Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen lesz visszamenni a home office-ból 1 év után? Már előre rosszul vagyok! fórum

Milyen lesz visszamenni a home office-ból 1 év után? Már előre rosszul vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. l.luiselotte (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2020. dec. 31. 16:17

Mint többen is írtuk, nem vagyunk egyformák. Nekem elsősorban az utazás a pörgés hiányzik, és a kollegáim is, tudom hogy ritka, de szeretem őket.

A hajam ho. alatt is minden nap rendben van,egy szimpla Kleopátra frizura nem nagy etwas, mert nem vagyok szobafogoly, üzletbe ide-oda el kell menni.

Itthon vállalható de nem tul divatos cuccokban vagyok, még ma este sem, mert édeshármasban leszünk Á-val és P-vel, ők meg aztán észre sem veszik.

Kedves Gurulja,nagyon boldog új évet és kellemes ma estét kívánok !

33. dfc04c70e4 (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2020. dec. 31. 16:17

Nem. Nem rossz a cím.

Idén márciustól van home offic-ban. Jövő év februártól ez megszűnik neki, mert vissza kell mennie a munkahelyére.

Ezért van rosszul.


Én így értelmezem.

2020. dec. 31. 16:08
Mindentől függetlenül az a véleményem, hogy ha előre elhatározza, hogy rosszul van a jövőbeni munkájától, akkor az úgy is lesz. Az ilyen beprogramozások megbízhatóan működnek.
31. Guruljka (válaszként erre: 4. - L.luiselotte)
2020. dec. 31. 15:43

Kb. tíz éve csak itthonról dolgozom.

Pont azt szeretem benne, amit Te nem.

Nem szeretném pl. semmiféle kollégával együtt tölteni a napot. Ha probléma van, a facés csoportban megtárgyaljuk.

Dolgozhatom öltözködési probléma nélkül a kedves kinyúlt melegítőmben is. És akár kócosan is, de azért azt nem értem, ha frizurával jobb a közérzeted, akkor miért nem csinálod meg otthonra is? Van, aki percre pontosan követi a munkahelyi kezdést, az öltözéket, a frizurát, otthon. Mert ő most dolgozik.

30. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 15:29
Akkor a cím téves, mert azt kérdezed, milyen lesz visszamenni a home office-ból. Nem -ba.
2020. dec. 31. 14:17

"Milyen lesz visszamenni a home office-ba 1 év után?"


Tavasszal és szeptembertől vagyok HO-ban. Nyáron bejártunk. Semmi gondot nem okozott senkinek. Számunkra ez nem volt átállás, mivel szinte 24 órában elérhetőek vagyunk egymásnak.


Aki egy munkahelyen a kollégái magánéletével, viselkedésével foglalkozik soha nem fog számára ideális munkahelyet találni. Mindenütt vannak kollégák és ha nem képes velük együttműködni akkor ne a többi ~ 30 emberben kell keresni a hibákat.

28. df1e1c376c (válaszként erre: 27. - 9b10f3d7ff)
2020. dec. 31. 14:06
De legalább másokkal kritikus.ez vajon törölve lesz?
27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. dec. 31. 14:01

Én is csak nézek ki a fejemből, hogy miről maradtam le, újabb szigorítások jönnek?


Csak nem jó az állandó otthon lét, ha egy kérdést sem tud megfogalmazni.

26. df1e1c376c (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 13:57

Segítsd ki a moderátort!


Egy betű eltérés miatt te nem kapsz új melót.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Df1e1c376c)
2020. dec. 31. 13:54

" pracifikus"


Ez milyen nyelven van?


Segítek: praktikus van, specifikus van. Pracifikus nincs.

2020. dec. 31. 13:47
Epitoipari munkas meg mindig tudok, pedig mar "eladtam" ketoot.
2020. dec. 31. 13:45

Aki itt vinnyog (miota is), nincs pracifikus tudasa, vagy valami tapasztalata.

De sok sikert!

22. Piroska52 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 13:32
Na látod,így mindjárt másképp hangzik,sok sikert hozzá.🍀
21. dfc04c70e4 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 13:22

Tisztában vagy a "dekkol" szó jelentésével?


Megbocsáss, de szimplán az jön le, hogy neked aztán tök mindegy, hogy otthon, vagy a munkahelyeden dolgozol - magyarán szólva büdös a munka. Mert aki "ott bent" is, meg otthon is csak "dekkol" az kibújik a munka alól.


Aztán tényleg mindegy, hogy most éppen irodai munkát végzel, vagy tanár vagy.

Szerintem mondj fel!

Hátha van gondnoki munka... bár az sem lenne jó neked, mert ott valós munkát kellene végezned.

20. df1e1c376c (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 13:14

Valami lesz, mert a számlákat ki kell fizetni.

Ha van két kezed meg lábad, és nem büdös a munka valami lesz.


Aki tavasz élőtt vasalasra keresett embert, megvállt a melos asszisztensetől.


Bezár a Debenhams is a kis üzletek után a főutcán, nálunk már nincs asszisztens manager tavasz ót. Nálunk kirúgták az OPS managert, hónapokig egy GM durizett két helyen ugyanazért a fizetésért, ami volt neki.


Anyám óraszám csökkent otthon, mint középiskolai tanár. Matek-, fizika-, szamtesz tagos, az első kettőre nem tülekednek.



Apám Svájcban programozó, ott gyűlik a meló. De aki ma kikerülnek az egyetemrol, azok elég tre melót végeznek, vagy nem tudnak megoldani semmit.

Ebben a szakmában nincs az "öreg".


Meg tudok sorolni.


Úgy kapkodnak érted?

2020. dec. 31. 13:03
De miért nem beszélsz a főnököddel, lehet hogy simán maradhatnál home office-ban. Nálunk pl. pedzegették már, hogy otthonról is meg tudunk csinálni mindent, lehetne ilyen opció hosszú távon is, legalább heti pár nap. Lehet nem is merül fel bennük, szóval a helyedben biztos bedobnám.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Piroska52)
2020. dec. 31. 12:53

"Nagyon könnyen vagdalkoztok,felmondok."


Akkor pontosítok: felmondok, amint találok igényeimnek megfelelő másik helyet.

Két hónapon van rá, addig biztos nem kell még bejárni.

Addig csak lesz valami.

17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Df1e1c376c)
2020. dec. 31. 12:48
Az én kérdésem is törölni fogják. Megszoktam. A gyengébbet (szebben és diszkrétebben nem tudok fogalmazni )védik.
2020. dec. 31. 12:42

Nagyon könnyen vagdalkoztok,felmondok.

Sokan megtennének mindent,hogy legyen munkahelyük.

Hiszen olyan időket élünk,hogy dobálják utánatok a munkahelyet.

Hát,hajrá.

15. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2020. dec. 31. 12:41
Én rákérdeztem, de kitöröltek.
14. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2020. dec. 31. 12:40
Muhaha xd
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 12:07
Most akkor iroda vagy iskola? Döntsd már el, hogy mire okádsz hetek óta.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 12:04
Mondj fel.
11. df1e1c376c (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 11:47
Ha van más, tedd!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Df1e1c376c)
2020. dec. 31. 11:44

" a nővérem átlag 3-4 nap után hív vissza, ha visszahív, elvan egy tervezoaszalnal mellett, és terepen, és szeret haszonalllatokat tartani"ú



Na akkor én olyan vagyok mint ő. Feladatot megkapom online reggel, este visszaküldöm-és embert nem látok egész nap.. se reggeli bumlizás a buszon se idióta főnökök kollegák stb



Hát lehet ennél JOBB??

ha ennek vége inkább felmondok, de én vissza nem megyek.

9. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - L.luiselotte)
2020. dec. 31. 11:40

Hihetetlen szórás van, pedig együtt nőttünk fel:

-en 5 perc alatt lepacsizok, és tudom ki kicsoda

- a nővérem átlag 3-4 nap után hív vissza, ha visszahív, elvan egy tervezoaszalnal mellett, és terepen, és szeret haszonalllatokat tartani

-az öcsém a négy fal közt el, nincsenek barátai. Talán online, de nem beszél róluk

- a húgom elég hasonló, mint én, de lassan 2 éve nem láttam. abban biztos vagyok, hogy a jég hátán is megélne. Mert tud az emberekkel bánni.

2020. dec. 31. 10:50
Nekem is van oly a rokonom, aki pokolként élte meg a home office-t, de ez nyilván alkat kérdése. Nekem a mennyország.
2020. dec. 31. 10:47

Mi március óta úgy dolgozunk, hogy heti kettő nap itthon, három bent.

Jövőre valamikor ennek tuti vége szakad, előre rosszul vagyok. Nem tudom, hogy fogok visszaszokni.

Tudom, csúnya ilyet mondani egy világjárvány közepén, de értem legélhetőbb időszaka volt ez így.

6. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 31. 10:46
Én meg hianyolom a régi életem, mert soha nem tudtam melyik városban és mikor dolgozok. Reggel, vagy délben hívtak, menten az első vonattal. Vasút,és a vonaton festettem magam, és mostam fogat. Másik társaság, másik környezet.
2020. dec. 31. 10:38

Ja, hogy -ból, nem -ba ..

Nem mindegy.

Tedd úgy, ahogy a legmegfelelőbb.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook