Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kamerát érdemes venni? Kártyásat, vagy merevlemezeset, esetleg DVD-re rögzítőt? fórum

Milyen kamerát érdemes venni? Kártyásat, vagy merevlemezeset, esetleg DVD-re rögzítőt? (tudásbázis kérdés)


7. koperta (válaszként erre: 6. - ATTIAPU)
2009. dec. 19. 15:01
Biztos ez most buta kérdés, de mit takar a 3CCD jelzés?
2009. dec. 18. 16:35
Ha a minőség is fontos mindenképpen 3CCD-s kamerát érdemes venni, ennek a képminősége a legjobb A DVD-re rögzítő kamerák közül a Panasonicot ajánlom árban- minőségben ez a legjobb, nem véletlen hogy profik - félprofik is használják. Már a gépben is össze lehet vágni a filmet és azután véglegesítést követően máris lejátszható és másolható. Csak jó minőségű dvd-vel szabad használni, különben tényleg kiírja hogy nem alkalmas egy olcsó név nélküli dvd a felvételekhez.Érdemes márkás gépet venni mert az hosszú évekig jól működik és megbízhatóan, ma már elérhető áron kapható, pár éve még 160 ezer Ft körül volt ma már 80 -90 ezerért szuper gépeket lehet venni amelyek kitűnő fényképeket is készítenek. Én is RW-re készítem a felvételeket de nem használom újra mivel az üres mini dvd-k ára már jelentősen csökkent, így archiválom.
2009. dec. 18. 16:07
Kártyásat. Nekük sony volt,ami lemezre írt,de többször jelzett hibát. pl.,hogy karcos a lemez,pedig új volt.
4. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Fiatal nő)
2009. dec. 18. 16:03
És azokat már nem tudod letörölni a DVD-ről. (hacsak nem RW, de az meg bonyesz)
2009. dec. 18. 16:02
Szerintem kártyásat. Azt meg lehet vágni egyszerűbben, és ha valami nem tetszik, tudod törölni, stb. És tudsz belőle akár teljesen egyedi filmet is összevágni anélkül, hogy digitalizálni kéne. A kész DVD-re rögzítő meg nem jó, mert belekerülhetnek zavaró elemek is...
2009. dec. 18. 16:01

A legjobbak a dvd-re írók.

A kártyások praktikusabbak de a képminőségük elmarad a dvd-től.

Az ár szintén befolyásoló tényező.

Itt is győz a dvd.

A felvételeket elrakni, archiválni szintén jobb dvd-n mint bármi máson.

2009. dec. 18. 15:54
Milyen kamerát érdemes venni? Kártyásat, vagy merevlemezeset, esetleg DVD-re rögzítőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook