Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a kos jegyében született lányok? fórum

Milyenek a kos jegyében született lányok? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 10. 16:38

Öt éves kos a lányom.

Eszméletlen akaratos, makacs, önfejű és türelmetlen. Ebből adódóan hisztis is tud lenni, ha velemi nem úgy van, ahogy elképzelte.

(Egyébként büszke vagyok rá, inkább ilyen legyen, mint nyámnyila:D)

Ezen túl nagyon szeretetteljes, jó szándékú, érzékeny, tündérien kedves is. Csodálatos egy emberke. (biztos nem vagyok elfogult:DDD)

A hiszti nálunk csak simogatós-megbeszélős úton oldható.

Utálja a parancsolgatást, szóval katona biztos nem lesz:D

14. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 13. - 6ec25708bf)
2015. febr. 10. 16:28
Szia! Te milyen jegyű vagy? Én Szűz, és borzasztóak a kilátásaim egy Kos gyermekkel sajnos bár igaz, hogy a felnőtteket sem igazán tolerálom :( Egyszerűen nem passzol a személyiségünk, legalábbis azokkal a Kosokkal akikkel eddig találkoztam, nem jöttem ki jól. Nekem ők túl akaratosak és harsányak, a többségük pedig még le is nézett mintha sokkal többek lettek volna nálam. Persze az ember a gyerekét mindig más szemmel nézi :) A Nyilasoktól is a falnak mentem régen, aztán született egy kis kópém akit imádok :) <3 az összes hűbelebalázskodásával együtt :)
13. 6ec25708bf (válaszként erre: 12. - Zolo)
2015. febr. 10. 16:12
Köszönöm a válaszodat, most ezen egy kicsit el kell gondolkodnom, tudom, hogy nem csak fekete és fehér létezik. És a személyiség, a genetika, a temperamentum, na és nem utolsó sorban a nevelés is hozzátesz. Nagyon örülök a hozzászóláshoz!!
12. zolo
2015. febr. 10. 09:29
Szia. Ez a horoszkóp kérdés nem ilyen egyszerű. Ugyanis nem 12 ember létezik a világon. Más jegyek is kiegészítik. Ez a születési nap és óra alapján van. Én kos férfi vagyok és még bika és mérleg van mellette. Ez így jó páros, mert a kos elég tüzes, hirtelen, önfejű. A bika és mérleg már nyugodt, türelmes megértő. Minden jegynek vannak jó és rossz tulajdonságai is. A kos kitartó, tud harcolni az igazáért, bátor, képes a világot egyedül felfedezni. Az igazi kos nőktől a férfiak megijednek. Ők akarnak irányítani és olyan társ jó nekik akivel ezt megtehetik. Olyan foglakozás jó ahol kamatoztathatják és kiélhetik irányító, harcos tulajdonságaikat. Nagyszerű ügyvéd, rendőr, sportoló lehet. Fontos a kihívás és érdekes feladat. Ha a munkában kiélhetik magukat, akkor lenyugodnak és otthon már nem akarnak annyira irányítani. A kos nők vagányak, nem szereik, ha irányítják őket. Ezért sokszor magányosak, mert nehéz olyan férfit találni akit lehet irányítani és egyben felnézni is rá. Férfi esetében előnyösebb a kos. Azért ne ijedj meg nagyszerű lányod lehet. Az a lényeg legyen neki megfelelő feladat és nem szabad nagyon korlátozni a szabadságot szereti. Inkább ésszel mint erővel lehet irányítani.
2015. febr. 8. 07:22
Én született kos vagyok, áprilisi. Makacs vagyok, hirtelen felindult, türelmetlen, azonnali probléma -helyzet megoldó. Ugyanakkor nagyon barátságos, vidám és emberi :))
2015. febr. 6. 23:45
Az én lányom is nagyon makacs, alig lehet meggyőzni, amit a fejébe vesz, az úgyis van, és punktum! Nem hagyja, hogy dirigáljon neki valaki is a kortársai közül, azzal inkább nem foglalkozik, mással játszik, persze a felnőttektől elfogadja az irányítást, hallgat a szép szóra, stb. Egyébként nagyon érzékeny, 0 önbizalommal, pedig ügyes és okos, érdekli minden. Kemény dió, de azt mondta egyszer az ovó nénije, hogy lehet ez a makacssága viszi majd előre az életben! :-)
9. Muraja (válaszként erre: 8. - 6ec25708bf)
2015. febr. 6. 15:07

Az hogy a szulökel alszik nem a vilag talan szukseget erez es bisztonsagot. Lanyomeknal ugy van en avval vigasztalom hogy ha 13 eves lesz akkor bisztos nem fog az agyukba bujni.

Nekem a gyerköcök nem jartak oviba egyszeruen nem voltak ovi tipusok nem akartak jarni es en ezt respektaltam . Eves a fiamnal volt kicist kielezveaddig amig nem fogadta meg a tanacsot azt egyen a srac amit akares lasd csodat elmult mert ahogy a bölcs is mondja minden elmulik.

Egik gyerköcböl sem lett bekepzelt inkab maga bisztos egy oriasi önbizalomal diszponalo egyen . Sok pedagogus nem tudja ezeket signalokat ertelmezni es bizony ranyomjak a gyerekre a negativ stemplit. Holott ha egy kicist is respektel fordulna a gyerekhez es egy csöpp szerenysegel elfogadna azt a faktumot igen az elöttem levö gyerek okos es magabisztos de sajnos a forditotja törtenik meg , le kell törni a " szarvakot" no ezert is jo hogy enyemeim nem jartak kollektivot. Iskolaba kesöb mar a Celestin Freinet pedagogia volt. Hol mar anno a flexi iskola kezdes is bele szamitott ami prkatikaban azt jelentette hogy reggel nem kellet soha öket keltenni. 90 perces flex idö volt .

2015. febr. 6. 10:02
Köszönöm a normális és a kioktató válaszokat is. Az ember örül a baba érkezésének és nem győzök a Jó Istennek köszönetet mondani érte. De már rutinos anya vagyok és nem aludtunk az elsővel sem 2 évig, a másik meg alig akar enni olyan válogatós és üvölt mint egy oroszlán. És azért lássuk be anyák, hogy igen csak fárasztó a gyermek nevelés, főleg ha mellette óvónő is vagy és mintha ebből a kisgyermek korból nehezen szakadnék ki. És amellett látom a mostani anyák 80%-át, hogy mennyire túlértékelik a gyermeküket és sok kisgyermekből egy beképzelt, akaratos akkor is az van amit én akarok gyermek lesz. Nem szólnak a szülők a gyerekekre, mi óvónők meg ha merünk szólni már szarok vagyunk. És ez független a csillagjegytől. Ja és már sajnos az iskola sem tudja kezelni ezt a problémát 2 iskolás fiam van. Látom napi szinten, hogy már a szülő mondja meg lassan a tanárnak, hogy milyen érdemjegyet kaphat a gyerek. Nem beszélve a kisiskoláskorban a tablet és társai használatáról, a zselés hajról. Nagyon eltértem a témától, de én csak a jegyről kérdeztem és nem kioktatást vártam.
7. Highlander73 (válaszként erre: 6. - Muraja)
2015. febr. 6. 07:15

Az biztos hogy jó a szíve!Mindenkinek osztogatja amije épp van.(csoki,süti)Állandóan szeretget mindenkit. :)

Az önállóság kicsi korban néha fárasztó.Rendben,így tanul,de még 1 éves sem volt és nem engedte hogy etessük,egyedül akarta.(ezt is)Persze órákig tartott mire megevett egy kis tál ételt.(bónuszként nyakig kajás volt.)

Kedvenc szavai:"majd én","egyedül". :)

6. Muraja (válaszként erre: 3. - Highlander73)
2015. febr. 5. 23:11

Az önnalo az nem inkab egy plusz ? es hogy akaratos az is csak jo lehet nem ?

Hidd el a kos jobban tudja hogy mire mikor hogyan van szuksege mind barki körulötte , es miert kell hogy turelmes legyen , ezek a gyerekek szuper kreativak egyszere ket harom dolgot is vegeznek .

Egyetlen dolog ami hat rajuk a dicseret es tamogatas . Barmit tesznek lelkesen tesznek es nagyon de nagyon jo szivuk .

5. Muraja (válaszként erre: 1. - 6ec25708bf)
2015. febr. 5. 23:07

Mekkora örulet aki ilyet mond , en kos parom kos a lanyom kos .

Lanyom a szulinapomra kaptam ajandekba .

Egy kosnak az bisztos nagy a szuksege egy igazi nagy " space "re , az hogy kemeny feju egy olyan baromi elfogatott es negativ jellegu dijazas hogy nem igaz. Forditva , annak csak örulni kell mert a a kosnak a vezetekneve inkab a " nem adom fel " es az mar valami . Kos lanyom mar nem egesz 16 evesen Egyiptomot fedeszte fel baratokal es igenis hinni kell egy kos gyereknek.

Ma egy boldog anyuka es egy szinten kos kis fiunak aki ma egy nagyon igerkezö sportolo.

Inkab köszönd a Teremtönek egy kis csodat !

es okvelten töröld ki szotarotbol a " szovogado " szot ( szamomra ez a szo ismeretlen )

Sok szenencset a kis kosal !

PS: nem kell a gyerköcön alakitani , ök mar sokal jobban vannak " alakitva" megerkezesuk pilanataban mind a felnöt vilag .

4. 17504c4301 (válaszként erre: 1. - 6ec25708bf)
2015. febr. 5. 20:28

A testvér húgocskám Kos. Igaz, hogy fejjel mennek a falnak, de többségüknek nagy szíve van, érzékenyek csak nem mutatják ki annyira, mint pl. halak (én is) ;)

Ne félj, és ne higyj el mindent amit a boulvár ír.

A nevelésetek a pároddal (vagy nélküle) többet ér!

Szép estét!

2015. febr. 5. 20:27

Nekem kos a kislányom.

Most lesz március végén 3 éves.(harmadik gyermek)

Nagyon türelmetlen!(A kos a legtürelmetlenebb jegy!)

Kicsinek sosem akart aludni és roppant válogatós volt.

Akaratos,nagyon önálló személyiség.

2015. febr. 5. 20:20
nem vagyunk mi olyan rosszak,ne aggódj ;)
2015. febr. 5. 20:18
Sziasztok! Április 9.-re várom a lányom érkezését. Kos jegyű lesz. Mire számíthatok, valóban olyan lesz-e amit a jegy szülötteiről írnak. A másik két gyermekem hal és oroszlán és vannak jellemző dolgok, de határozott és szeretet teljes neveléssel alakíthatóak. Na de annyi rosszat hallok a kos jegyről, hogy már a hideg futkos a hátamon. Segítsetek és ha valakinek kos jegyben született főként a lánya írjon egy pár mondatot! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook