Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Generáli mennyire korrekt megbízható biztosító?Velük van dolgom kárügyintézésel kapcsolatosan (gépjármű), de 3 hete válaszra sem méltatnak. fórum

Generáli mennyire korrekt megbízható biztosító?Velük van dolgom kárügyintézésel kapcsolatosan (gépjármű), de 3 hete válaszra sem méltatnak. (tudásbázis kérdés)


5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 21:08
Nem tudom, hogy ez a te biztosítód vagy te a károsult vagy, ha az utóbbi, akkor egyeztesd az e-mail címed, mert tényleg pár nap alatt meg szokott érkezni
4. janszi (válaszként erre: 3. - 95106eb3dc)
2022. okt. 31. 19:29

Megerősítem,

Fi-am ha van ügyszámod,kérj infót telefonon :)

3. 95106eb3dc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 19:00
Gépjárművel kapcsolatos tapasztalatom nincs, de lakást érintő kártérítessel kapcsolatban csak pozitív tapasztalatom van. Gyors, korrekt ügyintézés és kárrendezés.
2022. okt. 31. 18:59
senki??
2022. okt. 31. 18:34
90 napokrol habognak, de nekem fontos lenne mivel mindennapi használatomra kell az autó, illetve kárszakértő volt kint ajánlatot nemtett azt mondta 2-3 nap és küldi az ajánlatot a héten lesz a 3 hete hogy "küldi" ,nem jeleznek vissza emailre, telefonon dadognak mindent össze vissza... vagy ha be viszem egy szervizbe és ott megcsinálják,nekem kell fizetni és azt fizetik vissza? Vagy nekik fizetnek? Mert már bármit végig várok csak legyen késsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook