Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen hobbija van a férjednek, és ezt te hogy tolerálod? fórum

Milyen hobbija van a férjednek, és ezt te hogy tolerálod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. huszka (válaszként erre: 10. - Josey)
2008. nov. 22. 10:12
Na..ez a lazítós szöveg néha nekem az agyamra megy :) A GPS mellett a számítógép a második hobbi...hazajövünk és már nyomja is be a gépet :) Erre rászólok, hogy azért mégis...dehát őt ez kapcsolja ki. Kérdem: én nem? Válasz: Te nem... hát ennyi..
2008. nov. 22. 10:07
Vasútmodellek, terepasztal .... háááát
11. Li-lo
2008. nov. 22. 10:05
Sziasztk! Az én párom Rally mániás.... :)
10. josey (válaszként erre: 8. - Alexa77)
2008. nov. 22. 10:01

Sziasztok,

csatlakozom a sz.gépes játékos férjek klubjához.

Mindennél fontosabbá vált már neki,hajnalokig ül a gép előtt,és teljesen kikapcsol,amikor ott ül.Mintha másik bolygón lenne.

Ha szóvá teszem - mert e gyereket és engem is hanyagol emiatt - azzal mentegetőzik,hogy itt tud lazítani.Amit nem hiszek,mert napközben is a gépnél dolgozik..

2008. nov. 22. 09:58
A munka,nehezen tolerálom:))
2008. nov. 22. 09:54
Az én párom horgászni szeret - ez nem zavar, mert van, amikor én is vele tartok, szép helyeken a vízparton ülni, olvasgatni, gyerekkel játszani, szalonnát sütni én is szeretek - a másik hobbija viszont a számítógépes játékok, gyakran éjszakáig... na ettől a hideg kiráz.
2008. nov. 22. 09:38

Régen breakelt és electric boogiezott, most néha oktat :) elég jó, főleg a versenyeket szeretem, rengeteg fejenprögős produkciót lehet látni :) bár néhány oldschool zenétől kiráz a hideg... :P :DD

Ezenkívül box. De azt én is szerettem űzni, tehát nem zavar :) meg az autónk, azt imádja :D de szeretem, mert nem vadul vele.

2008. nov. 22. 09:37

Nekem "csak" vőlegényem van, sokat ül a számítógép előtt.

Nem esik nehezemre tolerálni, mert én is :D

Együtt kockulunk :)

2008. nov. 22. 09:31
A párom autómodellezik egy nagy gyerek.Néha bosszant,hogy vásárlásnál többet töltünk a játékosztályon mint az élelmiszereknél.Egyébként nem zavar.
2008. nov. 22. 09:27

Sziasztok!

Az én férjemnek most a GPS lett a mániája, mindenhová viszi magával, még a sarki zöldségeshez is :) Ha megyünk a tescoba vásárolni, akkor is. Egy ideje GPS Andrea a legjobb barátnője :)

2008. nov. 22. 09:26
a párom zenél. a dob nem kis helyet oglal, de nem nálam, hanem nála :DDDDDD persze van, hogy nálam van lerakva, mert úgy adódik, hogy koncert után hozzám jövünk és a kövi koncertre pedig tőlem megyünk. kerülgetem pár napig, de nem zavar.
2008. nov. 22. 09:25
habár nem a férjem, csak a vőlegényem, de egy nagy akváriuma van, imádja a halakat, és elég sok időt tölt az akvárium szépítgetésével, a halak etetésével, valamint nézegetésével. Néha idegít, de már kezdem megszokni. :)
2008. nov. 22. 09:23
Az én férjem régi commodore gépeket és diafilmeket, vetítőket gyűjt. A lakásba már nem fértünk a sok "szeméttől" :P. Nemrég vettünk kertesházat és kapott egy külön szobát a cuccainak.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook