Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek az ikrek jegyben született nők?:) fórum

Milyenek az ikrek jegyben született nők?:) (beszélgetős fórum)


1 2
33. tbibi
2011. jún. 16. 16:02
xD...
32. 2104cc91e8 (válaszként erre: 31. - 2104cc91e8)
2011. jún. 16. 15:56
Na jóóóóó, ez csak vicc volt, nem vagyok ám ilyen öntelt, csak nem bírtam kihagyni :)))))
2011. jún. 16. 15:56
Jaj, hát olyan édesek, mint amilyen Én :D :D :D
30. tbibi
2011. jún. 16. 15:54
Szerintem a nehéz természet pont hogy nem igaz ránk! Hiszen ezért nem tudnak ránk haragudni sokáig, mert van egyfajta alap-kedvességünk és nyitottságunk. Amúgy a felületesség(bár korral szerintem növöm ki:)), szétszórtság, vidámság, makacsság, "mindig igazam van, ha nem akkor is elütöm vmi viccel:D" jellemző rám. Emellet hamar tanulok meg dolgokat, a suliban sose voltak problémáim, pedig csak az órákon figyeltem.. Szerintem nagyon szerethetőek vagyunk, és érdekesek mások számára, és nagyon tudunk szeretni is :). Rám sokszor mondták azt, hogy kiegyensúlyozottnak látszom, pedig én belül nem is éreztem úgy(szóval kívülről mindig stabilok vagyunk). Sok mindent kipróbáltam az tény, de vannak dolgok, amik örökre tartanak az életemben(hobbi). Szóval inkább tudjuk, mi az igazi hobbink, zenei stílusunk, de szeretünk másba is belekóstolni, de aztán visszatérünk.
29. virus2008 (válaszként erre: 27. - Missvibe)
2010. nov. 25. 17:30
Én is.
28. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 27. - Missvibe)
2010. szept. 21. 15:34
Dettó! :)
2010. szept. 17. 14:23

Sziasztok!

Én is az ikrek jegyben születtem!

Rám is minden illik a két én meg a hangulatváltozás de az hogy késős vagyok meg h hűtlen az nem igaz!Utálok késni és ha szeretek valakit ahhoz nagyon ragaszkodok!És szeretek főzni is pedig mindenhol azt irják hogy az ikrek jegyűek nem szeretik a házimukát!

De jó olvasni hogy nem csak nekem vannak hangulatváltásaim!:)

Nekem ez eléggé furcsa modon jön elő egyik percben jó a kedvem a másikban már ne szóljanak hozzám!aztán olyan mintha nem is történt volna semmi!!

Furcsa nagyon hogy másoknál is ez így van!Én azt hittem mindig hogy én vagyok a hibás ezekért de akkor ezek szerint a két én megvan másoknál is!:)

2010. jan. 4. 18:10
házsártosak és szeretnek füllenteni (az én tapasztalatom alapján) :D
2009. dec. 27. 08:32

Én is iker vagyok sőt van egy ikertestvérem is!

nehéz természet ez stimmel két én lakozik bennem stimmel majdnem minden stimmel egy valami nem nem vagyok kreatív és nem tanulok könnyen.

24. o.andi (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2009. dec. 27. 05:10
:))köszi
2009. okt. 23. 20:12
Sajnos en tobbet is ismerek.Hat ket ember tipus,van amikor aranyos,van amikor kibirhatatlan.A kibirhatatlansag inkabb jellemzo rajuk.Nem huseges tipusuak.
2009. okt. 23. 20:02
Az ikrek borzasztóak, elviselhetetlenek. Csak ilyen iker jegyűt imerek.
2009. aug. 9. 16:33

rólaunk*-rólunk:D

félrebeszélek ccc:)

2009. aug. 9. 16:33

Egy kicsit rólaunk:)

IKREK!!!

Motto: Én gondolkodom. Intellektuális, mindemellett gyakorlatias. Belső világát a gondolatok és a szavak határozzák meg. Módfelett kíváncsi. Jó megfigyelő, összegyűjti és osztályozza az információkat. Fizikális és spirituális nyughatatlanság jellemzi. Gondolatai és tettei már nem annyira gyerekesen naivak, mint fiatalosak, de még mindig nélkülözik a felnőtt tapasztalatát és érettségét. Ha megkülönböztetésről van szó, csak feketét és fehéret, igent és nemet ismer. A középút ismeretlen számára. Szereti a változatosságot, vonzza a kreativitás. Nagy hangsúlyt fektet a másokkal való kapcsolatra. Erőssége az írás és a beszéd.


Jellemző tulajdonságai: Kíváncsiság, intellektualitás, kreativitás, nyughatatlanság, szeszélyesség, fekete-fehér gondolkodás.


Az Ikrek uralkodó bolygója a Merkúr, jelképe az ikerpár. Az Ikrek levegőjegy, analitikus és változó. Az Ikrek jegyében születettek legfontosabb tulajdonságai közé tartozik az intelligencia, a jó kommunikációs készség és a nonkonformizmus. A Merkúr hatására rendkívül nagy tudásszomj él bennük, amit pedig megtanultak azonnal tovább akarják adni. Élénk képzelőerejük, éles eszük réven képesek gyorsan témát váltani, és eredetiségükkel, bájukkal és észbeli frissességükkel fenntartani a közönség érdeklődését. Hangulatuk változékony és megjósolhatatlan. Ez a személyiség kettősségéből adódik. Mindenben a változatosságot, az újat keresik. Amennyiben a dolgok nem az elvárásaiknak megfelelően alakulnak, hajlamosak a depresszióra. Szerencsére ez az állapot nem tart sokáig, mivel energiájuk, gyors gondolkozásuk mindig új és új irányokba hajtja őket. A boldog Ikrek legalább öt, hat dolog iránt érdeklődnek egyszerre. Nyughatatlanságuk miatt több állásuk, hobbijuk, karrier céljuk, szerelmük lehet. Jellemük negatív oldala az, hogy lenézik a status quo-t, Mottó:juk a szabályok megszegése. Ezek a tulajdonságok legjobb szándékaik ellen fordulhatnak. Az Ikrek hibája a felületesség is. Olyan sok dologgal foglalkoznak egyszerre, hogy csak a felszínen maradnak, ezzel a befejezetlenség érzését keltik. Improvizáló képességük lehetővé teszi, hogy a negatív tendenciákat pozitívvá alakítsák.

19. Cszsuka (válaszként erre: 18. - 236fe2f68e)
2009. aug. 9. 13:19
Eeegen, időnként nehezen jövünk ki egymással...:oD
18. 236fe2f68e (válaszként erre: 15. - Cszsuka)
2009. aug. 9. 11:55

Én ikrek jegyben születtem ez mellett vizöntő az ascendensem. Tehát duplán levegős jegyű vagyok, ami azt jelenti, hogy még jobban igénylem a szabadságot.


Neked is érdekes lehet ez az "ellentmondásosság" a jellemedben.

17. 40163fd81d (válaszként erre: 16. - 236fe2f68e)
2009. aug. 9. 11:54
:)))))
16. 236fe2f68e (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2009. aug. 9. 11:52
Mindenki ugy mondja..hogy valahogy képtelen haragudni az ikrek jegyü emberekre..és ez igaz is..a legjobb barátom is ikrek jegyben született..és bármit csinál valahogy nehéz rá haragudni. :D
2009. aug. 8. 23:01

No, most akkor ezek után képzeljétek el, hogy az én csillagjegyem Bika és Ikrek az ascendensem. Nálam nagyon érvényesül az Ikrek, s elég furán jön ki a Bikával kombinálva..


Ezek, amiket itt leírtam, s leírtatok, mind rám is érvényesek. Plusz még hozzájön, hogy nagyon szeretem a változatosságot (ikrek), de nagyon nehezen lépek a változás felé hússzor átrágom, mire egyszer lépek(bika)


Szeretek sok dologgal egyszerre foglalkozni (ikrek), de mindegyikkel aprólékos vagyok (bika).



A "tegnapra akarom" a gyerekemnél fordul elő, s mire megkapja, vagy elkészül, addigra egyáltalán nem is érdekli, mert annyi minden van, ami történik vele...


Szóval, szerintem, lehet ezt kezelni, ha tudod, hogy ez ikrek tulajdonság, nem pedig betegség, akkor tudsz stratégiát kidolgozni, csak akarni kell.

2009. aug. 8. 22:05
Képtelen vagyok egy monoton munkára,belekezdek egyik oldalt átmegyek a másikra.Megőrülök tőle.
13. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - 236fe2f68e)
2009. aug. 8. 21:59
Kicsit olyan mint ha magamrol olvasnek ilyenkor. :D nem tudom van-e meg egy ilyen csillagjegy mint az ikrek,h ennyire hasonlitanak az emberek. :) bar sokan nem szeretik az ikreket a termeszetuk miatt,sztem sokan szeleburdinak neznek minket(engem). :D
2009. aug. 8. 20:33

Közben még eszebe jutott pár dolog:


-általában az élet minden területén ésszel s nem szivvel gondolkodok

-imádom a függetlenségem és ha ugy létom valaki tulságosan is kalitkába akar zárni akkor egyszerüen muszáj lelépnem

-jól érzem magam egyedül is és társaságban is

-könnyen megjegyzek dolgokat, nem telik sok időmbe mig valamit megtanulok

-felületes vagyok, neki kezdek egy olognak, folyatom egy másikkal és befejzem egy haramdik dologgal a napomn..a végén meg azt se tudom, h kerültem el oda..

-általában elfelejtem befejezni azt amibe belekezdtem


Még írok ha valami eszembe jut :D

2009. aug. 8. 16:03
Én is ikrek vagyok és amit itt leirtatok az mind igy van talán annyit hogy nekem akkor terhes ez nagyon ha fontos dologban kell döntenem ,mert az eggyik énem ezt a másik azt akarja és nemmindig a jót választom.Apárom sokat mondja neked minden rögtön kell amit kitalálsz azt hittem hogy csak én vagyok ilyen de mostmár megnyugodtam nemis tehetek réla.Hát nemvagyok egy nyugodt ember az biztos
2009. aug. 8. 14:53

Nah én lelépek,majd este jövök. :)

Majd akkor visszaolvaslak titeket☻

9. becseiagi (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2009. aug. 8. 14:47
Mintha én lennék! :))) :DDD
8. becseiagi (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2009. aug. 8. 14:45
Ez mind igaz! :) Én tiniként elkezdtem Taek-wan-dozni (vagy hogy írják), szénnel rajzoni, jógázni, hobby szerűen fényképezni, stb... de valahogy egy idő után mind abba maradt. Az is igaz, hogy én is mindent tegnapra akarok, ezért van néhány nézeteltés a férjem és én köztem.
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2009. aug. 8. 14:44

Ez jó:)

Valahol Én is megláttam benne magam. :D

2009. aug. 8. 14:40

Nézzük kívülről a dolgokat. Nekem a gyermekem ikrek, s a családban is vannak többen, de az én ascendensem is az.


Ahogy én látom: nagyon érdeklődő és nagyon sokoldalú (talán túlságosan is). Annyi minden érdekli, hogy valójában nem sok mindent fejez be, vagy legalábbis mások azt hiszik, hogy nem fogja befejezni, mert képes egyszerre 4-5 szálat is a kezében tartani, de minél több dologgal foglalkozik egyszerre, a megoldásuk is annál tovább tart..

Nagyon kíváncsi és nagyon sokat beszél. Könnyen tanul (amit akar)

Rendrakásra ne akard rávenni, vagy ha mégis, akkor csináljátok együtt, mert az neki egyedül unalmas. Igazából minden unalmas, ami órákig tart, még akkor is, ha egyébként érdekelné.


Kedves és fontos neki, hogy szeressék. Ő is nagyon tud szeretni.


Néha tényleg olyan, mintha két személy lakna benne.


Sokmindent ígér jószívűségből, de csak akkor higyj neki, ha már megcsinálta. Nem gonosz, csak elfelejti, mert hamar elterelődik a figyelme más irányba.


Felnőttként, ha nagyon akarja, akkor könnyen kivédheti az ilyen bakikat azzal, hogy mindent felír, s amit megcsinált, az kipipálja:)


Több nem jut eszembe hirtelen. :)

2009. aug. 8. 14:37

Jajj erről jut eszembe,én olyan vagyok,hogy ha kigondolok vmi akkor az nekem azonnal kell,vagy azonnal megakarom csináltatni.:D

Nem birok várni:S:D

2009. aug. 8. 14:34

Én is Ikrek vagyok! Ahogy a férjem szokta mondani, olyan néha, mintha tényleg ikrek lennék, mintha két oldalam lenne. AZ egyik nagyon kedves, szelíd, érzéki; a másik erős, kemény, határozott, ellenálló. Nagyon akaratos vagyok én is! :) És ha valami nem úgy alakul, ahogy azt elterveztem, akkor nagyon depis is tudok lenni, elsírom magam. Szeretem a színeket, az lénkséget, de valamikor a csendet és a nyugalmat, mondhatni hangulat ember vagyok néha. Romantikus természetem van, szeretem a meglepetéseket. Nagyon sokat dumálok, és mindenről-bármiről. Én sem vagyok haragtartó! Ha békén hagynak egy darabig, akkor gyors lenyugszom.


Ha konkrétan vagy kíváncsi valamire, akkor kérdezz nyugodtan! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook