Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden fogamzásgátló összezavarja a hormonokat? fórum

Minden fogamzásgátló összezavarja a hormonokat? (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 31. 19:17

Itt egy elég részletes cikk, ha esetleg még nem találtad volna meg. Itt tájékozódhatsz.

[link]

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2020. máj. 31. 15:31

Nem tudom, milyen kutatások ezek, mert én 10 kilót szedtem fel ugyanazzal az étrenddel.


Mindenhol tájékozódok.

8. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 31. 15:25

Figyelmesen elolvastam.:D


Sőt! A neten is utána olvastam (helyetted) és kutatás bizonyítja, hogy a tabletták max. 1-2 kg testsúly növekedést okoznak.


A hormonmentes nagy biztonságot nyújtó fogamzásgátlásról tájékozódj és kérd ki a nőgyógyászod véleményét.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Zenily)
2020. máj. 31. 15:15
Igen, de azon sincs kedvem mindig parázni, hogy mikor esek teherbe.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. máj. 31. 15:14

Ha figyelmesen elolvastad volna: alapjáraton nem hízok, csak amikor elkezdtem ezeket szedni. Amikor meg szedtem, akkor nem vált be semmilyen diéta.


Se fogyni, se hízni nem akarok... Legjobb lenne a hormonmentes. Ha van olyan.

2020. máj. 31. 08:08

Én sosem híztam a tablettáktól, épp ellenkezőleg fogytam is, de ezt előre mondta is a doki, hogy fogok tőle.

De attól még szerintem sem jó szedni semmilyen hormonkészítményt, inkább más módon védekezni.

4. Guruljka (válaszként erre: 2. - ÁgiSzombathely)
2020. máj. 31. 06:07
Annyiban mindegyik bezavar, hogy hormonális alapon hatnak. De manapság már tényleg sokféle létezik.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 30. 21:31

Szerintem mondd el ezt a nőgyógyászodnak és kérd meg, hogy ajánljon olyan fogamzásgátlót ami elég biztonságos és nem jár semmilyen hormon használatával.


Ismerek olyat, aki fogyott a tablettáktól.

Hízni attól lehet amit megeszik az ember.

Lehet, ha változtatnál kicsit az étkezési szokásaidon, akkor nem szednél fel kilókat.

2020. máj. 30. 21:20
Nem mindegyik zavar be. Én hízni akartam kB 10 kg kellett volna. Szedése után fél évre csak 3 kilót híztam. Szerintem ez alkati kérdés, genetika.
2020. máj. 30. 21:10

Nem merem elkezdeni szedni. Régen szedtem kb fél évig, de felgyűltek rám a kilók és nagyon nehezen tudtam őket leadni. Hiába nem ettem, akkor is híztam. Pedig alapjáraton normál alkatom van és nem könnyen hízok. De akkor olyan számokra ugrott fel a mérleg, mint még soha. De ahogy abbahagytam, egy fél éven belül újra a régi volt az alakom.


Ismerek olyat, aki szintén nehezen hízik, de miután elkezdte szedni a fogamzásgátlót, úgy felgyűltek rá a kilók, hogy túlsúlyos lett. Pedig folyamatosan diétázik, mégis.


Rossz érzésem van a fogamzásgátlókkal. Védekezni kell, és ez a legbiztonságosabb, de már a tudattól rosszul vagyok, hogy be kell szednem. Utálom a gyógyszereket, és ha nem muszáj, akkor nem szedem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook