Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen játékkonyhát vegyek a kisfiamnak? fórum

Milyen játékkonyhát vegyek a kisfiamnak? (tudásbázis kérdés)


21. Vimitu (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2012. jún. 14. 21:46

Igen, mert anyától ezt látják, talán a legsűrűbben. Hogy a konyhában sziporkáznak :)

És függetlenül a gyerek nemétől, bizony ők is sokat segítenének, még ha csak ártanak is :D

2012. jún. 14. 21:32
Köszönöm a válaszokat! Eléggé sürget már az idő! Szeretném bútorlapból, remélem összetudjuk hozni!
19. e57e061615 (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2012. jún. 14. 21:15
Ebben mi az új?
2012. jún. 14. 20:50

Bútorlap? Rétegelt lap lehetett az...

Jó ötleteitek vannak. Engem az lep meg, hogy ennyi gyerek akar konyhásat játszani.

2012. jún. 14. 19:43

bútor lapból igen:)

kigondoltam milyen legyen,lerajzoltam, kitaláltam a méreteleket hogy már felérje a lányom,de ne nője ki hamar,majd felírtam a lapokat külön-külön hogy mekkorák kellenek...


elvittük megcsináltattuk majd vettünk még élfóliát és rávasaltuk,összeszereltük, és még kerekei is vannak így könnyen helyváltoztatható:D


tökéletes lett:P nekünk:)


jah és bükk szín mert a beépített szekrénye és ágya is ebből az anyagból lett itt csináltatva a lapok,így minden egyezik a szobában:)


annyi polca van és annyi hely amennyit akarsz, külön a mikrónak,külön tűzhely rész, külön a tányéroknak poharaknak stbstb:) sztem ez a legjobb...


kérdezd meg egy ügyes kezű szomszéd, rokon nem e vállalja el h össze szerelje:)


nem is az ár a lényeg h olcsóbb,hanem h tartósabb és olyan amilyet gondolsz:)

2012. jún. 14. 19:43

[link]


Mi unokaocsinknek ilyet vettunk, viszont sztem erdemes vateran is korulnezni, hatha raakadsz joval olcsobban egy jo allapotura, es ikeaban MINDEN van, ahogy Devla is mondta fazekak...serpenyok, minden meretben, fakanalak, tanyerok stb... illetve gyumolcsok, zoldsegek is :)

2012. jún. 14. 19:23

Mikor kicsik voltunk, nekünk nem volt külön kis konyhabútor, hanem volt tűzhely, edények, kávéfőző, evőeszköz, minden féle felszerelés, és oda pakoltuk ki, ahova tetszett, sokszor egy sima hokedlire. Jó megoldás volt ez is, mert ha nem játszotunk vele egy ideig, akkor el lehetett rakni. Zsóka dobozos ötlete is jó, mert ha ügyesen csinálod, akkor akár össze tudod hajtogatni, ha egy időre kevésvé lesz használatban.

Az Ikeában nagyon sok mindenből lehet venni kicsinyített változatot, ami teljesen unisex, pl. fazék fémből, ami olyan mint az igazi, csak kisebb és vékonyabb falú. Nem is drágák.

14. homern
2012. jún. 14. 18:46

Nekünk csak a seprűkészlet lett rózsaszín,vasaló kék,a dobozán is kisfiú volt,vasalódeszka piros,leszedtem a rózsaszín virágos matricát a tetejéről és tettem a helyére verdásat.porszívónk nincs,azt tényleg csak lányosat láttam :)


kiskonyhánk:

[link]


1,5 éves kora óta jól elvan vele,elég magas konyha,nem kell ovis korában sem annyira görnyednie hozzá mint a többi kiskonyhához.

2012. jún. 14. 16:25
De jó!:)
12. e57e061615 (válaszként erre: 6. - Vimitu)
2012. jún. 14. 16:08
Lehet kapni normál színben is mindent, csak fizesd ki. Sógornőmék 100 euróért vették az "olcsóbbik" konyhát felszereléssel együtt. Mellé meg az állam leesett, mikor ott voltunk, a csap kikapva a helyéről, az egyik szekrényajtó leliffenve, ami nem a rossz minőség jele, épp a nyitott sütőajtón ugrált a gyerek, ami persze készült kipattanni a helyéről. A szülők helyett én szóltam rá, hogy ne csinálja, mert eltörik.
11. dj.cica (válaszként erre: 6. - Vimitu)
2012. jún. 14. 14:50
igen a fiúkra is gondolhatnának,a fiamnak is van vasalója(lila):) viszont a babakonyhánk amit kapott narancssárga:)
10. bbetti25 (válaszként erre: 9. - Bbetti25)
2012. jún. 14. 14:24
Bocs nem karton, hanem papírdoboz!
2012. jún. 14. 14:23
Azért kérdeztem a bútorlapot, mert az stabilabb, mint a karton. Nálunk nem biztos, hogy tartós lenne!:)
8. dominós (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. jún. 14. 14:21
A legjobb megoldás...olcsó, kreatív, nagyszerű.
2012. jún. 14. 14:20
Régi éjjeliszekrényből, komódból is lehet készíteni, a tetejére egy lyukat vágni, bele egy fém tálacskát, ami a mosogató, a főzőlap pl. CD, stb. :)
6. Vimitu (válaszként erre: 4. - Bbetti25)
2012. jún. 14. 14:19
Sziasztok! Ez engem is érdekelne. Imád konyházni a fiam, de a boltban csak rózsaszín eszközöket lehet kapni. Egy rózsaszín porszívó már így is van, elég is :)
2012. jún. 14. 14:15
Papírdobozokból, műanyag kupakokból, üdítős dobozokból csinálnék... ill. együtt terveznénk, csinálnánk meg.
4. bbetti25 (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2012. jún. 14. 14:13
Bútorlapból készítettétek?
3. bbetti25 (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2012. jún. 14. 14:12
A páromnak felvetettem a témát, de ő nem egy ezermester!:)
2012. jún. 14. 14:08

csinálj magad:DD

de komolyan:) 6 ezerből csináltunk házilag(fa anyagot egy cég legyártotta mi meg össze szereltük)


pont olyan mint amit elképzeltem,hozzávalók meg tömkelegével a játékpolcokon:))

2012. jún. 14. 14:06
Milyen játékkonyhát vegyek a kisfiamnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook