Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet kapni Fujitsu Siemens 1 TB külső merevlemezt 30.000 Ft alatt? fórum

Hol lehet kapni Fujitsu Siemens 1 TB külső merevlemezt 30.000 Ft alatt? (tudásbázis kérdés)


10. Ágica 40 (válaszként erre: 9. - Pircsi24)
2008. dec. 4. 22:06

Bocsi!


Félreértettem, az előbb amit irtál! Igaz ezt a hozzászólást én is elolvastam!! Fel is tünt, hogy ugyanazon a szavakat használtad, mint ott! Mentségemre szolgáljon, hogy 10 óra van!!! Azért köszi!

2008. dec. 4. 21:58
Nem, nekem nincs ilyenem, (másmilyen márkájú külső merevlemezem sem) és nem is rendeltem még soha merevlemezt házhozszállíással. Más egyebet viszont már rengeteg mindent, pl. legmeszebbről videokártyát az USA-ból e-bayen keresztül és semmi baja nem volt, a csomagoláson sem volt egy karcolás sem.
8. Ágica 40 (válaszként erre: 7. - Pircsi24)
2008. dec. 4. 21:52
Én is jártam ezen az oldalon. Köszi a segÍtséget. Az igazság az, hogy nem ismertem ezt a terméket ezért szerettem volna tanácsot kérni! Kinek, mi a tapasztalata. Szeretném tudni, hogy te is ugyanitt rendelted meg? Neked is postán érkezett? Mióta használod? Nem volt-e baj vele, hogy ha postán érkezett? Nem sérült-e? Mert ezeket a csomagokat dobálják!
2008. dec. 4. 21:30

Itt 24.905 Ft ugyanaz a fajta amit előbb belinkeltem


[link]



Ezt írja róla az egyetlen eddigi hozzászóló:


Amellett,hogy nagy a kapacitása,csendes,és olyan könnyű kezelni,mint egy Pendrive-t,az Iomega külső merevlemeze még kinézetre is tetszetős.A letisztult aluminium ház nem csak a túlmelegedés elleni védelmet biztosítja,de önmagában is remek megjelenést kölcsönöz a merevlemeznek.Egyszóval tökéletes,csak ajánlani tudom mindenkinek,nekem bevált!

2008. dec. 4. 21:10

ez is 1 TB-s külső HDD


[link]

2008. dec. 4. 21:09
Más márkájú nem jó?
4. Ágica 40 (válaszként erre: 3. - A445f073a9)
2008. dec. 4. 21:07
Már megtettem! Ez az egy amit az Intersparban találtam, de valószinű, hogy a jó ára miatt már nem kapható. Gondoltam a hoxa látogatóknak hátha van valamilyen konkrét ajánlatuk! Pl. most vette ....
2008. dec. 4. 21:03
Miért nem az elektronikai-műszaki-számitógépes üzletek honlapján nézel szét?
2008. dec. 4. 21:02
Szerintem sehol... még 500 GB-set sem könnyű 30 alatt találni...
2008. dec. 4. 21:00
Fontos a fiamnak lenne karácsonyi ajándék. Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook