Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ötletekkel lehet emlékezetessé tenni egy 8 éves gyermek születésnapját? fórum

Milyen ötletekkel lehet emlékezetessé tenni egy 8 éves gyermek születésnapját? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 1. 20:59
Megvolt már a szülinap?:)
2011. szept. 13. 14:54

Tényleg nagyon köszi! :)

Hát... még nem döntöttük el, kint vagy bent legyünk. Idő függvénye is lesz.

Jó lenne, ha több gyerek lenne, de mivel (sajnos) csak kéthetente jön hozzánk, kialakult baráti kapcsolatunk van, ott pedig két gyerek van. Velük szoktunk összejárni, mással nem igazán. Úgyhogy megpróbálom rávenni a felnőtteket, legyünk mi is kicsit gyerekek, és játszunk velük ilyen játékokat. :) A csajszika élvezni fogja, ha az édesapja is hülyül velük, a másik két felnőttet pedig meggyőzöm valahogy. :)

2011. szept. 13. 14:51
Annyir jó ötletek vannak. Nekünk februárban lesz 4. szülinap. Majd szemezgetek az ötletekből. Lesz két 4 éves és két 5,5 éve. De sajnos bent kell megcsinálni.
2011. szept. 13. 14:44
Ja, meg lufipukkantóverseny is volt, felfújtunk kb 50-60 lufit, és ki tud többet kipukkasztani, ezen is volt nagy sikítozás, de nagyon élvezték. Csak vigyázni kell, hogy ne egymás füle mellett pukkantsák ki, úgyhogy ezt nagyobb térben javaslom.:)
2011. szept. 13. 14:15

Szerintem is!

Köszi a segítségeteket! :)

2011. szept. 13. 13:45
Ezek is szuper ötletek.
2011. szept. 13. 12:02

Én is épp a kisláynom 8. szülinapjára csináltam egy bulit. Nálunk volt tombola, lufis fogócska, óriás szívószállal ivó verseny , zene, tánc.

A kkor kicsit részletezném:)A tombolnak nagyon nagy sikere volt, vettem egy rakás apró lim-lomot, kb. 100-300 Ft értékben, úgy, hogy minden gyereknek jusson legalább 2-2. Az igazán élvezetes sorsoláshoz viszont muszáj volt manipulálni a sorsjegyeket, külünböző színűek voltak számokkal, mindenkinek volt 4 tombolája, amit valamikor a buli elején megkaptak, amiből 2 db tuti nyerő, a másik kettő meg vagy nyer, vagy nem. Nagyon izgultak végig, az egyik barátnőmmel bonyolítottuk a sorsolást.

2011. szept. 13. 11:30
Ezek is jók. Akkor már csak meg kell tervezni, mi után mi jöjjön. Örülnénk neki, ha emlékezetes lenne a kismanó szülije. :)
2011. szept. 13. 11:03
Az is nagyon jó. Akkor ha nem nagy étkűek és nem lesz nagyon hideg, nekem gyerekkoromban nagyon tetszett az, hogy leraktak két edény vizet és raktak bele almákat vagy valamit és szájjal kellett kivenni adott időre ki tud többet, mondjuk nálatok hárman egyszerre is csinálhatják. Meg lehet zsákbafutás, ha szabadtéren lesz. Meg ilyen tréfás sorversenyek.
5. de43ee73fc (válaszként erre: 4. - Driennke83)
2011. szept. 13. 10:02

Igen, valami ilyesmire is gondoltam (csak az evés része nehezebb, mert egyáltalán nem nagy étkűek a gyerekek... örülök, ha a vacsorát megeszik majd... :) ).

Mikor én gyerek voltam, és szülinapot tartottunk, emlékszem, játszottunk olyat, hogy bekötötték a szememet, és különböző állagú, tapintású, stb. dolgokat kellett kitapogatnom, és kitalálnom, hogy mi az.

2011. szept. 13. 09:56

Van róla egy mese is a minimaxon.

Szerintem ilyen party kellékes boltban tudni fogják, hogy hol szerezhetsz be ilyet.

Egyébként még lekvároskenyér evő verseny, kéz nélkül?:)

2011. szept. 13. 09:55
Erről a papírállatról még nem hallottam. De utána járok, mert jól hangzik. Köszi! :)
2011. szept. 13. 09:53

Activity. Meg lehetne ilyen papírállatot venni, tudod, aminek a belsejében meglepetések vannak, és bekötött szemmel kell egy bottal eltalálni addig ütni, amíg el nem szakad és ki nem potyognak belőle az ajándékok. Leírom a nevét szó szerint, mert nem tudom, hogy írják, szóval én úgy tudom, hogy ez a "pinyátá".

Vagy tűzd fel a csacsi farkát, meg ilyenek.

2011. szept. 13. 09:39

A párom 8 éves kislányának a hétvégén tartjuk a szülinapját. Szeretnénk emlékezetessé tenni neki az összejövetelt, igazi szülinapos "bulit" szeretnénk, de nincs nagyon ötletem, mivel lehetne feldobni a dolgot (nem vagyok nagyon kreatív, ami az ötleteket illeti). Torta, ünnepi teríték, lufival díszítés, kedvenc kaja biztosan lesz. Van valami ötletetek, mivel lehetne még feldobni a "körítést", illetve milyen játékokat lehet játszani? (3 gyerek és 4 felnőtt lesz)

Előre is köszi mindenkinek az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook