Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen illatosító a legjobb lakásba? fórum

Milyen illatosító a legjobb lakásba? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 2. 12:17

Én nem azért használok illatosítót -Air Wick-től a Freesia &Jasmine-t - mert nem szellőztetek, hanem mint Zulu írta minden lakásnak van egy saját" illata.


Reggel szellőztetek és ha késő délután jövök haza újra. 3 ablakom van nyitva, amitől megy a levegő, de több ablakot nem merek nyitva hagyni, mert bármikor jöhet egy nagy eső ami beverne.

5. Szuzan (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 20:03
Egyebkent nem azert kerdeztem Mert budos van a lakásunk,hanem ,Mert valami különlegeset szerettem volna.egyebkent nincs haziallat.
2014. jún. 30. 19:58

Semmi, attól is van a lakásnak egy illata, az életviteledtől függően. Ettől egyedi minden lakás.

Ha valami alkalomszerűt szeretnél, akkor egy spriccelőbe tegyél egy kis vizet és a kedvenc parfümödből 1-2 cseppet. A vizes porszívódba is tehetsz ebből a parfümből, sőt a mosógépbe is, de akkor illatmentes legyen az öblítőd, hogy ne pacsuli legyen a lakás.

2014. jún. 30. 18:29
gyakori, alapos szellőztetés, nulla háziállat
2. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2014. jún. 30. 18:15
Levendula illó olaj párologtatva vagy pl én a felmosáshoz is cseppentek a vizbe és úgy mosok fel. De persze ha más illatot szeretsz akkor azt.
2014. jún. 30. 18:08
Olyan illatosítót keresek ami határozottan jó illatot teremt a lakásban ,szobában.De nem füstölőre gondoltam.ami tenyleg tartos is.tudtok ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook