bc2 (válaszként erre: 127. - Monstro)
2008. jún. 4. 19:07

Így van fő az potimizmus:))

És nagyon helyes a mottód társulok hozzá:))))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook