Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! fórum

Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2124. pemete
2009. márc. 13. 11:02

Meg még talán annyi maradt vissza ebből a dologból, hogy elég gátlásos vagyok. Jó ez a beszélgetésünkből nem jön le, de pl én nem nyúlok magamhoz a párom előtt, még a mellemet sem fogom meg szex közben, stb... Nem tudnám megmondani miért. Próbálkozom feloldódni, 4-5 pohár bor után már egész oldott szoktam lenni, de ez még akkor sem megy, na meg hogy nyíltan kimondjam mit akarok... Bár szerintem ez nevelés kérdése is amiket most leírtam. Mert nem tudhatom, hogy kicsikoromban nem nevelték-e belém, hogy nem szabad odanyúlni, mert az csúnya rossz dolog, stb...

Egyébként én direkt odafigyelek erre, hogy nehogy egszer is rászóljak, vagy ráüssek ilyenért a gyerekem kezére. Majd ha nagyobb lesz elmagyarázom neki, hogy csak itthon szabad...

2123. pemete
2009. márc. 13. 10:59

Hát szerencsére más nem történt akkor, úgyhogy túltettem magam a dolgon, persze a szüleim nem tudják. Nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy elmondjam mi volt, meg nem is tudtam igazán.

Nem vagyok egy túl érzelgős, és szenvedős típus szerencsére. Így nem nyomta rá a bélyegét ez a dolog az életemre. Csak ennyi, hogy nem szeretem az orált, márhogy én nem szeretem csinálni, a fordított változat az már más tészta:DDDD Ha néa kimarad már reklamálni szoktam:p

2009. márc. 13. 10:56

11? Uhh, gondolom ez nagyon-nagyon rossz emlék lehet, úgyhogy nem is kérdezek többet. :(((


Azért jó, hogy nagyon mély nyomot nem hagyott, értem arra, hogy gondolom viszonylag kielégítő szexuális érzelmeket tudtál kialakítani az életedben!

2121. pemete
2009. márc. 13. 10:53
Mert nem szeretem, sőt utálom. Még egyszer tizenpáréves koromban valaki rákényszerített, és valahogy ez bennem maradt. Talán 11 évesforma lehettem, asszem, de már nem emlékszem pontosan...
2009. márc. 13. 10:47

Inkább anál, mint orál? :O

Miért taszít ennyire?

2119. pemete
2009. márc. 13. 10:41
Hát hidd el mi sem csináljuk sokszor, de néha azért belefér:p Inkább ezt választom, mint a sz@pást:DDDDDDDDD De szörnyű vagyok! De ha egyszer így van!
2009. márc. 13. 10:35

:)

Nekünk ez ritka, nem rajongok ezért a formáért. Néha bejön, de inkább hanyagolom. :S

2117. pemete
2009. márc. 13. 10:33
Nem, csak a férjecském a hátsó bejáratot választotta és ilyenkor mindig hasmenésem van másnap:DDDD Szoktam is szidni rendesen:DDD
2009. márc. 13. 10:31

Hát mit csináltatok, hogy hasmenésed van??? :O

Tejszínhab-gyümölcs kombó? :D

2115. pemete
2009. márc. 13. 10:28

:D Na tegnap el lettem csábítva este. Kell nekem szoknyában, megharisnyában a boltba menni:p

Bevetettük a ferit is, jó volt. Bár ilyenkor eleinte mindig úgy néz rám a párom, mint egy kisgyerek aki új játékot kapott:DDDD Ma meg hasmenésem van a tegnapi kis akciónk miatt:p

2009. márc. 13. 10:21
Nem tudom, hogy ő hogy áll hozzá a vibrátor-kérdéshez, nem tette még szóvá. Nem vonakodik használni és láthatóan felizgatja a szituáció, csak én nem akarom túl sűrűn nyaggatni, hogy vigyük be az ágyba. Néha meg ő kéri, hogy most csináljam én magamnak. Általában olyankor, mikor fáradt vagyok, azzal könnyebben sikerül az orgazmus, így nem kell félórákig nyüstölni... :)
2113. pemete
2009. márc. 12. 18:54
Nem akarod elvenni az önbizalmát mi? A férfiaknak ilyen téren elég könnyű könnű a béka segge alá tuszkolni az önbizalmukt. Pedig nincs velük semmi baj, csak egy kis plusz sosem árt! :p
2009. márc. 12. 16:19

Nekem sokszor eszembe jut...:D

Csak én nem merek szólni neki.:) Ha már belekezdett a dolgokba, akkor hadd csinálja! :DDD

2111. pemete
2009. márc. 12. 16:05
Nem, eszembe se jutott, nem hiányzott:)
2009. márc. 12. 15:40

Sajnáltad hogy kimaradt?;)

Illetve megfordult a fejedben, hogy jó lenne ha ott lenne?:)

2109. pemete
2009. márc. 12. 10:25
Nekünk egyébként tegnap szép esténk volt:) Megerőltettük magunkat, és félredobtuk a lustaságunkat:DDD De most nem szállt be a feri a játékba, majd legközelebb:)
2108. pemete
2009. márc. 12. 09:35
Szép reggelt! Látom te azt se tudod hol áll a fejed. Majdcsak összeáll a program nem?
2009. márc. 12. 09:23

Szia!

Pfúú, nem tudom hogy lesz.

Jönnek Anyuék is, tiszta szétszórt vagyok, nővérem kicsit szétzilálta a napirendjeimet a tegnapi és a mai napot tekintve, holnap szintén nem tudom, hogyan alakulok...

Hulla vagyok, azt se tudom, hol áll a fejem.:(

2106. pemete
2009. márc. 11. 20:34
Már készülsz akkor a péntekre mi?
2009. márc. 11. 18:04

Én meg tök izgatott vagyok a kedd miatt, már alig várom, hogy leléceljek megint! :)

Pénteken meg ismét kettesben leszünk a párommal éjjel...;)

2104. pemete
2009. márc. 11. 17:58
Igen, javulok. Csak most szar az idő és azért vagyok nyomi:p
2009. márc. 11. 17:41

Csá, Pemi! :)

Fogad gyógyulgat?

2102. pemete
2009. márc. 11. 17:36
Na helló! Sehol senki?
2101. pemete
2009. márc. 11. 09:13
Hát nem jött össze a nyugis alvás, mert a párom hisztizett, hogy őneki nem jó ott ahol alszik, úgyhogy helyet cseréltünk. Én meg nem tudok kívül aludni, mert mindig attól félek, hogy leesek, meg ilyesmik, így elég rossz volt az éjszakám.
2009. márc. 10. 20:02

:D

Hát ez nagyszerű! Igazán örülök, hogy megoldódni látszik a fogaid helyzete.:)

Ma már biztosan nyugodtan alszol!

2099. pemete
2009. márc. 10. 19:51
Egyáltalán nem fájt, még mindig nem érzem a fél fejemet!
2009. márc. 10. 19:50

Gratulálok!

Úgy tűnik, idén sokunknak pozitív élményei voltak a fogorvosoknál... Gondolom ők is változnak!:)


Fájt? Én a gyökérkezelés szótól már az ájulás szélén vagyok...:SSS

2097. pemete
2009. márc. 10. 19:38
Túléltem a gyökékezelést! 2 hét múlva megyek, akkor betömi, aztán megcsinálja másikat is. Egy tök ari dokinéni volt.
2096. pemete
2009. márc. 10. 10:59
Hát nekünk is hitelből van a lakás, egy kocsink van, az lassan már 20 éves, a másik az a párom céges kocsija, de ezt ők nem tudják. A nagy segg növesztése itt is divat, meg a mackónadrág...
2009. márc. 10. 10:46

Nekünk nem sok mindenünk van, Anyukám házában lakunk. Egyszerűen csak irritáltam a helyi lakosságot a viselkedésemmel... :D

Itt, aki 25 éves korára nem szül 2-3 gyereket, seggét nem növeszti akkorára hogy könnyebb legyen átugrani, mint megkerülni; nem húz fel otthonkát ami alá a stílusos mackónadrágot ölti magára, ráadásul még sminkelni is merészel...úúúú, annak aztán nehéz beilleszkedni!

Arról meg ne is tegyek említést, hogy itt azért 2-3 szexpartner után illik férjhez menni, de a 3 már általános felszisszenést kelthet... :P


Ha a partnerem ütött-vert, mert egy aljas szemétláda volt, ahhoz nem fűztek kommentárt, mert a fiú azért kívülre igyekezett mindenkinek jópofizni, meg segítgetni hogy megőrizze a látszatot. Amiért olyan fasz volt velem, természetes volt, hogy máshol keressem a boldogságomat, ezért rögtön rám sütötték, hogy kurva vagyok. Anyósommal is ezért beszélünk még csak kb. 3 éve, holott Kálmival már lassan 7 éve vagyunk együtt.


Amúgy meg ki nem szarja le? :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook