Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen műfenyőt tudnátok ajánlani? fórum

Milyen műfenyőt tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


8. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. nov. 24. 07:27
Ezzel teljesen egyet értek. Itthonra sosem állítanék fel műfenyőt, de a hajstúdióba jónak gondoltam, mert már jövő hétvégén szeretnénk felállítani.
2011. nov. 24. 07:10
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, esetleg valami nevet nem tudtok mondani? Mert a webáruházakban rengeteg fajta van.
6. globus (válaszként erre: 5. - E32d76b828)
2011. nov. 23. 23:24
Azon tök szépen lóghatnak a díszek :)))
2011. nov. 23. 23:17
lefelé kúposat...a hagyományos már gagyi
2011. nov. 23. 21:56

Nekünk itthon fehér van.:-) Ez már alapból sejteti,hogy egyáltalán nem tűnik igazinak,de nagyon szép.:)) Nem nagy,kicsike...hajtogathatós és voltak hozzá égők.:-)


Barátoméknak nagyon nagy van,össze kell rakni darabonként,de az övékének a formáját egy élő is megirigyelné.:-) Nagyon nagyon szép.Igaz nem mai darab és drága is volt,de már réges régen behozta az árát.


Szép-szép a műfenyő,de én mégiscsak az igaziért vagyok oda.


Persze a fodrász szalonba a műfenyő a tökéletes.Nem valami bóvli,hanem nagykereskedésből megvett minőségi fenyő.

3. CSIPOLINO (válaszként erre: 1. - Kisszsuzska83)
2011. nov. 23. 21:30

nekem szétszedhetö van,már lassan 15 éve semmi panaszom nincs rá igaz drága volt de már régen

behozta az árát.180 magas szép sötétzöld és sürü az fontos mert úgy az igazi,tanács azt vedd meg amelyik szinben alakban neked tetszik.de nem alkalmi árustól hanem áruházban,a jótállási papirt örözd meg. jó vásárlást és szép karácsonyt

kivánok .

2011. nov. 23. 21:24
Szeretnék a fodrászatomba műfenyőt felállítani. Már nézegettem őket a neten, de nagyon sok fajta van és így képernyőn keresztül nem nagyon tudom eldönteni, hogy melyiknek van leginkább igazi hatása. Egy 150 cm nagyságúra gondoltam, és kb 10 000 Ft körüli értékben. Esetleg, ha valaki rendelt már tud segíteni?
2011. nov. 23. 21:22
Milyen műfenyőt tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook