Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen kreatív ajándékötleteket ismertek 18. születésnapra? fórum

Milyen kreatív ajándékötleteket ismertek 18. születésnapra? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 15. 16:16
Én mostanában kattantam rá a "paint by numbers"-re, színkódok alapján lehet képeket festeni. Szerintem tök jó.
2015. júl. 15. 16:16
A Pinteresten van egy csomó ajándékötlet.
2015. júl. 15. 16:13
Eszembe jutott még valami... Sok doboz, ami passzoljanak egymásba: nagyon nagy, nagy, kisebb, közepes még kisebb, egész kicsi, mini, stb. Az a lényeg, hogy egymásba lehet rakni őket, és a legbelsőbe valami ajándék, mondjuk egy szép medál, a kedvenc színével. (Mint azok az orosz babák...)
2015. júl. 15. 16:11
Szia! Én annak idején imádtam olvasni, könyv alakú tortát kaptam, abba volt beleírva a "18" meg a "boldog születésnapot!". De léttam már olyan virágcsokrot is, amibe a nagyvirágok helyett hurkapálcára rögzített bombonok voltak, a születésnap számának megfelelően. Mondjuk ezt láttam már papírpénzből hajtogatott virágokkal is, igaz, annó még 200-asokkal :)
2015. júl. 6. 21:35

Ismertek?

Azt neked kell kitalálni, hogy minek örülne.

Én a 18 éves fiú ismerősömnek sütöttem egy gyümölcstortán, aminek a tetején eperből volt kirakva a 18+:DDD

Nagyon finom és szép lett a tora, és nagyon örült neki a srác.

2015. júl. 6. 13:14
Lányoknak :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook