Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek segítik az agyműködést? fórum

Milyen vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek segítik az agyműködést? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 2. 13:33

Szia! az agyműködést a saját gondolkodásod határozza meg, illetve lelki, szellemi "higéniád". Ásvanyi anyagokkal lehet segíteni, de pl. alsó hangon megkétszereződik a testi, szellemi fittséged ha a folyton forgó gondolatinkat kordában tartod, aggódásról leszoksz vagy csökkented.

Pl meditacióval is sokat lehet javítani, mert akkor az agyad "pihen" , töltődik és után több energia marad mindenre. Szl a bevitt élelmiszer csak másodlagos, bár fontos még mindig.

2017. máj. 2. 07:45
Szia! A ginkgó plus segíti az agysejtek oxigénellátását, a hajszálér keringést így mindenképpen az a leghatásosabb. A halolaj is jó mellé, csak érdemes minőségiket választani mindkettőből. Jó pár ismerősöm ezeket használja vizsgaidőszakban és jól beváltak.Az esetleges fáradtságra, stresszoldásra is van pár hasznos gyógynövény kivonat. Sok sikert a vizsgákhoz!
4. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 2. - Sacc01)
2017. máj. 1. 19:09
Szerintem ezt neked kellene a legjobban tudnod. Biztos tanultál már biokémiát, biofizikát, anatómiát és társait
2017. máj. 1. 18:53
.
2017. ápr. 30. 15:02

Orvosi egyetem, vizsgaidőszak :/

Az előzőekben szedtem már halolajat , gingko bilobat es lecitint , csak kivancsi vagyok , van e meg valami olyan ami nem annyira kozismert . Meg mikor nagyon kimerultem, szedtem vasat es magne b6ot. A valtozatos etrend, es mozgas mellett persze :)

2017. ápr. 30. 15:00
Milyen vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek segítik az agyműködést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook