Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kertben tartható kis méretű kutyát javasoltok? fórum

Milyen kertben tartható kis méretű kutyát javasoltok? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 14. 19:27
Szia! Nekem Beagle kutyusom van. Nem a legkisebb kutya fajta, de nem is nagy testű. Egész télen kinn volt, szigetelt kutyaházban és semmi baja nem volt a -20 fokban sem. Imád sétálni, futkosni. Ja! - és kozmetikust sem igényel. :)
2010. márc. 14. 19:19

Nekönk spiccünk van. Kis spicc.

Nagy szőrű, de jobban érezte magát télen is kint, mint bent. Megengedtük volna neki, hogy bent aludjon mikor -10 fok volt, de ő önként kint maradt. Nagyon játékos okos kutya. Szeret rágcsálni, de még nincs 1 éves, talán kinövi.

Házőrzőnek is jó, mert minden gyanús mozgásra jelez, de nem ugat feleslegesen.

9. *Királylány* (válaszként erre: 8. - Kangaroo)
2010. márc. 14. 14:23
Mennyibe kerül? Csak hobby kutyának kéne nem akarnám tenyészteni. Fiú kutya kellene. Megnézem a fórumot. Köszi.
8. Kangaroo (válaszként erre: 7. - *Királylány*)
2010. márc. 14. 14:18

Igen, és játszani is, más kutyákkal bírkózni pl. :-)

Izomkutya, úgyhogy kell is neki a mozgás!

De tényleg vigyázni kell vele, mert szeretik ellopni. Nem egy olcsó kutya. (ha jó helyről veszed, és nem akarsz beteget)

Van franciabullis fórum, ott leírják a többiek, milyen a kutyusuk.

7. *Királylány* (válaszként erre: 6. - Kangaroo)
2010. márc. 14. 13:51
Én nagyon szeretek sétálgatni járni ezért olyan kutyust szeretnék aki szintén igényli. Akkor a francia buldog szerinted jó lenne nekem? Kinézetre tetszik. :-)
6. Kangaroo (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2010. márc. 14. 13:46

És szeretik őket a kertekből ellopni...



(Nekem is az van, és elég nagy a mozgásigénye. És az összes ismerős bulldinak szintén.)

2010. márc. 14. 13:42
A francia buldog nem rossz de azt írják nem nagyon szeret sétálni...A máltai selyemkutya folyton kozmetikát igényel meg a spániel is. :-(
2010. márc. 14. 12:35
A francia buldog se nagy..és tök jól néz ki.
3. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2010. márc. 14. 12:34
csivava nem való kertbe. Máltai selyemkutya, palotapincsi esetleg. De az ennyire kis kutyák nem bírják a hideget kinn. Akkor inkább egy közepes kutyát vegyél. cocker spániel vagy ilyesmi
2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2010. márc. 14. 12:33
Csivavát kertbe,nehogy vegyél!Barátnőmnek az van,kötött pulóverben képes fázni,pedig jó ha negyed órákat kertben van...
2010. márc. 14. 12:31
Kis méretű kutyát szeretnék vásárolni. Fontos szempont nálam a kint tartás. Nem szeretnék kozmetikára sem sokat költeni. A csivava fajta tetszik a rövid szőrű de elég vegyes információt olvastam valahol azt írják kint is jól érzi magát valahol azt hogy csak lakásban. Természtesen jól szigetelt kutya házat vennék. Milyen fajtát javasoltok ami biztosan nem lesz beteg attól ha az udvaron tartom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook