Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pénzt adok az öcséméknek nászajándékba. Hogyan adjam? Vicces megoldás? fórum

Pénzt adok az öcséméknek nászajándékba. Hogyan adjam? Vicces megoldás? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 4. 18:40
Mi egy üveg vázát gravíroztatunk a házaspárnak nem szokványost hanem hogy alja nagyobb utána szűkült közepe felé és utána újra teteje széles lett és ebbe tekertük fel egyesével a papír pénzt mindegyik szépen átkötve nagyon jól mutatott :)
20. petiandi (válaszként erre: 18. - K_nm)
2014. jan. 4. 18:12
ez nagyon ötletes, egy részét biztos megvalósítom!
2014. jan. 4. 17:28
a tesomek epitkeztek lagzi utan, igy egy B30.as tegla lyukaiba dugdosztunk penzt. hatasos volt es nagyon tetszett mindenkinek
18. k_nm
2014. jan. 4. 17:06
Mi kis dobozokba rejtettunk dolgokat es hozzairtuk viccesen, miert az, meg persze egy kedves, odaillo szepirodalmi idezetet is, hogy azert az unnepelyesseget megtartsuk. Ilyeneket raktunk bele, hogy kicsi iranytu: hogy mindig tudjatok, mi a hyles irany, cumi a gyereknek, mez, hogy minden perc edes legyen, es volt egy doboz teli csotesztaval (penne), abba dugdostuk a feltekert penzeket...sikere volt :-)
2014. jan. 4. 17:00
Mi egy szép, kézzel készített esküvői albumba tettünk pénzt. Minden oldalra írtam egy kis papírra egy szerelmes idézetet, a másik fénykép helyén pedig a pénz volt. Ja és kaparós sorsjegyekkel kezdődtek az oldalak, jöttek az ötszézasok, majd ezresek, így tovább, a végén pedig a leghátsó oldalon a húszezresek. Nagy siere volt, az album pedig örök emlék. :)
2014. jan. 4. 16:49
Pici lufikba szétosztva a pénz, mellettük konfetti. A pici felfújt lufik egy még nagyobb felfújt lufiban még több konfettivel (esetleg rakhatsz bele más apróságokat is). Majd az egész tetejére egy lufi vőlegényt & menyasszonyt. Mi kaptunk egy ilyet, nagy sikere volt :-)
15. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 4. - Bárányka)
2014. jan. 4. 16:35
Igen, ilyet én is láttam ballagáson!
2014. jan. 4. 16:34
Esetleg lehet Gazdálkodj okosan társasjátékba tenni, és a játékpénz kicserélni igazira és a játékpénzt később külön odaadni. Vagy csak simán tenni a játékpénz mellé igazit. :)
2014. jan. 4. 16:32
tésztába betekerve és úgy befőttesüvegbe rakni
12. Cessi
2014. jan. 4. 16:21

És még:

Mi többször adtunk pénzt, illetve mi is kaptunk nászajándékba. Íme néhány ötlet:

- ha a pár építkezik, akkor téglába lehet pénzt tenni (lyukakba)

- mi egy elég nagy faházat kaptunk tele pénzzel (haveroktól ideális) - szintén építkezőknek

- lehet kapni feldíszített kémcsöveket (esküvőset is!!) nagyobb kreatív boltban, abba beletenni a pént és azt csokorba kötni

- pénzcsokor

- befőttes üvegbe egy csomó 100-as

- a képkereteset mi is adtuk már

- terepasztalon lehelyezett házba tenni - az asztalon lehet menyasszony és vőlegény. Itt egy vasúton dolgozó srácnak adtuk az ajándékot, és persze kisvasút ment rajta... persze minden házi barkács:)

- kincses ládika: gyögyökkel és apró kincsekkel és persze pénzzel

- borosüveg tartó tele fémpénzzel, mintha kalózkincs lenne

11. eva215
2014. jan. 4. 16:20

Láttam olyan perselyt, ami két részre volt osztva: feleség és férj részre. De bármelyikbe dobtad a pénzt, mindig a feleség résznél kötött ki, úgy volt megcsinálva. Szerintem ilyen bulis boltokban lehet kapni,de a weben is láttam. Pl. itt: [link]


Gondoltam leírom, hátha tetszik az ötlet. Remélem, papírpénzzel is "működik". Csak abban nem vagyok biztos, hogy hogy lehet kiszedni belőle a pénzt :)

10. Cessi
2014. jan. 4. 16:20

Neten ezt találtam:

pénz átadásának humoros formája: venni kell egy nagy 5 literes befőttes üveget, lehetőleg olyat, amin tesco gazdaságos felirat van.

a piacokon lehet kapni savanyított paprikát pl. káposztával megtöltve. káposztát kiszedni, papírpénzt jó alaposan alufóliába csomagolva betenni a paprikába, káposztát vissza.


átadásnál erősen figyelmeztetni a fiatal párt, h óvatosan egyék a paprikát :-)

2014. jan. 4. 16:19

Pénzlabirintus :)

Vagy, mi pl úgy kaptunk egy téglát, h a lyukaiba voltak berakva összetekert pénzek, ezresek, két ezresek, ez is jó ötlet sztem :)

2014. jan. 4. 16:15
7. 8c40921157 (válaszként erre: 4. - Bárányka)
2014. jan. 4. 16:14
Én ezt az ötletet támogatom. Ez szép és vicces!:)
2014. jan. 4. 16:14

Lányomék a vőm üzlettársától fa kincsesládában csupa 20 forintost kaptak. Nem volt olcsó mulatság 20 ft-okra váltani 50 000 ft-ot, de ha van időd, kezdheted gyűjteni a húszasokat :)


Vicces volt, és mivel "Dagobert bácsik", örültek a láda pénznek:))))

5. elbb (válaszként erre: 1. - Petiandi)
2014. jan. 4. 16:08
Én pohárkészletet adtam barátoknak, amiben 3 féle pohár volt. Így a 20ezer forintot elosztottam a 18 darab pohárba.
4. bárányka (válaszként erre: 2. - Petiandi)
2014. jan. 4. 16:06
Köttesd csokorba, nagyon mutatós!
2014. jan. 4. 16:05
Lehet egy fényképalbumba a képek helyére betenni a pénzt, esetleg egy szép képkeretbe a kép helyett.
2014. jan. 4. 16:03
Az öcsém esküvőjére szeretnék pénzt adni, de viccesen, vagy nem szokványos módon. Tippeket várok!
2014. jan. 4. 16:02
Pénzt adok az öcséméknek nászajándékba. Hogyan adjam? Vicces megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook