Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen programmal lehet mp3-ból hagyományos audió cd formátumú fájlokat csinálni? fórum

Milyen programmal lehet mp3-ból hagyományos audió cd formátumú fájlokat csinálni? (tudásbázis kérdés)


14. riiky
2009. aug. 3. 22:06

Sziasztok!

Nekem Nero Start Mart Essentials programom van és a lejátszási listában sincs, meg miután megírtam a CD-t a lejátszóban sincs hang az mp3 formátumú zenéknél, de megírja a CD-t, csak hang nélkül!Ebben a programban hol kell ezt átállítani?? Tud valaki segíteni? Köszönöm

2009. márc. 20. 09:39
szerintem,emlékeim szerint sima winplayer is kiírja
12. dvdX
2007. nov. 22. 22:05

Sound Forge programmal: üsd be a Google-ba, hogy: Sound Forge - és a nevemet (dvdX)

vagy


Nero Burning Rom programmal is meglehet oldani.

üsd be a Google-ba, hogy:

Nero Burning Rom dvdX

2007. nov. 20. 16:46

Nero 8

Ashampoo Burning Studio 7

És számtalan másik DVD/CD író program.

2007. aug. 4. 10:28
Igen, nagyon köszönöm!!!!!
9. *Erika* (válaszként erre: 6. - Banilla)
2007. aug. 3. 20:06
Akkor sikerült, ugye? :)
2007. aug. 3. 15:44

A Cool edit és a Sound Forge is megcsinálja, anélkül, hogy ki kellene írni a zenét. Bár ezeket vagy megveszi valaki, vagy letölt hozzá valahonnan egy crack-et, mert a demo verzióknál nem lehet menteni.


Amúgy, ha mp3-ban vannak zenéid egy CD-n, akkor a Windows Media Player-el simán audióba lehet felmásolni a gépre. A beállítások menüpontnál a "zene bemásolása" fülecskével.

Ezzel egyébként a sima audió cd-ket mp3-ba is fel lehet rakni a gépre, ha valaki mégis mp3-at szeretne.

De a Neronak van egy zeneszerkesztős része is, és azzal is lehet konvertálni audióba vagy mp3-ba. Annyi a feladat, hogy azzal kell megnyitni a dalt, majd elmenteni a kívánt formában.


Ha pedig tudsz angolul, akkor a keresőbe írd be, hogy "free mp3 to wma" vagy "free mp3 to audio converter", és találsz sok más progit is.

7. d@nu (válaszként erre: 6. - Banilla)
2007. aug. 3. 15:21
Igen, jól csinálod.
6. Banilla (válaszként erre: 4. - *Erika*)
2007. aug. 3. 15:16

Nagyon köszi!

És ha megnyitom a Nero Burning rom-ot, az audio cd-t kell választani? Utána: ÚJ és csak áthúzogatom amit szeretnék? Jól csinálom?

5. d@nu
2007. aug. 3. 15:01
Szerintem a legtöbb CD-író szoftver tudja ezt, csak beállítás kérdése, hogy milyen írásmódot választasz.
4. *Erika* (válaszként erre: 2. - Muci5)
2007. aug. 3. 14:31

[link]


itt megtaláljátok a programot, innen letölthető, ha további segítség kell, csak bátran! :)

2007. aug. 3. 14:30
Nero Burning ROM --cd,dvdíró progival. Betallózod az mp3-akat, és egy gombnyomásra audio cd-t csinál belőle.
2007. aug. 3. 14:29
en engem is nagyon erdekelne!
2007. aug. 3. 14:16
Tudja valaki milyen progival lehet mp3-ból hagyományos audió cd formátumú fájlokat csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook