Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tudna ajánlani olyan kozmetikumot, ami segít rendbehozni a zsíros hajat? fórum

Valaki tudna ajánlani olyan kozmetikumot, ami segít rendbehozni a zsíros hajat? (tudásbázis kérdés)


9. 5674644b5d (válaszként erre: 5. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 5. 14:47
Mire gondolsz? Hintőporra? Azzal maximum egy nap pluszban vagyok, de ha nagyon nincs időm kedvem vagy tudom, hogy másnap biztos megyek edzeni akkor inkább ahhoz nyúlok mint a hajmosáshoz.
8. 5674644b5d (válaszként erre: 4. - Angeel)
2013. nov. 5. 14:46
Változó, ha pl sokat mozgok és megizzad a fejem, pl megmosom hétfőn akkor szerdán újra mosom, ha nem akkor egy kis hintőporral kihúzom csütörtökig.
2013. nov. 5. 14:33
Szabad elfelejteni a hajszaritast, hajsutest is; ezektol is jobban zsirosodik a haj!
6. globus (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. nov. 5. 14:28
Detergens sulfuratum, ha erre gondolsz.
5. Mézes-Krémes (válaszként erre: 3. - 5674644b5d)
2013. nov. 5. 14:25
Ez nekem is gond, de én csak 1-1 napokat tolom el a mosást... Te mennyi ideig toltad?
4. angeel (válaszként erre: 3. - 5674644b5d)
2013. nov. 5. 10:11
ugyanúgy heti 3-szor kell hajat mosnod?
2013. nov. 5. 10:06

Én réges rég hasonlóképp gondolkodtam, mint te a hajam zsírosodik, de mégse akarom túl sűrűn mosni, ezért sokan ajánlották, hogy akár mennyire is nehéz ne mossam meg a hajam egy idő után átáll. Nem állt át, ellenben a sok felesleges faggyú miatt a fuldokló hajhagymák potyogtak rendesen, egy idő után marék számra jött a hajam.

Így engem nem érdekel, ha kell heti 3szor is megmosom a lényeg, hogy ne túl agresszív sampon legyen. Én FIN samponokat használok (faith in nature) és nagyon fontos ha megmosod egy kicsit hagyd állni a fejeden a habot, hogy a zsír és a kosz minél inkább fel tudjon oldódni. Ha pedig más hajfromázó terméket használsz igyekezz a töveket elkerülni.

Illetve ha én ki szeretnék tolni egy hajmosást bármi miatt, akkor egy kis hintőport rakok a tenyerembe, bedörzsölöm a haj töveknél majd alaposan kifésülöm.

2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Angeel)
2013. nov. 5. 10:05

Fodrász mondta, minél sűrűbbenmossák, annál jobban zsírosodik.

Van olyan sampon, amit gyógyszertárban is adnak, nem tudom a nevét.

Sokan dauert ajánlanak, amiből elég egy 5 perces, hab- és tődauer is, elviszi a zsírosságot, de legfőképpen, ahogy a korpa is, idegességtől van.

2013. nov. 5. 09:54
Sziasztok!Valaki tudna ajánlani olyan kozmetikumot,ami segít rendbehozni a zsíros hajat?Hetentemax egyszer szeretném kimosni.Jelenleg 2napot se bír ki :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook