Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen vicces nászajándék ötleteket tudtok? fórum

Milyen vicces nászajándék ötleteket tudtok? (tudásbázis kérdés)

2020. máj. 6. 09:47
Egyedi nászajándék ötlet: [link]
2015. jún. 18. 15:17

Barátnőméknek hétvégén volt az esküvőjük, sokat gondolkoztam rajta, hogy mi is legyen számukra a megfelelő ajándék. Először karikatúrát akartam nekik csináltatni, de egy jobb ajándék mellett döntöttem: a sárvári fürdőbe kaptak belépőjegyet, mely tartalmaz szaunát, masszázst, sütit, kávét és fél éven belül, hétvégén vehetik igénybe. Munkatársammal költettem nekik egy verset hozzá, a megfejtéseket pedig viccből kellett kitalálniuk. Nászajándékba először csak a verset kapták meg a rejtvénnyel és az volt a kitétel, hogy a valódi ajándékot csak akkor kapják meg, ha megfejtették. Az ajándék nagy sikert aratott, nem akarták elhinni, hogy a megoldásokat is tartalmazza az ajándék.


A vers így szólt:

Kedves Ifjú Pár! A mi nászajándékunk se nem kerek, se nem szögletes, keresztrejtvényetekből a valódi ajándékotokat meglelitek. E meglepetés tartalmaz hideget és meleget, de azért meg ne ijedjetek! Ha ügyesen rájöttök a talányra, féléven belül eljuttok a megoldás feladványába.


És az alábbiakból kellett rájönniük a megfejtésre:


Két … beszélget:

- Téged miért zártak be?

- Gőzöm sincs.


- Képzeld, ha este …t iszom, nem tudok tőle aludni.

- Érdekes, ez velem pont fordítva van: ha alszom, nem tudok …zni!


A nudista strand őre a vendéghez:

- Kedves uram, ebben a kék öltönyben nem engedhetem be a … területére.

- Milyen kék öltönyről beszél? Nem látja, hogy didergek?


Hétfőn reggel bemegy egy pasas a gyógyszertárba:

- Kérem, én pénteken este vettem Önöknél egy tízes csomag óvszert, de csak 9 volt benne!

- Elnézést kérünk! Azért remélem, nem rontottuk el a …jét!


Két Thaiföldről jött barát beszélget:

- Hallottál már az új thai … szalonról? Remek hely! Autóval jönnek érted, étellel-itallal kínálnak, néhány óra múlva újra hazaszállítanak és még tízezer forintot is kapsz.

- Hihetetlen, egyszerűen hihetetlen! Te már voltál ott?

- Én nem, de a feleségem igen…


Két barátnő találkozik a cukrászdában:

- Kinek viszed ezt a nagy szelet tejszínhabos …t?

- A férjem titkárnőjének.

- Születésnapja van?

- Nem. Túlságosan karcsú.

22. jara1
2015. márc. 19. 12:08

Szerintem ez nagyon vicces és aranyos is:

[link]

2013. júl. 12. 16:02
Találtam teafiltertartó dobozt, vettem lakkot, ecsetet és elkezdtem begyűjteni a hozzávalókat. :-) Teszek fel képet, ha kész.
2013. júl. 12. 15:40
Különben még emlékszem, nekünk is volt egy vicces doboz. Volt benne egy óvszer, egy vazelin és egy csúzlihoz hasonlítható faágacska, ha már nem fog állni az, aminek állnia kellene.
19. próbaszerecsen (válaszként erre: 17. - Bd8fe3b02a)
2013. júl. 12. 15:37
Látod, ez már kedvemre való. Mert kellemes csalódást okoz, én biztosan valami poént gondolnék a tészta miatt, de az, hogy pénz van benne, senkinek sem sértő, sem kellemetlen.
18. próbaszerecsen (válaszként erre: 16. - Szafaripók)
2013. júl. 12. 15:34
egyetértek, az ötletet nem én adtam, csak magyaráztam, láttam már ilyet, ott az ifjú pár nem is kisbabát, hanem egy cumit kapott. CUMI! Igazából én sajnáltam őket, láttam rajtuk a csalódást, a kényszerű mosolyt. De hát a kérdés vicces ajándék-ötletek voltak, és ez az.
17. bd8fe3b02a (válaszként erre: 1. - Veroniks22)
2013. júl. 12. 15:32
Mi tavaly voltunk lakodalomban.Vittünk,az ifjú párnak,egy szép dunsztosüveget.Az üvegben tettünk penne tésztát,és a tésztákba dugdostuk az összetekert pénzeket.
16. szafaripók (válaszként erre: 15. - Próbaszerecsen)
2013. júl. 12. 15:28

Az ok, de a pólyás baba??? Én tuti kiakadtam volna, ha ilyesmit kapunk nászajándékba, minthogy eszünkbe se volt akkor még a gyerek-kérdés, de legalább mindenki ezzel idegesített halálra, mintha csak ez lehetne a következő lépés...

Akkor már a sok-sok doboz kibontogatása után legyen jutalom a pénz, vagy valami "értelmes" ajándék...:)

15. próbaszerecsen (válaszként erre: 14. - Szafaripók)
2013. júl. 12. 15:22
A lényeg a sok doboz, ahogy bontogatják izgatottan, s mindig csak egy újabb, kisebb doboz van benne.
14. szafaripók (válaszként erre: 13. - Betti 50)
2013. júl. 11. 14:36
Ezt csak én nem értem?
2013. júl. 11. 12:39
Egy picurka pólyás baba, sok-sok dobozba becsomagolva, minél nagyobbnak látsszon.
2013. júl. 11. 12:01

Én még ilyet találtam:

kaparós sorsjegy, amikor már csak a vakszerencsében bíztok

Iránytű, hogy mindig megtaláljátok a helyes utat.

11. veroniks22 (válaszként erre: 9. - Bowie)
2013. júl. 10. 20:24
De jó! :-)
2013. júl. 10. 19:05

Egy hatalmas felfújt lufiban soksok konfetti és sok apró felfújt lufi, mindegyik lufiban vmi kis apróság vagy pénz :-)

Nekünk a lufi tetején még volt egy lufi házaspár is...

9. bowie (válaszként erre: 6. - Veroniks22)
2013. júl. 10. 17:48
Nekünk emellé még volt egy papucs, hogy ezt húzd fel időben...egy sodrófa, arra már nem emlékszem mi volt írva, meg egy tégla..az első tégla a házunk falához.
8. vikucka (válaszként erre: 6. - Veroniks22)
2013. júl. 10. 17:34
ez tetszik. El is mentem, ha valaki férjhez menne / vagy megnősülne az ismeretségi körünkből :)
7. szafaripók (válaszként erre: 6. - Veroniks22)
2013. júl. 10. 16:42
Ez de jó!:)))
2013. júl. 10. 16:38

És persze most megtaláltam, pedig napok óta ezer módon kerestem. :-)

Egy 12 rekeszes dobozba tenni a következőket:


"A házasság nélkülözhetetlen kellékei"

1. Méz, hogy a mézes hetek minél tovább tartsanak.

2. Fejfájás-csillapító, ha a feleség nem akarja.

3. Tanga bugyi, ha a férj nem akarja.

4. Cumi, ráírva: A gólyára semmit ne bízzatok, mindent magatok csináljatok!

5. Madzag, ragasztó, ha elszakadt, ha eltörött, talán még akkor is menthető.

6. Egy kulcs, hogy mindig nyitva legyen a szívetek egymás előtt.

7. Egy nagyító, hogy a társatokat mindig nagyobbnak (többnek)

lássátok önmagatoknál!

8. Mágnes, hogy a vonzalom sose múljon el.

9. Teafilter, hogy sohase legyetek fáradtak!

10. Gumióvszer (ép), ha még nem akartok gyereket.

11. Gumióvszer, tűvel kiszúrva, ha már nagyon akarjátok!

12. Az utolsó rekeszbe lehet tenni a pénzt, ezzel a kísérőlevéllel: "Állítólag nem boldogít - ha titeket sem, küldjétek vissza!"

2013. júl. 10. 16:34
Konkrétan ebben, mert legjobb barátnőm a menyasszony és tudom, hogy neki ez nagyon tetszett, mikor 1-2 éve meséltem róla.
2013. júl. 10. 16:33
csak fényképalbumot NEEEE! Nekünk tavaly volt az esküvőnk 3 család/pár kivételével mindenkitől azt kaptunk, vagy abban volt a pénz, vagy ahhoz volt még valami ajándék. Persze mindegyikbe írtak is, és esküvős a mintája szóval másra nem is igen jó!
2013. júl. 10. 16:28
csak ilyen viccesekben gondolkodsz?
2013. júl. 10. 16:25
Olvastam anno, hogy teafiltertartós dobozt szalvétatechnikával borítottak és bele méz került (Örökké tartsanak a mézeshetek), kilyukasztott óvszer (Ha már szeretnétek...), normál óvszer (Ha még nem szeretnétek...)... és még mi? Tudja valaki? Köszi.
2013. júl. 10. 16:23
Nászajándék ötlet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook