Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen időközönként kell orrot fújni? fórum

Milyen időközönként kell orrot fújni? (tudásbázis kérdés)


2022. nov. 4. 21:00

Munkahelyem egy kicsit porosabb hely, otthon nincs sok szőnyeg.

Na peldaul tegnap amikor kiírtam a kérdést rossz volt tüsszögés, közel 100 zsepi elhasználtam..

Bocsi, hogy így leírom, de ez nem "tiszta" orrfolyás.

Így is lehet allergia?

8. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 3. 21:47
Egyértelmű, hogy allergiás vagy valamire. Feladat: kideríteni, hogy mire. Jó esély van rá, hogy porra. Otthon biztos van szőnyeg. A munkahelyeden nincs pl. padlószőnyeg?
7. halao12 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 3. 21:09
Igen allergia, már csak az a kérdés hogy mire. Por, parfüm, bármi lehet, nem csak a pollen.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 3. 19:52
Allergia.
5. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 3. 19:35
Megnézetném egy vizsgálattal.
2022. nov. 3. 19:34
Ja és a kérdésem azért tettem így fel, mert nyár eleje óta amikor ez kezdődött azért már rendszeres papirzsepi használó vagyok. Előtte meg nem volt így.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. nov. 3. 19:30

Van, hogy két hétig semmi.. és hol itthon kezdődik, hol a munkába hol (még nyáron) a strandon.

Ma például elkezdődött itthon, amég sétáltam a munkahelyre semmi, amikor oda értem megint elkezdett folyni. Nem találom az összefüggést, hogy mikor jön elő..

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 3. 19:27
Allergia?
2022. nov. 3. 19:25

Sziasztok! Tudom, furán hangzik a kérdés, megpróbálom kifejteni.


Sosem voltam túlzottan tüsszögős, orrfújós, ha náthás vagyok olyankor persze 2 percenként, de ha nem vagyok beteg akkor sosem kellett orrot fújnom. Egészen nyár elejéig, azóta legalább 1-2 hetente van 1-2 olyan nap, hogy megállás nélkül folyik az orrom és tüsszögök. Rohadtul nem értem, hátha tudtok valamit mondani..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook