Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen nevet adtatok most született babáitoknak? fórum

Milyen nevet adtatok most született babáitoknak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. dec. 17. 20:24
Nekünk Gergő Péter nevű kisfiúnk van. Ha lenne kistesó, akkor tetszene pl. a Vivien név, vagy Csenge, fiúban pl. Balázs.
249. sorlyke
2012. jún. 26. 20:05
Nekem Bence Alex és Laura gyermekem van ha lesz teso akkor Véda vagy Milán lesz:)
248. sorlyke
2012. jún. 26. 20:04
Nekem Bence Alex és Laura van ha lesz kisteso ö
247. Dina68
2012. máj. 21. 21:45
6 Hónapos a kislányom és Nadia Damjána.
2012. máj. 21. 21:43
Soma
245. egypt (válaszként erre: 244. - Ami.)
2012. máj. 12. 17:18

Én sem azt mondtam, hogy bárki beteg gyereket akar, csak aki már átélte ezt, az tudja, mennyire nem közhely az, hogy "csak egészséges legyen".

Az rendben van, ha valaki jobban szeretne lányt vagy fiút, de soha nem fogom megérteni, mikor valaki szinte tragédiának fogja fel, ha egyik helyett a másik lesz neki, sőt az ilyen vagy olyan nemű gyereke kedvesebb neki a másiknál.

244. Ami. (válaszként erre: 237. - Egypt)
2012. máj. 12. 17:15
Nem az alap h egészséges lesz,hanem h arra vágyunk.Ez mellé jön h melyik nemet szeretnénk jobban.Senki nem kívánja h bár beteg gyereke szülessen,ez abszurd...erre értettem h az alap(kívánság) h egészséges legyen,ezt ki se kell mondani.Arra a kérdésre h mit szeretnél,3 válasz vab,lány,fiú,mindegy.De nem azért mindegy,h egészséges legyen,hanem mert egyik nem felé sem húz,vagy van már mindkettő.
243. Zebra25
2012. máj. 12. 14:52

Lehel

bocsánat

242. Zebra25
2012. máj. 12. 14:52

Kende, természetesen a kisfiam neve

ha születik még fiam akkor Lehet vagy Mór lesz a neve

ha kislányom lesz akkor pedig Iringó

241. egypt (válaszként erre: 239. - Szirtaki)
2012. máj. 12. 14:40
A másik meg a "közhely", az egészség. Egyedül ez számít, nem az, hogy fiú vagy lány. Ismerek olyat, akiknél volt két kisfiú, és meg voltak őrölve egy lányért. Na a harmadik az lett, és értelmi fogyatékos.
240. egypt (válaszként erre: 239. - Szirtaki)
2012. máj. 12. 14:38
Ez nagyon szomorú, pláne úgy, hogy van már egy fiad... Biztos ő is érzi ezt az ellenérzést, azért is nem lett meghittebb a kapcsolatotok. Sajnálom szegényt. Nekem a kisfiammal nagyon-nagyon szoros a kapcsolatom, egyáltalán nem látom ilyen tekintetben a különbséget, fiús-lányos anya, tök mindegy, mindkettőnek ugyanúgy örültem, meg sem fordult a fejemben, hogy egy másik nemű jobb lenne, és biztos, hogy ők is érzik ezt a teljes elfogadást. A gyerek mindig azt adja vissza, amit tőlünk kap.
2012. máj. 12. 07:03

most lehet ezért megint kikapok, de sosem akartam fiút....erre lesz kettő....és hiába is mondjátok, más fiús anyának lenni, és nekem a lányommal olyan a kapcsolatom amit egy fiúval sosem fogok átélni.

nem tudok azonosulni a fiús dolgokkal....

2012. máj. 11. 22:20

Nekem nem született most babám, de a tágabb családunkban, környezetemben születtek:


Míra

Júlia

Bence Ármin

Leila Dorottya

Milán

237. egypt (válaszként erre: 236. - Ami.)
2012. máj. 11. 22:05
Nem, nem alap, egyáltalán nem az, nagyon nagy szerencse, ha a babával minden rendben, és egyáltalán nem magától értetődő. Úgy látom, ezt csak az tudja igazán átérezni, akinek beteg gyereke született. Ha így járnál, magasról tennél arra a következőnél, hogy fiú vagy lány, akkor megértenéd, mennyire nem közhely ez.
236. Ami. (válaszként erre: 231. - Szirtaki)
2012. máj. 11. 21:11
Én megértelek,én is ki fogok akadni ha fiam lesz,persze az a lényeg h egészséges legyen,de ez nem alap??Tökre nem értem ezt a közhelyes mondatot.Persze h az a lényeg.De vannak akik vágynak kimondottan valamelyik nemre,ez nem jelenti azt h ha más lesz otthagyja a kórházban,vagy kevésbé fogja szeretni,de amikor megtudja abban a pillanatban igenis csalódottságot fog érezni,ami el is múlik pár nap múlva amikor hozzászokik a tudathoz h mégsem az lesz amit ő szeretett volna.
235. egypt (válaszként erre: 233. - Nirvi)
2012. máj. 11. 18:18
Pláne úgy, hogy van már egy kisfia és kislánya...:)
234. Nirvi
2012. máj. 11. 17:25
Ja bocsi és persze gratulálok!!!:)
233. Nirvi (válaszként erre: 231. - Szirtaki)
2012. máj. 11. 17:24

Komolyan ezért kivagy?

A világ legcsodálatosabb dolga történik veled, hamarosan születni fog egy gyereked!

Nem tök mindegy, hogy fiú vagy lány? A lényeg, hogy ne legyen beteg! Persze az ember egy picit vágyakozik, álmodozik és kíváncsian várja, hogy fiú lesz-e vagy lány, de hogy emiatt ki vagy borulva?


Tudod hány embernek nem adatik ez meg? (jó mondjuk ez egy más téma)


Én meg miattad vagyok kiborulva, hogy ezen kiborultál! :D

232. egypt (válaszként erre: 231. - Szirtaki)
2012. máj. 11. 16:48

Akkor is a te gyereked, ha fiú, ha lány! Csak egészséges legyen, és hidd el, ez nem közhely.

Gratulálok a kisfiúhoz!:)

2012. máj. 11. 15:44
hát ma voltam uh-n ahol közölték,hogy hiába akarom én Noéminek hívni......egy fiúnak nem lesz jó........kicsit kivagyok,mert nagyon lányra számítottam......
230. egypt (válaszként erre: 224. - Szirtaki)
2012. máj. 9. 22:05
Ha már mindegyikből van egy, akkor nem tök mindegy?:) (Szerintem amúgy is az.)
229. egypt (válaszként erre: 227. - Bmwkraft)
2012. máj. 9. 22:04
Igen, tudom.:)
228. bmwkraft (válaszként erre: 224. - Szirtaki)
2012. máj. 9. 21:58

Igen én is tudok a színészről és a fiam is Juhász Jácint bár nem a színész miatt adtuk neki ezt a nevet.


Gratulálok a pocaklakóhoz , nagyon klassz:))

Amikor én vártam a harmadikat mindegy hogy fiú vagy lány aztán amikor a negyedik jött akkor is mindegy volt, most meg hogy el telt pár hónap és a Kolos is 10 hónapos, meg vagyok őrülve egy kislányért, ki érti ezt:D Nade most már bezárt a bazár:D

227. bmwkraft (válaszként erre: 223. - Egypt)
2012. máj. 9. 21:48

Hát nem sok szaladgál a játszótéren:))


Egyébként magyar név:)

2012. máj. 8. 11:50
Az én lánykáim: Fanni és Gréta. Ismerek Abát,Ajtonyt,Aport,Roderiket,Rubent,Afroditét,Lorenzót
225. szivi76
2012. máj. 8. 11:22

Sziasztok!

A lányaim:Szonja és Maja.

Volt pár nevünk és amikor megszülettek a lányok ez illett rájuk a legjobban.

Nővérem lányát Sárának hívják és annyira idegen és komoly volt ez a név el sem tudtam képzelni,hogy így hívnak egy pici babát.Mire hazajöttek a korházból a világ legtermészetesebb dolga volt,hogy ő csak Sára lehet.

Ha fiunk lett volna Mirkónak hívták volna.Nekem nagyon tetszik a Máté de már van a férjem családjában.Szép még a Dorián a Csenge a férjem pl odáig volt a Lucáért (nekem a lucaszék jutott a z eszembe róla)

224. Szirtaki (válaszként erre: 222. - Bmwkraft)
2012. máj. 8. 10:44

A Jelek nevet én sem hallottam de a Jácint nagyon tetszik! Emlékszem volt egy színész Juhász Jácint.

Ma voltam 16 hetes uh-n és nagy reményekkel telve indultam el,hogy ma kiderül a neme a gyereknek.......de nem!!! Összekuporodva feküdt végig semmit nem mutatva magából!! Ki vagyok készülve annyira szerettem volna tudni. Van már lányom is, fiam is és most igazából lányt szeretnék.....

223. egypt (válaszként erre: 222. - Bmwkraft)
2012. máj. 7. 22:02
Soha nem hallottam még a Jelek nevet, de érdekes...
2012. máj. 7. 20:21

Sziasztok!


Az én legkisebb fiam most 10hónapos és Kolosnak hívják van egy nővére ő Jázmin és két bátyja az egyiket Jácintnak a másikat Jeleknek hívják:)

2012. máj. 7. 13:52
Nekem november 29-én születtek az ikreim: Máté és Mira. Van nekik még két testvérük: János aki 5 éves (férjem neve is) és Melinda aki 3 éves (énáltalam).
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook