Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! fórum

Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2094. pemete
2009. márc. 10. 10:39
Hát falun már csak ilyen! Minket itt utálnak, mert taknos látünkre 3szobás lakásunk van, meg két autónk. Persze ami a háttérben van azt nem látják, de mindegy
2009. márc. 10. 10:23

Nekem amúgy nincs ilyen táblám, de terveztem. Csak az a baj, hogy ha kitennék egy ilyet, biztosan elvitetnének a diliházba.

Így is gondolnak/mondanak rólam mindenfélét, csak mert szókimondó vagyok...

2092. pemete
2009. márc. 10. 09:29

:DDDDD Ez jó!

Mi majd egy olyan táblát szeretnénk, ha lesz kertesházunk, hogy : Támadásra kiképzett kutyákkal őrzött terület , vagy azt, hogy:

Ha nem szereted az erőszakot, akkor ne gyere be amíg a gazdám ki nem jön...

2009. márc. 9. 21:40

:D

De sajnos kellenek, mert az van a kapumra írva a szokásos sablonszöveg helyett (vigyázz a kutya harap), hogy: "ne törődj a kutyával, a gazda harap!" XDDD

2090. pemete
2009. márc. 9. 21:37
:DDD Akkor te csak ne sírj a fogaid miatt, nincs is rá szükséged:DDDD
2009. márc. 9. 21:36

Nekem is iskolafogászat a rossz tapasztalataim helyszíne...:S


Az én párom nem szereti, ha harapdálom. Tehát leszoktam róla...:SSS

2088. pemete
2009. márc. 9. 21:36

Jó éjt neked is!

Igyekszem majd!

2009. márc. 9. 21:33

ebben a megnyugtató tudatban térek nyugovóra:)


erős légy, és bátor!


jó éjt!

2086. pemete
2009. márc. 9. 21:24
Nagyon szomorú, hogy ilyen sokan vagyunk, akik ennyire rossz élményekkel rendelkeznek a fogászatról. De erős vagyok, és bátor, végülis megszltem egy gyereket, nehogymár egy fogorvos kifogjon rajtam:p
2009. márc. 9. 21:22

kevés olyan ember van sztem, akinek a szülei (ijesztgetésekkel) és egy érzéketlen tuskó fogorvos közös erőfeszítéssel el ne cseszte volna bár részben a fogazatát, legalábbis a nyolcvanas évek végéig


aki nem esik ebbe bele, az a szerencse fia


sajna én se tartozom azok közé, akiki guinnessbe illő rekordot tartanak azzal, hogy foggal húznak el egy kamiont

2084. pemete
2009. márc. 9. 21:12

Igen:) Bár ha rá gondolok már kitör a frász! Nem is visszük magunkkal a gyereket, mert nem akarom hogy lássa rajtam mennyire félek, csak ő is halálra rémülne.

Bezzeg máshol nagy a szám, de az orvosnál egyből félős nyuszi leszek!

2009. márc. 9. 21:08

tehát (fogszorítva, ill. fogcsikorgatva) irány a fogászati rendelő:)


hogy majd szükség szerint tudjátok vállakba mélyeszteni a polírozott metszőket

2082. pemete
2009. márc. 9. 21:05
Ugye, ugye? Milyen rossz lenne, ha nem lenne fogunk!
2009. márc. 9. 21:02
ja persze, néha kifejezetten érdekes egy finoman a vállba mélyedő női fogsor:)
2080. pemete
2009. márc. 9. 20:58
:DDDD Hát igen, de néha nem árt elővenni a harapósabb énünket sem:p
2009. márc. 9. 20:56
főleg, ha tudja, mikor kell őket kissé a háttérbe szorítani :DD
2078. pemete
2009. márc. 9. 20:51
Fogakra is szükség van egy egészséges nőnek:) Jól jön az néha...
2009. márc. 9. 20:49

hú, nagyon messze kerültetek a szextől meg a piercingtől, ha a női testtől nem is...de annak női tájaitól mindenképp!


:DDDDD

2076. pemete
2009. márc. 9. 20:44
Én is ugyanígy jártam gyerekkoromban. 4 fogamat fúrta szét teljesen, és tömte be minden érzéstelenítés nélkül, azóta hiába próbálok nem félni, nem megy. Rettegek, ver a víz, sírok, el akarok ájulni. Remélem holnap én is kellemesen csalódom.
2009. márc. 9. 19:55

arról beszéltünk éppen a férjemmel, hogy 2éve pótoltatott oldalt egy fogat egy idősebb dokival - főorvos az Istvánban - de a magánrendelésére ment.


és ez a mostani fiatal doki azt mondta neki nem így csinálta vna a pótlását - érti, hogy mit akart vna kihozni neki belőle a másik doki de nem jött be neki...


azt gondolná az ember, hogy idősebb orvos tele tapasztalattal stb..

de a fiatal orvos már új modernebb módon oldotta vna meg a fogát...


és asszem jobban is járt vna vele.


na mind1 - asszem már nem fogok félni a fogorvostól ha hozzá kell mennem megint...

2009. márc. 9. 19:51

sziasztok!

látom fogorvos az aktuális téma...


nos én mindig azt mondtam aki nálam jobban fél a fogdokitól az festi magát....


engem általános suliban rontott el a fogász.

olyan brutális volt, hogy csuda és és már attól elájultam ha menni kellett hozzá évente.


ez régi téma, de miatta voltak a félelmeim a fogászoktól.


az elmúlt pár hétben a férjem keresett egy fogorvost - déli pályaudvar környékén - jött haza, hogy milyen jó, szakszerű, és kellemes a környezet is....


na gondoltam én is elmegyek mert volt egy évek óta kiesett tömésem és pótolni kéne...


erőt vettem magamon és mondtam jelentsen be.

elmentünk de előtte 2db nyugtatót bevettem.


és lőn csodát!!! már az injekciót úgy adta be, hogy nem is éreztem jóformán - azt mondta az a jó ha lassan nyomja be a és akkor nem fáj...


akkor mondtam hányingeres szoktam lenni..

nem baj, megoldjuk - mondta!

nem kell annyira hátradönteni a széket...

és igaza volt!!

egy nyikk és egy pissz és hányinger nélkül megcsinált pár tömést!!

meg is mondtam neki, hogy még én nem jártam dokinál, hogy így kibírjam...


aztán a következő alkalommal elöl cserélgetett régi töméseket mert már letört belőlük és el is színeződtek...


egy órát dolgozott rajtam - fúrás, tömés és a fogamból anno egy pici darab letörött mert kicsit elvékonyodott - nagyon szép lett.

semmi bajom nem volt.


aztán a másik doktor a fogkövet szedte le és polírozott...


még ilyen becsületesen soha nem fogköveztek le és a polírozás után sokkal világosabb lett a fogam is - nem dohányzol csak 1 kávé és tea .


szóval teljesen kiakadtam magamon és rájöttem nem bennem volt a hiba hanem anno abban a szemét dokiban aki elbaszott gyerekkoromban.


fiatal orvos.

2009. márc. 9. 18:59
Én nagyon utálom magam miatta, hogy ennyire hagytam őket elromlani. Meg hogy ennyi hiányzik. De a doki is 14 kilométerre lakik innen, hétköznap többnyire egyedül vagyok a gyerekkel, sehogy sem jutottam át hozzá. Nem nagy távolság, csak egyszerűen nem jutottam át sehogy sem.
2072. pemete
2009. márc. 9. 18:28
Én is kihúzattam eddig ami begyulladt, mert nem is lett volna értelme azokat megcsináltatni, mert meg voltak halva, de ez most nagyon remélem, hogy nincs ,mert nem akarok több fogat elveszíteni!
2009. márc. 9. 18:04

Hát én inkább kihúzattam...:(

Nagyon régóta kínzott, és sosem kaptam időpontot, mivel Anya mindig elfelejtett kérni.:(

2070. pemete
2009. márc. 9. 17:52
Semmiképp nem húzatom ki!
2009. márc. 9. 17:41
Gondolj arra, hogy utána megkönnyebbülsz! Kihúzatod, vagy gyökérkezelteted?
2068. pemete
2009. márc. 9. 15:43
:DDDD Én már most rettegek, remeg a kezem...
2009. márc. 9. 15:43
Ja, azt kifelejtettem. Ugyanis az innen 70 kilométer! Biztos ügyes a maca, de én inkább nem kockáztatok...:P
2066. pemete (válaszként erre: 2065. - Mothertiger)
2009. márc. 9. 15:41
Meg szájsebészetet...
2009. márc. 9. 15:40

Nálunk a rendelőben egy tanuló csaj van. Nagyon bomba, de valahogy mégsem vágytam rá, hogy ő kezelje gyulladt, gócos fogamat. A fogcsonkot meg egyenesen rettegnék nála húzatni...

Inkább megint elmegyek a dokihoz és fizetek érte, de nem akarok sem bonyodalmat, sem pedig fájdalmat. :S

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook