Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen sms-t küldenétek egy kismamának, aki ma hozta világra a kisfiát? fórum

Milyen sms-t küldenétek egy kismamának, aki ma hozta világra a kisfiát? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 26. 10:18

Irigykedöt!!!


De jó neki!!!

2010. júl. 4. 21:45

Hát gratulálok jó buli:-)


na ezt csak annak küldeném aki először szült és nem tudja mire vállalkozik.-)

2010. júl. 4. 21:20

Valaki megérkezett!


Isten hozott, ölelésért nyújtózó


aprócska karok, szunyókáláskor


félig lehunyt kis szemek.


Isten hozott, apró kezek,


és apró lábacskák, édes kuncogások


és mosolyok.


Isten hozott egy világban,


mely csak rád várt. . .


hatalmas szeretettel!

2010. júl. 4. 19:48

Nem is olyan picike,

csak a lába, a keze,

csak a füle, csak az orra,

nyaka, térde, könyöke.

Nem is olyan picike.

Nagyobb, mint egy mákszem,

nehezebb, mint egy mogyoró.

Feje a tenyeredben

feketerigó.

Tejet iszik reggel,

tejet ebédel, vacsorál.

Nappal mindig alszik,

éjjel néha sírdogál.

2010. júl. 4. 18:01

A mai napon Úgy döntöttél,hogy feladod luxusalbérletedet babáddal és szétköltöztetek.Jó volt együtt,de szebb lesz külön.

Vigyázzatok egymásra:-)

2010. júl. 4. 17:40

Megszülettem hogy kaphassak erőt, időt! Hogy próbálkozzam és megmutassam, hol a remény.

Hogy elmerűljek, de a magasság is legyen enyém. Megszülettem, hogy boldog lehessek, hogy valakit szeressek.Hogy játszadozzam, és minden érzés legyen enyém! Legyek bár koldus vagy király, oly mindegy csak a Ti lányotok/fiatok lehessek én!

Gratulálok...


Én ezt küldtem.

2010. júl. 4. 17:39
Mikor megszületik egy várva-várt gyermek, az élet dolgai új értelmet nyernek. Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman.
2010. júl. 4. 17:38

Ha a barátnőd, akkor bármilyen sms-t kap tőled, tudni fohja, hogy lélekben vele vagy!

Én csak simán gratulálnék, és nagyon sok egészséget és sok-sok örömet kívánnék!


Biztosan kapsz jobb ötletet is:-)

2010. júl. 4. 17:33
A barátnőm nagyon sok kudarc után, ma világra hozta az első kisfiát. Nem akarom ma még telefonon zaklatni, de szeretnék egy jópofa sms-t küldeni neki, hogy tudja, lélekben vele vagyok. Minden ötletet szívesen várok:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook