Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tablettát a mosogatógépbe? fórum

Milyen tablettát a mosogatógépbe? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 16. 09:24
nem tudom,nem hallottam meg ilyen modszerrol!
2015. febr. 7. 16:21
Algopirint :DD
2015. febr. 7. 16:20
szintén a jár-ra szavazok
2015. febr. 6. 13:03
jar termék a jó
16. fáve
2011. febr. 21. 10:34
Calgonit all in 1
2010. febr. 19. 10:46
Szia! A dm-es tabletta nekem sem jött be (az olcsóbb fajtát vettem, de ki is dobtam, annyira nem voltam vele megelégedve) és a calgonit sem volt tökéletes. Régebben somat-ot vettem, az nekem bevált(azt hiszem a 7 in 1-t). Most a Rossmann saját márkás terméket használom, domol 7 in 1. Elég olcsó és eddig mindig tiszták lettek az edények.
14. micsu (válaszként erre: 9. - Szabónéhajni)
2010. jan. 31. 21:13
A somat nekem se vált be olyan randák lettek az edények el kellett indítanom mégegxszer akkor már calgonitot raktam be azzal tökéletes lett.gyorsan el is passzoltam a somatot érdekes mert a tesómnak nem volt gondja vele.
2010. jan. 21. 13:50
A só azért kell, mert lágyítja a vizet, legalább is nekem a vízszerelő ezt mondta amikor bekötötte.
2010. jan. 21. 13:26
Nekem a Somat-tól (szódás)rozsdás lett egy-két edényem, azóta Calgonit-ot használok, ez bevált. A tesco-sat is próbáltam, de az nem tetszett.
11. Rékanya (válaszként erre: 8. - Silk)
2010. jan. 21. 11:44

Szia!

Tabletta mellé só és öblítő???

Minek?

2010. jan. 20. 20:48
Köszönöm a gyors válaszokat. Kipróbálom amiket írtatok. Tényleg nem márkás a m. gép, de a hűtőnk is ugyan az a márka és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Azért is mertem ezt venni.
9. Szabónéhajni (válaszként erre: 7. - Szabónéhajni)
2010. jan. 20. 20:23
Nekem a somat nem vált be!
8. silk
2010. jan. 20. 20:23

Helló!

Én is többfélét kipróbáltam, most már egy ideje a DM-eset veszem, a zöld dobozos, öko tablettát. Szeretem, mert nem kell levenni róla a celofánt, elolvad magától. Nekem bevált, nem vettem észre, hogy rosszabb lenne, mint a drágább. Ha koszos marad az edény, az azért lehet, mert rosszul van bepakolva. Nekem volt már olyan is, hogy elfelejtettem tablettát tenni bele. Tökéletesen tiszta lett minden..Ja, és fontos, hogy só mindenképpen kell bele, és öblítő sem árt..

2010. jan. 20. 20:23
Calgonitot használok általában, vagy müller saját márkásat, az is nagyon jó!
2010. jan. 20. 20:20

calgonit vagy somat

de jobb szeretem a gélt abból somat

5. Rékanya (válaszként erre: 1. - Sutoczkine)
2010. jan. 20. 20:19

Szia!

Mi is kipróbáltunk már sokfélét,a drágábbak nagyon beváltak viszont drágák és mivel nálam mindennap dolgozik így nem baj ha nem a legdrágábbal megy.

Na,ezt jól körülírtam.

Én az Aldiban veszem az Aloi v Olio márkájút(cifra betűkkel van írva azért nem tudom pontosan,hogy mi a neve) 7 az 1-ben 1600ft a 72 db-os,és nagyon nagyon elégedett vagyok vele.

2010. jan. 20. 20:18

Calgonit power ball


Lehet nem a tabletta a rossz, hanem a géped nem elég hatékony, és nem elég erős benne a vízsugár...még ha új is, lehet hogy nem a legjobbat vettétek...

3. szlv
2010. jan. 20. 20:17
Somat vagy Clever (billa sajátmárkás)
2010. jan. 20. 20:16

nekem a DM-es Nature öko tökéletesen bevált, de elfogyott és most Calgonitot vettem- (a Tescoban most volt hozzá ajándék géptisztító)- általában ezt használtam eddig meg Somatot.

10 éve használok m.gépet, de ezalatt talán kétszer fordult elő, hogy valami koszos maradt, de akkor is rájöttem, hogy rosszul pakoltam.

2010. jan. 20. 20:13
A dm saját márkásat kezdem el használni, de nem igazán vagyok vele megelégedve, előfordult, hogy koszosan hagyta az edényeket. Volt amelyik lefele volt fordítva és nem is volt beleszáradva mégis koszos maradt. Ti mit használtok? Ja és maga a gép se koszos ugyanis idén lett beüzemelve. Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook