Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 10 éves gyerekemmel ketten megyünk nyaralni, tudtok ötleteket? fórum

10 éves gyerekemmel ketten megyünk nyaralni, tudtok ötleteket? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 10. 15:03

Miskolctapolca?

Barlangfürdő! Ezen kívül van bobpálya, erdei kalandtúrapark, nagy játszótér, uszoda. Miskolcon épül egy új csúzdaparkos strand (nyárra elkészül). Állatkert, Diósgyőri vár, Lillafüred, bükki túrák, kisvasút. Kicsit távolabb Aggtelek, Harsányi kalandpark...

Szállásban is tudok segíteni, ha érdekel.

2012. máj. 6. 22:27
mindenkinek köszönöm az információkat, utánanézek mindennek:)
2012. máj. 5. 14:39
Abádszalók és Tisza-tói térség bárhol. új kalandpark, vadregényes, aktiv sportok minden szinten és a lényeg, hogy nem drága!!!! messze nem balatoni árak!!!
2012. máj. 5. 14:23
Kehidakustány, élményfürdő. Szállodában programok. nagyon jó!
11. Hmv.
2012. máj. 5. 13:05

Mórahalom!

Szívből tudom nektek ajánlani, ha szeretitek a fürdőzést.

Ott főleg erre épül a turizmus, de olvastam már, hogy vannak kirándulási lehetőségek a környéken. Nekünk nem volt járművünk, kocsival vitt el bennünket az unokáim apukája, jött is értünk, így nem igazán tudtunk volna kimozdulni.

De közel van Szeged, ott sok látnivaló van, ha a fürdő nem elégíti ki az igényeiteket.


Tavaly képes beszámolót tettem be a naplómba, ha érdekel tekintsd meg a 633-641-es bejegyzéseket.


Előtte való évben Szarvason voltam a kislányokkal, azelőtt pedig Gyulán. Mindegyikről találsz élménybeszámolót.


Szarvason olyan lakást béreltem, amihez bicikli használat is járt, így jól be tudtuk járni a környéket. Ott fedett strand van, kicsi, de nagyon jól érezték magukat a gyerekek. Igaz, hogy akkor még ők is kisebbek voltak.

Gyulán maga a városközpont kedvessége ragadott meg bennünket, sok-sok látványos szökőkúttal, hangulatos esti sétákkal.

Az ottani strandfürdő nem volt éppen gyerekeknek való, inkább gyógyászati célokra ajánlott.

Most hallottam, hogy készülnek élményfürdőt építeni - akkor talán ismét elmegyünk, mert a városba visszavágyunk.


Ha van kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok!

2012. máj. 5. 13:00

H.o.-bam Bracs sigetén van Sutivan város,ott a

Fülöp apartman házban is lehet Szécsényi kártyával fizetni.

2012. máj. 5. 12:58

Szia

Zalakaros,Belenus hotel.

egész nap strandolhatok ott a szállodának van saját medencéje.

8. 2100 (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2012. máj. 5. 11:55

igen, a fapados legitarsasagok ajanlatait is nezd meg, es lehet, hogy olcsobban jossz ki, mint belfoldon, persze Hajduszoboszlo is tokeletes uticel..

mostanaban neztem az egyik ilyen legitarsasag kinalatat, hat nagyon jo helyekre is tud menni egy ilyen repulo, baratsagos arakon :)

2012. máj. 5. 11:20

Dunakanyar?

Leányfalun termálvizes strand van, Visegrádon palota, fellegvár, bobpálya, Dömöson a Rám szakadék; Szentendrén ott a Skanzen, és a belváros is gyönyörű, és a Pilisben, Visegrádi hegységben egyébként is csodálatos túrákat lehet csinálni

2012. máj. 5. 11:11
Sajnos nem tudom az utalványt elfogadják-e.meg kell kérdezni.
2012. máj. 5. 11:11
Egyik ismerősömék Bikalon voltak az élménybirtokon,2 gyerekkel nagyon tetszett nekik.
4. NataliaWeiss (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2012. máj. 5. 11:08
Köszönöm, szívesen mennénk oda, de sajnos csak Széchenyi kártyánk van, azt pedig úgy tudom külföldön nem lehet használni.
2012. máj. 5. 11:04
Akkor igy már nem ajánlgatom Sartit. Bár amennyire nekem az ide érkező turisták mondják, annyiba kerül otthon elmenni nyaralni, mintha ide kijönnek. Főleg előszezoni árakon. Ha mégis utána szeretnél járni, akkor meleg szivvel ajánlom Sartit, Görögország Halkidiki félszigetén.
2012. máj. 5. 10:58
Mindenképpen belföldre szeretnénk és főleg olyan helyre, ahol ő nagyon jól érezné magát. Valami gyerekbarát szálló, meleg vízű fürdési lehetőség. Esetleg a szállón belül programok.
2012. máj. 5. 10:57
10 éves gyerekemmel ketten megyünk nyaralni, Tudtok ötleteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook